Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezenty Świąteczne dla DZIEWCZYNEK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prezenty Świąteczne dla DZIEWCZYNEK

    Co kupujecie pod choinkę dla swoich córeczek ????
  •    
       

    #2
    Odp: Prezenty Swiąteczke dla DZIEWCZYNEK

    Polecamy:
    10 pomysłów na prezent dla dziewczynki w wieku 2-3 lata >>
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Prezenty Swiąteczke dla DZIEWCZYNEK

      spódnica TUTU mmmm jest cudna!! uwielbiam je

      Skomentuj


        #4
        Odp: Prezenty Świąteczne dla DZIEWCZYNEK

        Zależy co macie na myśli mówiąc o dziewczynkach ;-)
        Moja chrześnica zawsze marzyła o nurkowaniu, i dostanie o to - http://******************/poznaj-nurkowanie-w-lublinie/ Co tutaj dużo mówić - spełniamy marzenia i tak powinno być przy każdym prezencie, który wcale nie musi być drogi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Prezenty Świąteczne dla DZIEWCZYNEK

          Akurat w tym roku udało się ustrzelić świetny prezent świąteczny, będzie nim nauka jazdy konnej, akurat Prezent Marzeń miał promocję. A ogólnie starajcie się robić takie prezenty, które robią wrażenie. Niech to nie będzie coś przypadkowego, bo jaki to ma cel?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Prezenty Świąteczne dla DZIEWCZYNEK

            Ja bardzo długo zastanawiałam się co kupić mojej córce na święta, nawet miałam powierzyć to zadanie mężowi bo nie miałam zielonego pojęcia co wybrać. Na szczęście trafiłam na http://blog.dzieckoimy.pl/2014/12/10...a-dzieci-3-lat i spośród 10 inspiracji wybrałam dwie które chcę zrealizować. Córa dostanie lalkę z bajki i książeczkę którą będziemy czytać co wieczór

            Skomentuj


              #7
              Odp: Prezenty Świąteczne dla DZIEWCZYNEK

              Dziewczynki 6-letnie to małe księżniczki, które jeszcze chwilę będą bawić się lalkami a do tego zestaw koralików do samodzielnego robienia "biżuterii" na pewno spodoba się małej dziewczynce

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Prezenty Świąteczne dla DZIEWCZYNEK

                Ja nie mam córeczki, ale chrześnicę męża (4 latka). W tym roku kupujemy cukiernię My little Pony. Znalazłam fajną promocję 25 zł z bezpłatną dostawą, bo był Dzień Darmowej Dostawy Normalnie w smyku kosztuje 76 zł . Nie kupujcie na ostatnią chwilę, bo przepłacicie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Prezenty Świąteczne dla DZIEWCZYNEK

                  Ja bym chciała, żeby moja księżniczka dostała w Święta swoją pierwszą lalkę. Chyba będzie to jakaś szmacianka, przytulanka, ale taka jedyna, specjalnie dla niej.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Prezenty Świąteczne dla DZIEWCZYNEK

                    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                    Ja bym chciała, żeby moja księżniczka dostała w Święta swoją pierwszą lalkę. Chyba będzie to jakaś szmacianka, przytulanka, ale taka jedyna, specjalnie dla niej.
                    moja dziecię boi się lalek i za nic w świecie nie dotknię żadnej z lalek ale misie lubi - ma swoje trzy ulubione i jak to ona mówi - to jej paczka , cudne laleczki są w włóczki Roszpunka na fb robi cudne

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Prezenty Świąteczne dla DZIEWCZYNEK

                      Dobrym pomysłem są zabawki kreatywne, np. Smykałka. Majką poduszki do szycia, zawieszki na szyję i kolekcję śmiesznych zwierzaków. Sam lubię się tym bawić

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Prezenty Świąteczne dla DZIEWCZYNEK

                        Fajnym prezentem na święta, zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca, jest list lub wideo od św. Mikołaja. Taki spersonalizowany filmik, który zamówić można łatwo przez internet na stronie www.listymikolaja.pl w tamtym roku zrobił na mojej córci niesamowite wrażenie. Radości było co niemiara, aż sama byłam zaskoczona, bo żaden inny prezent (a dostała ich sporo) nie wzbudził takich emocji

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Prezenty Świąteczne dla DZIEWCZYNEK

                          Ja w tym roku postanowiłam, że córka pod choinkę dostanie coś, co będzie rozwijać jej kreatywność. Czytając różnie opinie w internecie trafiłam na taką fajną maszynę do szycia https://www.al.to/p/265007-zabawka-p...cesoriami.html i kupiłam ją! Zawsze lubiła przebierać zabawki i kręciła się przy mnie jak coś robiłam z materiałami wiec myślę, że jej się spodoba
                          Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X