Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciuchy dla mam w ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

    Na allegro legginsy ciążowe to koszt już od 30 złotych, sporo jest też spodni dresowych, a kupić luzniejszy swtere czy bluzę to nie sztuka czasem te typowe ciążowe trudnije dobrac na nasz rozmiar

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

      U mnie sprawdziły się porządne spodnie z H&M i to chyba była moja największa inwestycja w ubrania ciążowe Kosztowały 120zł ale było warto bo miały świetny pas/panel na brzuszek i były bardzo wygodne a przy tym eleganckie. Do tego luźne bluzki i sukienki - udało się bez większych wydatków, ale lato to co innego... Z moim ogromnym brzuszkiem na jesień i w zimie potrzebowałabym o wiele więcej ubrań. Podziwiam kobiety, które dają sobie z tym rade w zimie - przecież to praktycznie wymiana garderoby, chyba, że brzuszek jest nie duży.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

        Napisane przez Beatrice001 Pokaż wiadomość
        U mnie sprawdziły się porządne spodnie z H&M i to chyba była moja największa inwestycja w ubrania ciążowe Kosztowały 120zł ale było warto bo miały świetny pas/panel na brzuszek i były bardzo wygodne a przy tym eleganckie. Do tego luźne bluzki i sukienki - udało się bez większych wydatków, ale lato to co innego... Z moim ogromnym brzuszkiem na jesień i w zimie potrzebowałabym o wiele więcej ubrań. Podziwiam kobiety, które dają sobie z tym rade w zimie - przecież to praktycznie wymiana garderoby, chyba, że brzuszek jest nie duży.
        Zgadzam się z Tobą całkowicie..:-) dużo łatwiej byc w ciąży gdy brzuszek wychodzi na wiosnę..zimą jest dużo trudniej. Najgorzej z kurtką..nie opłaca się kupować typowo ciażowej ale w zwykłej człowiek się nie mieści..no i trzeba kombinować bo na cholerę po porodzie taka olbrzymiasta kurta..chyba tylko, żeby spiwór z niej zrobic ha ha ha;-)

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

          Ja kolejną ciążę przechodzę zimą i na szczęście zimy na razie nie widać, a rozwiązanie już tuż, tuż więc nie musiałam kupować kurtki i tracić sporo kasy.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

            dokłądnie dziewczyny dlatego dobrze znalesc jakiś fajny lumpeks, ja polowałam na kurtkę na allegro, ale takie ceny za używane kurtki ze tragedia.... Wolałabym dołozyc i kupić nową.. A tak to chodze jeszcze w tej sprzed ciązy- tak jeszcze się mieszczę a tak to ma z lumpa śliczny zimowy płaszczyk za 20 złotych na większy brzuszek

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

              Najlepiej chyba na ***************************** kupować takie rzeczy, czy to ciążowe, czy to wyprzedaże kolekcji jakichś większych marek, np. diverse - wydamy grosze a mamy dobre jakościowo rzeczy

              Skomentuj


                #37
                Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                Właśnie ja miałam na koniec ciąży zwykłe spodnie dresowe no i bluzę od dresów, w sumie spodnie były kupione na dwa miesiące a jak wiadomo ubrania typowo ciążowe nie są tanie
                ja tego nie rozumiem. Dla mamy czas ciąży jest piękny, a te dresy wszystko psują. Na Allegro jest mnóstwo ciuchów ciążowych do kupienia za małe pieniądze. Ja kupiłam np. dwie bluzki z H&M Mama za łączną kwotę 30 zl i na pewno wyglądało to lepiej niż dres

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                  Ja w sumie nie kupowałam ciążowych, wolałam coś dla małej kupić, a miałam jeszcze po synku już wyciągnięte ubrania Albo dostałam coś i tak przeszłam ekstra okres ciąży Ubrana ekstra i seksi mamuśka :P

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                    myślałam że nie będę musiała kupować cuchów ciążowych bo brzuszek dość późno się pojawił, teraz kupiłam na promocji w biedronce 2 pary spodni ciążowych i tyle mi wystarczy.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                      fakt biedronka czesto oferuje fajne promocje dla przyszłych mam. lubie tam chodzić i robić zakupy, bo czasem można naprawde fajne rzeczy dostać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                        Ale ogólnie w sklepach jest marny wybór jeśli chodzi o ciuszki dla kobiet w ciąży. Nie dość że drogie to jeszcze ciężko je dostać i dlatego albo lumpeks albo zakupy przez internet i strzelanie z rozmiarem.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                          Ja dostałam po koleżankach, dla siebie kupiłam 2 t-shirty takie śmieszne, z bobasem rozdzierającym powłoki brzuszne na allegro

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                            Ladybzyk jakie Ty masz szczęście z tym dostawaniem Ja musz esobie szukać, a teraz już mi coraz cieższej z brzuszkiem tak po sklepach latać.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                              Przypomniałam sobie, że jedne spodnie sobie kupiłam na bazarze, takie na kokardkę z takim dużym pasem na bebeszek 79 zł kosztowały a w sklepie dla ciężarnych 145 zł

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                                Ja swoje ubrania ciążowe kupowałam na stronie *************. Nie koniecznie wszystkie były przeznaczone dla przyszłych mam, niektóre były po prostu dla Pań o większych rozmiarach, kupowałam też takie, gdyż mi się bardzo podobały

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X