Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co się dzieje na Podkarpaciu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

    Czasem trzeba wziąć sprawy we własne ręce

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

      Ostatnio na Podkarpaciu wydarzeniem roku było otwarcie Galerii Vivo! w Stalowej Woli. W ciągu jednego weekendu galerię odwiedziło 150 tysięcy ludzi przy czym Stalowa Wola ma 60 tys. mieszkańców Rzecz niesamowita

      Skomentuj


        #18
        Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

        Słyszałam o tym z ciekawosci chyba odwiedzę tą galerię ciekawe czy jest taka wypasiona jak Galeria Rzeszów


        Skomentuj


          #19
          Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

          Studzę oczekiwania. Nie jest... Wszystkie tu "po troszku" i w rezultacie odnosi się wrażenie, że nic nie ma. Ja mam takie odczucie i choć mam 70 km do Rzeszowa to nie pozostaje mi nic innego jak tylko wsiąść w auto i do Rzeszowa na zakupy jechać. Ale jest lepiej niż było i na miejscu już coś można kupić Ale nie wszystko jest otwarte jeszcze.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

            Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
            Ostatnio na Podkarpaciu wydarzeniem roku było otwarcie Galerii Vivo! w Stalowej Woli. W ciągu jednego weekendu galerię odwiedziło 150 tysięcy ludzi przy czym Stalowa Wola ma 60 tys. mieszkańców Rzecz niesamowita
            Byliśmy całą rodzinką w sobotę w tej galerii Rzeczywiście jest dużo ludzi Siostra akurat była jak Cleo była ale taki tłum był że nie doczekali się i wrócili do domu
            Dużo atrakcji mają dla dzieci a to duży plus Wiedzą jak przyciągnąć klienta

            Skomentuj


              #21
              Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

              No to akurat fakt. W porównaniu z innymi, dużymi, największymi galeriami Vivo! ma masę atrakcji dla dzieci, ale w sumie tez i dla dorosłych. Jest ich tu nieporównywalnie więcej niż gdziekolwiek indziej. Strefa LEGO, eksperymenty naukowe, mini golf, samochodziki i jeszcze coś tam jest. Pod tym względem jest super

              Skomentuj


                #22
                Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

                tak Nawet i tata z synem moze pograć w mini golfa a mama spokojnie zrobi zakupy Można RODZINNE spędzić czas z dziećmi i układać różne rzeczy w dziale lego i połączyć przyjemne z pożytecznym

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

                  To prawda. To akurat jest fajnie pomyślane pod kątem rodzin. Fajnie, że rodzice mogą wziąć dzieci na zakupy i nie martwić się tym, że po 15 minutach zacznie się marudzenie i płacz, że nudno, że chce to tamto siamto itp. Dziecko na czas zakupów ma do wyboru masę rozrywek, a dla facetów tez się coś znajdzie w razie gdyby babskie zakupy sie przedłużały

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

                    Ja jestem pod dużym wrażeniem Vivo! Właśnie wróciłam z zakupów no i widzę, że są kolejne, nowe sklepy. Fajny świąteczny wystrój w środku i na zewnątrz. Także jak na Stalową Wolę, to naprawdę duży sukces. Widać, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc dla nowych marek. No i świetna sprawa z tymi miejscami do zabawy

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

                      Witajcie, zachęcam do oddanie 1% podatku na Fundacje Pomocy Dzieciom POCIECHA nr KRS tej fundacji: 0000 426 589 http://www.fundacjapociecha.pl/ Dodatkowo zachęcam do rozliczenia pitu ze strony http://pit.pociecha.org/ Fundacja Pociecha pomaga dzieciom z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Obecnie mamy podopiecznych w wieku od 6 do 18 lat. Wspieramy świetlice środowiskowe – zapewniamy dzieciom bezpieczne miejsce po szkole, opiekę, ciepły posiłek i pomoc w nauce.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

                        na podkarpaciu to tylko towar z artemide pirce sam go kupuje i oceniam go bardzo pozytywnie w związku z innymi podróbami które są obecnie na rynku w sprzedaży

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

                          Co do Vivo wielkie plusy jest gdzie połazić

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Co się dzieje na Podkarpaciu?

                            W Vivo przede wszystkim spore zaplecze dla dzieci!

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X