Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak długo czekaliście na miejsce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak długo czekaliście na miejsce

    ile czasu szukaliście miejsca w żłobku, przedszkolu lub szkole dla swojej pociechy?


    - moja siostra była zapisać mojego siostrzeńca do przedszkola. Zapisy ruszyły i w ten sam dzień już nie było miejsc (szok) był 13 na liście rezerwowej i nie dostał się...czekali rok i teraz idzie do przedszkola ma 4 lata

    #2
    Odp: Jak długo czekaliście na miejsce

    Witam ,ja długo nie szukałam.A nawet moge powiedzieć że poszłam złożyłam wniosek i został mój syn odrazu przyjety.




    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak długo czekaliście na miejsce

      Napiszcie mi proszę, czy jest jeszcze wogóle szansa na przyjęcie dziecka do zerówki. Moja mał ma 5 lat i wachałam się ją wysłać rok wcześniej do szkoły, gdy się zdecydowałam nie wiem czy to jeszcze możliwe - czy nie jest za póżno!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak długo czekaliście na miejsce

        ja w sumie rok ale przez ten czas syn chodzi do prywatnego gdzie dzięki szcześciu został przyjęty. Ale gdyby nie burmistrz i dyrektorzy przedszkola którzy zagwarantują 4 latkom i 5 latkom miejsca pewnie w rekrutacji znowu by było pechowo bo ja nie pracuję i nie mam rodziny wielodzietnej ( a to dużą ilość punktów daje) . Te punkty rekrutacyjne sa dla mnie głupotą

        Skomentuj

               
        Working...
        X