Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od Redakcji :)

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Od Redakcji

    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
    Witam serdecznie,
    gdzie znajdę wyniki dla najaktywniejszej fanki na forum? Ten kocyk bardzo mi się podoba a mam teraz dużo czasu i będę o niego walczyła he he
    z tego co się orentuje to tutaj Redakcja zamieszcza wyniki http://forum.babyonline.pl/forum/sho...?t=9355&page=8

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Od Redakcji

      Mam pytanie co do konkursu na najaktywniejszą fankę forum Jest brana pod uwagę ilość czy jakość postów ?

      Skomentuj


        #18
        Odp: Od Redakcji

        Dziękuję za odpowiedź Bo nie wiem przy czym umieszczać posty tyle starań i nic z tego Chyba już odpuszczę

        Skomentuj


          #19
          Odp: Od Redakcji

          Mam pytanie...może trochę głupie ale... Czy nagrody z ostatniego etapu konkursu weekendowego zostały wysłane. To był konkurs o potrawach z warzyw. Może się mylę ale nie tylko ja ich jeszcze nie otrzymałam

          Skomentuj


            #20
            Odp: Od Redakcji

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Mam pytanie co do konkursu na najaktywniejszą fankę forum Jest brana pod uwagę ilość czy jakość postów ?
            Lara, najpierw ilość, a potem sprawdzamy jakość. Zdarzyło się już, że ze względu na niską jakość postów osoby, która miała postów najwięcej - nagrodę dostała osoba z drugą ilością postów.
            Nie zależy nam na "klepaniu", zależy nam na Waszej aktywności!
            pozdrawiamy,
            Redakcja MamoToJa.pl

            Skomentuj


              #21
              Odp: Od Redakcji

              Napisane przez bella169 Pokaż wiadomość
              Mam pytanie...może trochę głupie ale... Czy nagrody z ostatniego etapu konkursu weekendowego zostały wysłane. To był konkurs o potrawach z warzyw. Może się mylę ale nie tylko ja ich jeszcze nie otrzymałam
              bella: bardzo, bardzo dawno! Jednak, z tego co widzę - nie dostaliśmy Twojego adresu, dlatego przesyłka do Ciebie nie została wysłana.
              pozdrawiamy,
              Redakcja MamoToJa.pl

              Skomentuj


                #22
                Zapytanie

                Witam,
                Proszę mi powiedzieć jaka nagroda jest przewidziana dla laureata internautów w konkursie dziecko na okladke? Mam na myśli wygrane co miesiąc czy zabawka zawsze jest o wartości podanej w regulaminie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Od Redakcji

                  Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                  bella: bardzo, bardzo dawno! Jednak, z tego co widzę - nie dostaliśmy Twojego adresu, dlatego przesyłka do Ciebie nie została wysłana.
                  Szanowna Redakcją
                  Adres do wysyłki tej nagrody wysyłałam dwa razy na konkursy Edipresse-zawsze wysyłałam je na ten adres . Głupio mi było wysyłać po raz Trzeci Jestem pedagogiem i nagrody książkowe cenię sobie najbardziej. Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Od Redakcji

                    dostałam wiadomość na poczte o wygranej w quiz enfamil podano mi kod na foto książkę w empiku.
                    Jest tam bardzo dużo różnych foto książek i nie wiem na która obowiązuje kod.
                    Niestety nie mogę znaleźć regulaminu.
                    Na email tez nikt nie odpisuje
                    proszę o pomoc

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Od Redakcji

                      Witam,

                      Mam pytanie - jak można zgłosić konkurs do babyonline.pl?

                      Dziękuję z góry

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Od Redakcji

                        Witam,
                        Mam pytanie odnośnie adresu do wysyłki nagrody... Należy przesłać adres do redakcji pod jakiś konkretny e-mail czy odbywa się to jakoś inaczej?
                        Z góry dziękuję za odpowiedź.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Od Redakcji

                          Napisane przez kajmunia Pokaż wiadomość
                          Witam,
                          Mam pytanie odnośnie adresu do wysyłki nagrody... Należy przesłać adres do redakcji pod jakiś konkretny e-mail czy odbywa się to jakoś inaczej?
                          Z góry dziękuję za odpowiedź.
                          Wszystkie dane adresowe powinny znajdować się już w naszej bazie (rejestracja w serwisie ja.w.polki.pl to zawsze warunek wzięcia udziału w konkursie).
                          pozdrawiamy,
                          Redakcja MamoToJa.pl

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Od Redakcji

                            Tylko iż mam problem z zalogowaniem się w serwisie ja w polki.pl

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Od Redakcji

                              Napisane przez kajmunia Pokaż wiadomość
                              Tylko iż mam problem z zalogowaniem się w serwisie ja w polki.pl
                              Na czym polega problem?
                              pozdrawiamy,
                              Redakcja MamoToJa.pl

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Od Redakcji

                                wchodząc na swój profil kajmunia.polki.pl nie mogę zedytować swojego profilu gdyż serwis wymaga zalogowania się na stronie ja.w.polki.pl logując się tam jest brak postępu to znaczy nic się nie zmienia a ja nadal nie mogę zmienić profilu. W sumie najbardziej mi zależy na sprawdzeniu danych jakie podałam przy rejestracji i jeśli rejestrowałam się to czy podałam pełny adres czy jest to wymagane i bez podania tych danych można się zarejestrować? obawiam się że mogłam coś pominąć i nagroda nie zostanie do nas wysłana

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X