Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze miejsce na wakacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

    Ja nigdy nie ufałam zbytnio wyszukiwarkom internetowym - zawsze w wyborze miejsca na wakacje polegałam na opiniach znajomych i rodziny. Tak trafiłam na Nosalowy Dwór w Zakopanem i teraz ja też polecam to miejsce każdemu. Świetna kuchnia, strefa SPA, bardzo miła obsługa a i na szlak stamtąd blisko

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

      Ja w tym roku stawiam na całkowicie inne rozwiązanie wynajmuje takiego dethleffs kampera: http://dethleffs-polska.pl chcemy pojechać w podróż po Europie. Myślę, że będzie to ciekawa przygoda dla nas wszystkich. Poza tym, łatwo jest sie dogadać z firma która to wypożycza, choć grafik maja dość napięty. Schodzą te kampery na pniu.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

        Ja tam wolę wakacje w Polsce. Nie przepadam za tropikalnymi miejscami i tropikalnym klimatem. Najlepiej czuje się w naszym kraju. Byłam w wielu miejscach i najbardziej podoba mi się województwo Warmińsko - Mazurskie ze względu na ogromną ilość lasów i jezior, które są przepiękne. Co prawda noclegi nie należą do najtańszych, ale w tym hotelu http://www.hotelik.cso.pl/ , który znajduje się koło Olsztyna możecie tanio wynająć pokój. Sam hotel jest bardzo zadbany, przytulny a okolica przepiękna, cicha. Idealne miejsce do odpoczynku.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

          Ja powiem szczerze, że też wolę wakacje Polsce, jakoś boje się z małymi dziećmi zagranice

          Skomentuj


            #35
            Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

            łatwy wybór- camping. nauczysz malucha obcować z naturą, usamodzielni się no i taka super rodzinna wyprawa. tylko warto pamiętać o jakiś zabezpieczeniach typu http://www.e-horyzont.pl/marki/mc-nett.html

            Skomentuj


              #36
              Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

              Wakacje właśnie się zaczęły i zastanawiam się gdzie mogli byśmy się wybrać, nawet tak na weekend. Wiem , ze nie zawsze jest czas ale pomyślałam o Poznaniu. Ja jak i dzieci jeszcze tam nie byliśmy i zastanawiam się czy moglibyśmy tam coś pozwiedzać. Widziałam tutaj http://nest.poznan.pl/ bardzo fajny nocleg w Poznaniu na Grodziskiej 117 , niedaleko centrum więc wszędzie blisko. Bardzo mi to odpowiada.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                Gdzie proponowalibyscie wyjazd 4 osobowej rodzinie na wakacje? Polska odpapa, juz pare razy bylismy nad morzem i ostatnim razem bylo naprawde nudno. Interesuja nas bardziej jakies odlegle zakatki swiata. Najwazniejsze aby nie bylo tam za goraca i bylo oczywiscie bezpiecznie. Jeszcze przy okazji zapytam, macie jakies sprawdzone biura podrozy? Mi znajomy z pracy polecil http://www.swiatwypoczynku.pl/ Korzystal moze ktos na forum z ich uslug i powie cos wiecej na ich temat? Dzieki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                  Moim zdaniem najlepsze na wakacje jest Trójmiasto Zobacz sobie noclegi przy plaży gdańsk. Oferta jest bardzo dobra, myślę, że warto się tam wybrać na kilka dni całą rodziną. Moje dzieciaki uwielbiają Gdańsk

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                    Jest wiele pięknych miejsc które warto zobaczyć. Mi np w oko wpadł Hotel Chabrowy Dworek i chciałabym tam spędzić urlop. Jakoś nie ciągnie mnie w góry ani nad morze ale jak kto woli Ja ogólnie bardzo lubię podróżować po Polsce.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                      My uwielbiamy polskie morze i co roku tam spędzamy urlop ale staramy się za każdym razem jechać w inne miejsce, w tym roku planujemy wybrać się do Sopotu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                        Każdy ma na pewno swoje ulubione miejsce i tego powinien się trzymać. Ja najbardziej lubię przebywać nad naszym polskim morzem, bo mimo iż wiele osób na nie narzeka, ma jednak swój niepowtarzalny klimat. A na weekend lubię zrobić sobie wypad na zabiegi w spa i tam zrzucić z siebie cały stres codziennego dnia. To bardzo pomaga, sprawdźcie sami

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                          Ja też uważam że z dziećmi za granicę nie ma co jeździć, szczególnie że Polska jest naprawdę pięknym krajem i można tu zobaczyć dużo ciekawych miejsc

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                            Moje sprawdzone miejsca na wakacje to Wladysławowo i Półwysep ogólnie, okolice Dziwnowa, Mazury - Ryn, Zakopane i Bieszczady. Tam najchętniej i najczęściej odpoczywam nawet teraz z roczną córką Z racji tego, że czasami spędzamy w podróży kilka długich godzin szukałam sposobów na to jak zająć ją żeby jej się nie nudziło i trafiłam na taki artykuł - https://mamatatadziecko.wordpress.co...-niemowlakiem/ Jak przetrwać podróż z niemowlakiem.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                              Moim zdaniem warto skorzystać z oferty biur podróży i hoteli rodzinnych - oferują one wiele atrakcji dla dzieci. Takie hotele są zarówno zagranicą jak i w Polsce. Chętnie z nich korzystam - chociaż przyznaję, że przed dziećmi to omijałam je szerokim łukiem

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                                Witam. Polecam Białkę Parczewską woj.lubelskie. Jest tam czysta woda w jeziorze i mnóstwo atrakcji. Jeżdżę z rodziną tam od pięciu lat i jest super. Polecam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X