Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie dajmy się oszukać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Nie dajmy się oszukać

    Ja wciąż się dziwię, że po tylu akcjach w telewizji, po tylu ostrzeżeniach "metoda na wnuczka" jest tak bardzo powszechna, wciąż powszechna.
    Właśnie wśród tych "biednych", starszych osób. Nic ich nie potrafi nauczyć. Nic. To jest straszne.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Nie dajmy się oszukać

      Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
      Ja wciąż się dziwię, że po tylu akcjach w telewizji, po tylu ostrzeżeniach "metoda na wnuczka" jest tak bardzo powszechna, wciąż powszechna.
      Właśnie wśród tych "biednych", starszych osób. Nic ich nie potrafi nauczyć. Nic. To jest straszne.
      Dzięki tym programom, nagłośnieniu metody na wnuczka wiele babć już nie da się oszukać nawet często słyszałam jak babcie na przystankach sobie opowiadały o tych historiach oszustw omawianych w telewizji i programach paradokumentalnych.
      I nie dziwię się , że dają się oszukać , one żyły w zupełnie innych czasach i to co teraz się dzieje nie mieści im się w głowie (nam nie jednokrotnie też nie, słynna sprawa amber gold - kto by przypuszczał, wiarygodność mieli, zabezpieczenie też, a jednak ). Więc ja nie oceniam, bo wiem że mimo całej wiedzy, internetu jeśli ktoś chciałby mnie oszukać i zna się na tym- zrobi to.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Nie dajmy się oszukać

        Ja mam tylko nadzieję, że w toku mojego życia nie będzie mi dane trafić na taką osobę, która chciała by wykorzystać moją nieuwagę, moją naiwność i zaufanie.
        Miejmy nadzieję, że takich oszustów będzie coraz mniej, gdyż będą się bali skutków prawnych, że prawo zmieni się na tyle, że właśnie będzie bardziej restrykcyjne.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Nie dajmy się oszukać

          ladybzyk Chciałabym w to wierzyć że będzie lepiej ale widać oszusci działają zawsze i wszędzie :/ tylko czekają na okazję a prawo jest takie że oni się tego i tak nie boją

          Skomentuj


            #35
            Odp: Nie dajmy się oszukać

            Niestety nie możemy wierzyć w to, że kiedyś się to zmieni i wciąż trzeba być uważnym.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Nie dajmy się oszukać

              Zawsze się znajdzie jakiś oszust, nie ma co wierzyć że będzie lepiej i bezpieczniej, trzeba się pilnować na każdym kroku.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Nie dajmy się oszukać

                Oszustów nigdy nie brakowało ale teraz wydaje mi się że jest ich coraz to więcej Każdy kombinuje jak może

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Nie dajmy się oszukać

                  Myślę, że więcej ich nie jest, po prostu częściej się o nich słyszy.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Nie dajmy się oszukać

                    Napisane przez klamka Pokaż wiadomość
                    Myślę, że więcej ich nie jest, po prostu częściej się o nich słyszy.
                    większe afery są bardziej nagłaśniane a tych mniejszych i tak nie brakuje

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Nie dajmy się oszukać

                      Zawsze byłam niepoprawną patriotką i dalej uważam że kraj mamy piękny ale to co się w nim dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Gdzie jest sprawiedliwość że jednym pieniądze z kieszeni się wylewają a innym ledwo starcza do końca miesiąca? I kto jest w tym wypadku tym gorszym? ten co kombinuje żby mieć kolejny milion czy ten żeby mieć za co obiad ugotować?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Nie dajmy się oszukać

                        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                        Zawsze byłam niepoprawną patriotką i dalej uważam że kraj mamy piękny ale to co się w nim dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Gdzie jest sprawiedliwość że jednym pieniądze z kieszeni się wylewają a innym ledwo starcza do końca miesiąca? I kto jest w tym wypadku tym gorszym? ten co kombinuje żby mieć kolejny milion czy ten żeby mieć za co obiad ugotować?
                        taka rzeczywistość i niestety nie tylko w Polsce ale i na całym świecie

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Nie dajmy się oszukać

                          Czy ja wiem czy na całym świecie? Pracowałam kilka miesięcy w Grecji a mąż w Hiszpanii. Faktycznie nie przywieźliśmy stamtąd niewiadomo ile pieniędzy ale stać nas było na to żeby codziennie iść do baru i zostawić napiwek czy wejść do sklepu po nowe oryginalne buty z dniówki bo były potrzebne a tu na te same buty będę najpierw odkładała odmawiając sobie czegoś innego

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Nie dajmy się oszukać

                            mi chodzło odnośnie do tematu że oszustów nie brakuje na całym świecie

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Nie dajmy się oszukać

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              mi chodzło odnośnie do tematu że oszustów nie brakuje na całym świecie
                              Tak tak wiem, ale ostatnio mocno denerwuje mnie fakt, że największymi oszustami są nasi rządowcy i jakoś tak w tą stronę poszłam w mojej wypowiedzi.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Nie dajmy się oszukać

                                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                                Tak tak wiem, ale ostatnio mocno denerwuje mnie fakt, że największymi oszustami są nasi rządowcy i jakoś tak w tą stronę poszłam w mojej wypowiedzi.
                                o to tak bardzo irytujące co się dzieje w polityce

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X