Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ratunku mikołajkowy-czas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ratunku mikołajkowy-czas

    Kochane mamusie ratunku Mikołaj tuż tuż a Ja nie mam żadnego pomysłu co na prezent dla półrocznej dziewczynki.
    Chodzę po stronach szukam i nic mi nie wpada do głowy takiego fajnego,żeby mała sie przy tym dobrze bawiła no i moze żeby pomagało jej w nauce poznawania swiata

    Pomocy zdezorientowana zakłopotana mamusia Laury
  •    
       

    #2
    Odp: Ratunku mikołajkowy-czas

    patka_m89 ja polecam Chicco interaktywny miś - maskotka edukacyjna 'Licz ze mną' fajne tego typu zabawki sa tez z fisher price szczeniaczek uczniaczek i jego przyjaciele. Poprzez zabawę dziecko odkrywa cyfry, słowa, nazwy zwierząt w języku polskim i angielskim. Miś "Licz ze mną" to słodki przyjaciel do przytulania.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ratunku mikołajkowy-czas

      Popatrze za nim bo wydaje mi sie on być bardzo fajny

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ratunku mikołajkowy-czas

        Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
        Popatrze za nim bo wydaje mi sie on być bardzo fajny
        popatrz sobie na strone empiku mieli a byc moze jets nadal tam fajna promocja na te zabawki

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ratunku mikołajkowy-czas

          No właśnie. Co w tym roku kupujecie dzieciaczkom na mikołajki? Macie jakieś sprawdzone prezenty?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ratunku mikołajkowy-czas

            U mnie w tym roku (podobnie jak w ubiegłym) dzieci dostaną wideo od św. Mikołaja (do zamówienie na stronie - elfi. Jest to prezent niedrogi, a dzieciaki są zachwycone i już widać, że nie mogą się doczekać 6 grudnia i tego, czy w tym roku Mikołaj także będzie o nich pamiętał

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ratunku mikołajkowy-czas

              No właśnie czas świąteczny wiąże się z prezentowym szaleństwem ;/ Warto trochę wcześniej pomyśleć o prezentach, żeby nie kupowac potem byle czego na ostatnia chwilę. Ja kupowanie prezentów zaczynam zawsze od poszukiwań podarunków dla najmłodszych członków rodziny. Moje dzieciaki (4 i 6 lat) są kochają pluszaki więc co roku Mikołaj przynosi im nowe przytulanki. Nie ma już gdzie tego trzymać ale taka tradycja. W tym roku chce im kupić zabawki robione ręcznie. Znalazłam fajny sklep Galeria Bukowski https://www.galeriabukowski.pl/pl/c/Zakladki/24 , gdzie można kupić misie, lalki, pluszowe zwierzęta a nawet pluszowe zakładki hand made. Wszystkie artykuły wykonane są z atestowanych materiałów więc sa bezpieczne dla najmłodszych.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X