Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ubranka dla dzieci

    podobaja mi się takie xxx ubranka dla dzieci polskiej produkcji. lepiej pasuje rozmiarowka bo chinskie czesto sa za male
    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:16. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ubranka dla dzieci

      Rzadko kupuję ubranka w sklepach. Moja mama dużo szyje, więc czasem zrobi coś dla mojej córki, a ja sama też staram się działać sama. Zależy mi na tym, żeby materiały były jak najlepszej jakości, więc idę do hurtowni i macam, dotykam, sprawdzam. W sklepie jesteśmy jednak skazani na pewne gotowce, które mogą zawodzić. W szafie mojej córki dominuje bawełna, bo jest najłatwiejsza i najpraktyczniejsza, a przy tym nie kosztuje fortuny. W zimie bierzemy się za wełnę. xxx
      Chyba warto wiedzieć, co ma się w szafie
      Last edited by gagatka; 18-09-2020, 13:42. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        fazymazy ma bardzo ladne ubranka dla dzieci xxx polska produkcja jest duzo lepsza od chinskiej a ceny podobne
        Last edited by gagatka; 18-09-2020, 13:41. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Fajną listę znalazłam na xxx. Z ubranek polecam Pinokio. Fajna marka i mają ładne kolekcje.
          Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:39. Powód: reklama

          Skomentuj


            #35
            Od siebie polecić mogę ubranka Jacadi, a zwłaszcza oficjalny polski sklep związany z tą francuską marką xxx Kupicie tam dla swoich pociech najbardziej podstawowe ubranka, ale i buty, czy jakieś drobniejsze akcesoria. W przypadku dzieci warto jest stawiać na ubranka najwyższej jakości.

            Last edited by orenishii; 29-10-2020, 13:06.

            Skomentuj


              #36
              Fajne ubranka dla dzieci z różnych firm można tez znaleźć na stronach z rabatami. W takich bazach zawsze możecie złapać atrakcyjną okazję na tanie ubranka xxx na przykład sklep 5. 10. 15., Coccodrillo. Polecam!
              Last edited by gagatka; 19-01-2021, 13:55. Powód: reklama link

              Skomentuj

                     
              Working...
              X