Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

    Marzy mi się niemowlęca sesja naszego Skarba taka wyjątkowa w różnych aranżacjach np. marynarz, piłkarz, króliczek itp.
    Rozmawiając z fotografami zostałam poinformowana, że sama muszę zapewnić stroje. Kurcze tak sobie myślę, że jest to spory jednorazowy wydatek bo maluszek szybko z nich wyrośnie, z resztą nie jest to codzienny ubiór.
    Myślałyście o takich sesjach? może Któraś z Was już jest po takiej sesji? Jakie macie przemyślenia i czy skorzystałybyście z wypożyczalni takich niemowlęcych strojów?
  •    
       

    #2
    Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

    Hejka,

    ja przy pierwszym niestety ale się nie zdecydowałam na sesję, ale moja kuzynka tak.
    Robiła sesję swojej córeczki razem ze starszym synkiem. Ale to była fotografka, która robi takie sesje i miała swoje stroje, akcesoria dodatkowe i pomysły. Sesja wyszła świetnie i ja na pewno zdecyduję się i teraz w ciązy i jak urodzę na taką pamiątkę.
    Moja rada- szukaj fotografa, który to robi i ma wyobrażenie, potrafi pracować z maluszkiem i sam ma stroje

    powodzenia
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj


      #3
      Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

      nas czeka taka sesja jak córa skończy 3 latka, dostała ją w prezencie od znajomego fotografa...nie wiem co nas czeka na tej sesji ale myślę, że to idealna i wspaniała pamiątka
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        #4
        Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

        trzeba wziasc takze pod uwagę, że takie stroje to duzy wydatek takze dla fotografa. trudno zeby fotograf posiadał arsenał strojów w kazdym rozmiarze dla obu płci, i na kazde zyczenie mamusi byl zawsze przygotowany... dlatego mozna spotkac się z odpowiedzią fotografa "jesli marzy się pani marynarz to proszę go sobie przyniesc, bo ja akurat nie mam"...
        ja raz dostałam maila od klientki, która zazyczyła sobie sesję dla całej 4osobowej rodziny w stylu powojennym i oczekiwała, ze dla 4 osob będę miała charakteryzacje w ich wlasnie rozmiarach. cena sesji - 300 zł. wiec wychodzi na to, ze musialabym do nich dopłacic - stroje dla 4 osob pewnie przekroczylyby tą sumę...
        dlatego z tymi zyczeniami co do sesji to trzeba raczej tak z rozmysłem:-)

        natomiast u wielu dobrych fotografów (czyt. takich, którzy specjalizują się w zdjęciach dzieci i rodzin) mozna znaleźć rozne charakteryzacje. zazwyczaj fotograf taki inwestuje w jakies gadzety i wymienia je od czasu do czasu. to widac po zdjeciach w portfolio, czy fotograf posiada i ewentualnie co. najlepiej przed sesja zapytac co jest, a co trzeba przyniesc samemu.marynarza moze nie bedzie, ale za to moze bedzie kucharz albo małpka.

        i jeszcze ostatnia rzecz z która spotykam sie czesto w praktyce, wiec skoro mam okazje, to juz napisze;-) mamy czesto wyobrazaja sobie, ze z kilkumiesieznym niemowleciem przyjda na sesje i beda robic przebierane zdjecia w nieskonczonosc. wypytują o te stroje, czasem przynosza nawet całe torby przebran:-) tyle tylko, ze maluch po pierwszej lub drugiej probie wbijania go w takiego marynarzyka mowi dosc, zaczyna sie mega alarm a sesja dobiega konca...dlatego zastanowcie sie mamy czy wolicie wiecej zdjec naturalnego, nieprzebranego i usmiechnietego malucha, czy pol z tego nieszczesliwego, zlego i czerwonego ze zlosci?
        :-)
        pozdrawiam serdecznie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

          Hej
          Zgadzam sie calkowicie z przedmowczynianie wymagajmy od fotografa posiadania strojow i gadzetow do kazdej stylizacji jaka sobie wymyslimy, na pewno tez kazdy fotograf ma nazbieranych sporo rzeczy i jezeli nic same nie posiadamy powinien nam cos zaproponowac, no i bardzo wazne - czasami wystarczy na prawde niewiele: odpowiedni material, poduszka czy tlo, bo tak naprawde minka naszego maluszka jest najwazniejsza a dobry fotograf ustawi klimatyczne swiatelko doda jakis kolorek i piekne zdjecie gotowe, ponadto wazna kwestia - ile wytrzyma nasz maluszek? bo z doswiadczenia wiem ze niewiele na pewno, chwilka w jednej pozycji potem chwilka u mamy na raczkach i mozna probowac dalej ale w sumie pol godzinki i zaczyna sie meczyc otoczeniem chyba ze jest jakas dluzsza przerwa. Ja trafilam na super fotografa i moge sie pochwalic pieknymi fotkami, moze tez ciebie zainspiruja
          Attached Files

