Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sukienki wieczorowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Sukienki wieczorowe

    Suknia powinna wyglądać, musi zrobić duże wrażenie, a najlepszy przykład macie o tutaj - evita.com.pl/produkty/suknie-wieczorowe Wieczorowe suknie przede wszystkim mają być efektowne, ciekawe pod względem wzorów i kolorów, ale też nie mogą się do przesady rzucać w oczy.
    Last edited by disne; 01-07-2020, 16:52. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Sukienki wieczorowe

      A propos sukienek wieczorowych, to szukam odpowiedniej na ślub koleżanki. Myślę i myślę, i głównie szukam informacji jaki xx faar.pl/sukienki-na-wesele-jaki-wybrac-fason/wybrać odpowiedni fason sukienki. Wyczytałam, że modne są teraz takie bandażowe, ale nie jestem pewna czy nie będę się krępowała być w tak bardzo obcisłej sukience... Może coś poradzicie?
      Last edited by disne; 01-07-2020, 16:53. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Sukienki wieczorowe

        Z chęcią przeczytam. Ciągle mam wrażenie, że dokonuję złego wyboru z sukienkami.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Sukienki wieczorowe

          nie kupuj przez internet. sukienkę trzeba przymierzyć i zobaczyć jak leży jak się w niej czujesz itp

          Skomentuj


            #20
            Odp: Sukienki wieczorowe

            W .lavika.p mają olbrzymi wybór sukienek, może trafisz podobną. Ta Twoja jest fajna, ale trochę niepraktyczna, bo nie założysz na nią nic z długim rękawem. Lepsza byłaby bez tej fali na plecach.
            Last edited by disne; 01-07-2020, 16:53. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Sukienki wieczorowe

              Wszystkie te sukienki są bardzo ładne, ale wydają mi się takie "dorosłe", dla bardziej dojrzałych kobiet. Ale może to tylko takie wrażenie.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Sukienki wieczorowe

                Na przyjęcia zdecydowanie polecam sukienki z tej kolekcji: lavika.pl. Sklep w swojej ofercie posiada zwiewne tiule, niepowtarzalne koronki oraz piękne tkaniny. Każda sukienka świetnie podkreśla sylwetkę, jest wprost idealna na romantyczne wieczory, przyjęcia i oczywiście świetnie nadaje się na wesele. Wzory sukienek zgodne są z najnowszymi trendami.
                Last edited by disne; 01-07-2020, 16:28. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Sukienki wieczorowe

                  Sprawdzony sklep ze świetnymi, eleganckimi kieckami - vissavi.pl Kwestia tylko dopasowania odpowiedniej pod siebie. Oceńcie jaka będzie pod was pasowała, jaka powinna robić różnicę, tak żeby to wyglądało naprawdę efektownie. A fajnych kiecek w sieci nie brakuje.
                  Last edited by disne; 01-07-2020, 16:28. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Sukienki wieczorowe

                    Naprawdę? Ja zawsze kupuję gotowe sukienki i nie mam żadnego problemu z doborem rozmiaru. Ostatnio xxx co to sukienka wizytowa sprawdzałam na xxx i okazało się, że miałam na ten temat trochę mylne pojęcie. Ale teraz mam zamiar ostrożniej dobierać kreacje na różne okazje.
                    Last edited by disne; 01-07-2020, 16:29. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Sukienki wieczorowe

                      Najłatwiej jest wyszukiwać sukienek wieczorowych w internecie, bo tam mamy o wiele większy wybór, niż w przypadku sklepów stacjonarnych. Można poszukać tutaj xxx, widziałam na stronie sporo ciekawych kreacji wieczorowych, które spokojnie mogłyby się sprawdzić.
                      Last edited by disne; 01-07-2020, 16:30. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Sukienki wieczorowe

                        Śliczna jest. Mała czarna, ale z fajnym akcentem. Taką sukienkę można założyć na każdą okazję.
                        Last edited by disne; 01-07-2020, 16:31. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Sukienki wieczorowe

                          Ja preferuję coś prostego, stylowego, ale z reguły unikam czarnego, bo wygląda trochę za oficjalnie czasami. Jak szukasz inspiracji, świetny wybór jest tutaj: Zwłaszcza polecam obejrzeć sukienki dopasowane.
                          Last edited by disne; 01-07-2020, 16:33. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Sukienki wieczorowe

                            Jeżeli chodzi o sukienki wieczorowe to ja częściej wybieram ciemną kolorystykę, bo dodaje ona elegancji. Bardzo lubię wszelkie odcienie szarości i znalazłam ładną, grafitową sukienkę na xxx . Jest w klasycznym stylu, a taki lubię najbardziej.
                            Last edited by disne; 01-07-2020, 16:33. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Sukienki wieczorowe

                              Ja osobiście polecam suknie NAVONA
                              xxx
                              GWARANCJA JAKOŚCI piękne suknie, wizytowe okazjonalne. Ja na chrzciny synka wybrałam ten model:
                              xxx
                              chciałam coś zwiewnego i luźnego a sandałki które specjalne zakupilam dopełniły całość
                              z ręka na sercu polecam!
                              Last edited by disne; 01-07-2020, 16:33. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Sukienki wieczorowe

                                Ja zastanawiam się nad sukienką wieczorową na wesele. Na razie oglądam różne fasony na xxx i je porównuję. Nie mogę się zdecydować jeszcze na kolor.
                                Last edited by disne; 01-07-2020, 16:34. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X