Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki garaż?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki garaż?

    Jakie garaże macie w ogrodach? Ja po ostatniej zimie mam już dość i też chcę jakiś postawić. Na razie chodzą mi po głowie blaszaki, ale nie wykluczone, że zdecydujemy się na murowany. Potrzebuję tylko porady Możecie mi powiedzieć, jaki jest przybliżony koszt postawienia garażu?
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki garaż?

    u nas jest blaszanka. koszt ok 1tys

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki garaż?

      również mam taką bllaszankę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki garaż?

        też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki garaż?

          Tak, ja zdecydowanie polecam blaszak. Myśmy brali w wawsystem, mieliśmy go w 1 dzień, jest otynkowany, pomalowany i naprawdę bardzo ładnie wygląda. nie spodziewałam sie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki garaż?

            Blaszaki są tanie, ale mało praktyczne. Ja u siebie stawiałam murowany, koszt wyszedł około 8 tysięcy ( było to 5 lat temu). Udało nam się przy okazji pięknie wkomponować garaż w całość ogrodu, dzięki czemu nie jest on taki szpetny.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki garaż?

              Tylko garaż murowany to nie jest mały wydatek, a jak ktoś ma inne zdanie to zapraszam do lektury - http://www.budowadomu24h.pl/koszt-budowy-garazu.html znajomy ostatnio zrobił sobie blaszaka, obił do deskami i zrobił na nim takie pędy roślin wygląda obłednie, a koszt stosunkowo niewielki.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki garaż?

                Murowany jest trwalszy, nie przemarza i nie zbiera się w nim wilgoć jeżeli jest prawidłowo zrobiony. Moim zdaniem lepiej dołożyć i mieć coś solidnego.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki garaż?

                  My mamy wykonany garaż z desek, ładnie się prezentuje i komponuje z ogrodem. Obok mamy blaszaka ale to nie to samo.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki garaż?

                    CHyba najlepszy jest jednak murowany tylko że na taki trzeba mieć już wszystkie pozwolenie no i też jest na pewno droższy w wykonaniu

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki garaż?

                      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                      CHyba najlepszy jest jednak murowany tylko że na taki trzeba mieć już wszystkie pozwolenie no i też jest na pewno droższy w wykonaniu
                      tak z tego co wiem to faktycznie jest droższy do postawienia i trzeba za niego płacić, zajmuje też chyba więcej miejsca niż taki blaszany.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki garaż?

                        Ciekawa jestem tylko jak w takim blaszanym garażu z temperaturą np w zimie, jeśli nie jest jakoś zaizolowany to chyba samochód jest mega zmarznięty

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki garaż?

                          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                          Ciekawa jestem tylko jak w takim blaszanym garażu z temperaturą np w zimie, jeśli nie jest jakoś zaizolowany to chyba samochód jest mega zmarznięty
                          my mieliśmy przez jakiś czas i fakt jest zimniej niż w garażu murowanym ale nam auto ani razu nie zamarzło, a jak stało na dowrze to się zdarzało

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki garaż?

                            Mój mąż w naszym grażu zamontował nawet grzejnik oczywiście jest on lekko odkręcony ale faktycznie samochód nie jest zmarznięty gdy jedziemy do pracy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki garaż?

                              Grzejnik w garażu- fajna sprawa. My mamy dopiero w planach budowę garażu, ale wiemy już, że bezie na dwa samochody.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X