Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-09-2016, 16:04
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58
Domyślnie Odp: Jak szybko druga ciąża?

Cytat:
Napisał kyasarin Zobacz post
Jak dla mnie sytuacja idealna

My te chcielibyśmy drugiego potomka jak najszybciej wyprodukować, ale zobaczymy co na to los. Mam nadzieję, że po problemach z pierwszym, przy drugim organizm już się odblokuje i pójdzie łatwiej.
Ja również życzę spełnienia tego marzenia Przy drugim to już zawsze łatwiej i ma się już doświadczenie i wie jak tu postępować i co najważniejsze im mniejsza różnica wieku między dziećmi tym lepiej Tak mi się wydaje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2016, 23:46
kyasarin kyasarin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kyasarin.polki.pl

Lara5, mi się też coraz bardziej tak wydaje szczególnie jak widzę piękne brzuchatki coraz większa ochota na kolejne ciąże. prawdopodobnie z produkcją ruszymy nawet wcześniej, niż wstępnie planowaliśmy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-12-2016, 11:13
ata-waw_001 ata-waw_001 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ata-waw_001.polki.pl

Mój synek ma rok a ja już poważnie myślę o drugim dziecku Dopiero za 2 miesiace wracam do pracy a ja tu o ciazach i dzieciach... Ale już w kolejnym roku chciałabym byc w ciąży. Najepiej z terminem na 2018
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2017, 17:28
maggiczna_ maggiczna_ jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
maggiczna_.polki.pl

Moja córka ma 2,5 roku, drugie już chcielibyśmy, ale coś nam się nie udaje... Już rok się staramy. Największym problemem jest chyba to, że cykle mam nieregularne i nie zawsze jest owulacja. Myślałam, żeby brać Inofem, bo podobno dobrze wpływa na owulację i cykl, poza tym ma też w składzie kwas foliowy. Stosowałyście może?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2017, 20:15
anabela90 anabela90 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anabela90.polki.pl

U nas myśl o drugim dzicku pojawiła się gdy córeczka miała prawie 3 latka. Niestety za drugim razem nie poszło tak łatwo. Choć brałam Folika i odżywiałam sie zdrowo nic z tego nie wychodziło. Do tego stres z powodu wysłania córki do przedszkola, strach przed powrotem do pracy itd. W końcu z mężem doszliśmy do wniosku, że co ma być to będzie. Skończyły się ciągłe rozmowy o drugiem dziecku itd. Ja dalej brałam kwas foliowy, ale już bardziej z przyzwyczajenia. Pojechaliśmy we trójkę na wakację i wow...wróciliśmy w czwórkę Choć planowałam drugą ciąże szybko, plany przesuneły się o rok. ale 5 lat różnicy to jeszcze nie tragedia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-08-2017, 18:49
api21's Avatar
api21 api21 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
api21.polki.pl

Ja jestem zdania, że zdecydowanie warto w tym temacie szukać odpowiedzi na sprawdzonych stronach w Internecie. Sieć to prawdziwa kopalnia wiedzy

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania