Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chodzik . . .

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Chodzik . . .

    My po długich przemyśleniach zdecydowaliśmy się na chodzik Olmitos z BabyStore24 i póki co nie żałujemy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Chodzik . . .

      ja jestem ogromnym przeciwnikiem chodzików jak i tych huśtawek zawieszanych w drzwiach gdzie maluchy się kładzie które jeszcze nie chodzą, szkodzą na bioderka

      Skomentuj


        #18
        Odp: Chodzik . . .

        Ja też nie praktykuje, ostatnio byłam u znajomej i widziałam, ze dla maluszka mają chodzić przestrezgałam ją , po kuzynka jest rehabilitantką i ma na codzień do czynienia z dziećmi które chodzą w chodziku. No ale chyba olała to . Szkoda tylko maluszka by nie miał póżniej problemów.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Chodzik . . .

          Nam ortopeda odradzał chodzik, powiedział, że dziecko samo wyczuje , kiedy będzie gotowe , aby chodzić. Nie ma po co przyspieszać.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Chodzik . . .

            ja również miałam chodzik i synek śmigał w nim ekspresowo. I w jego rozwoju nie było nic złego wręcz przeciwnie, Wszystko ma jak nalezy a nóżki prościótkie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Chodzik . . .

              Moje dzieci nie używały i nie będą używać chodzików. Ortopeda kategorycznie odradził nam chodzik, nie powinno się wymuszać ani siedzenia ani chodzenia... dziecko musi do wszystkiego dojść w swoim tempie.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Chodzik . . .

                Napisane przez fantagira Pokaż wiadomość
                Moje dzieci nie używały i nie będą używać chodzików. Ortopeda kategorycznie odradził nam chodzik, nie powinno się wymuszać ani siedzenia ani chodzenia... dziecko musi do wszystkiego dojść w swoim tempie.
                Pamiętam, że po porodzie połowo rodziny chciała kupić mojemu dziecku chodzik i nikt nie mógł zrozumieć dlaczego mówiąc że przecież kiedyś wszystkie dzieci miały chodziki ;p

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Chodzik . . .

                  Ja również jestem przeciwna chodzikom. Sama małej nie kupię na pewno, a rodzina jest uprzedzona, że jak prezent to na pewno nie chodzik.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Chodzik . . .

                    I ja nie dałam synkowi chodzika mimo iż znajomi chcieli nam go dać za darmo, ale wiem, że to zło i ciagle dziwie się, ze można je jeszcze kupić w sklepach.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Chodzik . . .

                      Nam ortopeda wprost zabronił chodzika, więc nie było, nie ma i nie będzie u nas. Natomiast od miesiąca córka ma pchacza w postaci wózka dla lalek i bardzo go lubi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Chodzik . . .

                        Córka nie korzystała, nie korzysta i nie będzie korzystać. Ma pchacza, z ktorym śmiga po calym domu i jest to lepsza opcja niż chodzik.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Chodzik . . .

                          Przy 1. dziecku nie używaliśmy, teraz chyba też nie będziemy.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Chodzik . . .

                            Jeśli rozglądacie się za odpowiednim pchaczem dla maluchów to zapraszam na mój kanał na YT. recenzja pchacza SMIKI, oprócz tego znajdziecie recenzję pchacza Smily play, a już niedługo porównanie kilku pchaczy
                            https://www.youtube.com/watch?v=cwIqg2vl0-w

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X