          Skomentuj


            #6
            Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

            Szukasz ciekawych tkanin i dzianin w dobrej cenie do sesji niemowlęcych ? Polecam sklep internetowy http://textilecity.pl/ Posiadają między innymi dzianinę boucle chanel, która jest teraz na topie w studiach fotograficznych.
            Polecam!

            Skomentuj


              #7
              Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

              Ja miałam sesję noworodkową i wszystkie przebrania zapewniała Pani fotograf. Choć u mnie to były głównie spódniczki tutu, koronki, opaseczki, bluzeczki... takie jakie używa ona do każdej sesji. Efekty wyszedł przepięknie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

                My zrobilismy córce sesję przy okazji chrzcin. To była pierwsza sesja, miała 3 miesiące. I ostatnio zrobiłam jej sama przy pomocy siostry sesję jesienną w słoneczny piekny dzień wśród kolorowych liści i drzew. Piekne zdjęcia z pierwszej jesieni!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

                  My nie korzystamy z profesjonalnych sesji, choć uważam, że zazwyczaj są piękne. Ostatnio widziałam u moich znajomych "na ludowo". Mnie przerastają ceny takich fotosesji...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

                    My też nie korzystamy z profesjonalnych, bo według mnie tak jak ubranka tak i tu ceny sa grubo przesadzone. Na szczęście mamy dobry aparat, ja od lat interesuję się fotografia, lubię i potrafię robić zdjęcia no i robimy sobie sesje samodzielnie od ręki albo ze statywu

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

                      Myśle że nawet nie potrzebne specjalne sesje bo i można samemu wszystko zrobić
                      Koleżanka kupowała stroje np pszczółki na allegro potem te stroje wystawiała też na sprzedaż Inscenizacje i Pomysły na różne zdjęcia czerpała z internetu i ma super pamiątki

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

                        Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                        My też nie korzystamy z profesjonalnych, bo według mnie tak jak ubranka tak i tu ceny sa grubo przesadzone. Na szczęście mamy dobry aparat, ja od lat interesuję się fotografia, lubię i potrafię robić zdjęcia no i robimy sobie sesje samodzielnie od ręki albo ze statywu
                        Fajnie Też lubię fotografować moje dzieciaki. I może zdjęcia nie są tak profesjonalne, by nadawały się na okładkę pisma, ale jest w nich to "coś". Jest w nich takie fajne zabarwienie matczyną miłością.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

                          Troszkę interesuję się fotografią wiec sama staram się uchwycić takie najlepsze momenty. Myślę, że nawet nieźle mi to wychodzi. Natomiast dobrym pomysłem jest wynajęcie wideokamerzysty http://kapitankamera.pl/filmowanie-chrztu, który w swojej ofercie ma filmowanie chrztów. Nie wyobrażam sobie, aby nie posiadać filmu z tak ważnej uroczystości.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

                            Lubię robić zdjęcia, ale na sesję ciążową oddałam się w ręce specjalisty. Wyszła cudownie i niezwykle romantycznie. Myślę, że kluczowe jest tutaj podejście fotografa do "klienta". Najlepiej żeby się on nie spieszył i wysłuchał jaki my mamy pomysł na zdjęcia. Przy sesji noworodkowej (już niedługo ) myślę, że też zgłoszę się do Pani Izy Maciejewskiej ponieważ jej zdjęcia mają wyjątkowy, głębszy charakter. Poza tym wie jak się obchodzić z takimi tygodniowymi maleństwami

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: sesja niemowlaka- ciekawe aranżacje

                              My najbardziej lubimy te tematyczne sesje zdjęciowe z różnymi akwizytami. Są naprawdę słodkie. Super pamiątka dla całej rodziny warta nawet ciut większych pieniędzy. Ja tam lubię tego typu przygody mam już kilka sesji za sobą ze starszym synem i polecam. Nie widzę w tym nic złego.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X