Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorszy prezent to

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Najgorszy prezent to

    Może chcieli zaoszczędzić i stąd też takie pomysły na prezent jak używana kosmetyczka.. Faktycznie nie jest to miłe ani przyjemne Mi się jeszcze nie zdarzyło dostać czegoś co bym zapamiętała tak na stałe.


    www.Amko.com.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Najgorszy prezent to

      Dostałam używaną kurtkę zimową, od teściowej.
      Po niej.
      I jeszcze oczekiwała że będę się w niej prezentować.
      W kościele
      Do którego nie chodzę.
      ZONK

      Skomentuj


        #48
        Odp: Najgorszy prezent to

        Kubek. Kubki to najgorsze prezenty na świecie. I figurki.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Najgorszy prezent to

          Najgorsze jest to, jak ktoś Ci daje prezent z wielkiej łaski

          Skomentuj


            #50
            Odp: Najgorszy prezent to

            Coś spełniającego marzenia, które normalnie nie byłby do realizacji, sami zobaczcie - http://www.*****************/niezapom...ksowicz-maciej Oczywiście to kwestia budżetu, możliwości i oczekiwań, każdemu może podobać się coś innego.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Najgorszy prezent to

              Napisane przez Margerytka28 Pokaż wiadomość
              Dostałam używaną kurtkę zimową, od teściowej.
              Po niej.
              I jeszcze oczekiwała że będę się w niej prezentować.
              W kościele
              Do którego nie chodzę.
              ZONK
              Przepraszam ale rozbawilas mnie naprawdę taki prezent? Szok Osobiście nie lubię jak ktoś kupi mi coś do ubrania albo do domu.



              Skomentuj


                #52
                Odp: Najgorszy prezent to

                my z mężem z okazji ślubu dostaliśmy od cioci z Stanów kołdrę - o wymiarach 250x210 - i tylko zajmuje miejsce na dnie szafy - bo nie kupie ani pościeli do niej, szyć specjalnie pościeli przecież nie będę, ani nie pasuje na łóżko :P i tak sobie prezent leżakuje już 3 rok

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Najgorszy prezent to

                  Ostatnio dostałam bluzkę od cioci i wszystko było by dobrze gdyby nie fakt, że za mała. I najlepszy był komentarz "oj a myślałam że już schudłaś po porodzie". Nie rozumiem jak można kupować ubrania komuś kogo się widzi raz na pół roku ;//

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Najgorszy prezent to

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    Ostatnio dostałam bluzkę od cioci i wszystko było by dobrze gdyby nie fakt, że za mała. I najlepszy był komentarz "oj a myślałam że już schudłaś po porodzie". Nie rozumiem jak można kupować ubrania komuś kogo się widzi raz na pół roku ;//
                    ja bym sie obraziła za tego typu komentarz ja doroslym osobom jakos nie mam w zwyczaju kupowac ubran bo to ciezki temat i jest duze ryzyko iz cos sie nie spodoba osobie i wlasnie kwestia rozmiaru nigdy nie wiem kto jaki nosi rozmiar

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Najgorszy prezent to

                      Ja tez nie znoszę dostawać ciuchów które kompletnie nie są w moim guście i stylu!!! Wnerwia mnie to strasznie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Najgorszy prezent to

                        Dostawać ciuchów też nie lubię bo każdy ma swój styl i nigdy nie wiadomo czy się dany ciuszek spodoba
                        Mikaa997- ten komentarz

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Najgorszy prezent to

                          Dużo propozycji, tym bardziej pod święta - https://************************************/promocje-2.html I jak widać ciekawe prezenty nie muszą od razu kosztować kosmicznie dużej kasy ;-)

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Najgorszy prezent to

                            Mi się chyba nie zdarzyło dostać nic takiego na co bym była zła, jedynie zdarzyło mi się dostać coś, czego nigdy nie użyłam, np. fondue do sera lub domowy grill...

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Najgorszy prezent to

                              Ja jakoś nie miałam pecha dostać nietrafionego prezentu. Zawsze dostaje takie rzeczy, które trafiają w mój gust. Jakiś czas temu mąż obiecał mi, że zabierze mnie do Gabinet kosmetyczny Wyspa Piękna z okazji 6 rocznicy ślubu Trzymam go za słowo bo bardzo chciałabym wyrównać koloryt skóry kwasem azelainowym i poddać się zabiegowi z retinolem. Potrzeba mi chwili dla siebie i małej odnowy.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Najgorszy prezent to

                                Syn dostał na drugie urodziny od cioć duże autko, na którym może jeździć. Można powiedzieć: no super prezent! 😃 I byłby super, gdyby nie wgrana w niego melodyjka. Wręcz psychodeliczna. A syn włączał ją w kółko... No najważniejsze, że dziecko się cieszy! Więc się cieszyło melodyjką do wyjścia cioć. Jak tylko opuściły nasz dom, wyjęliśmy z autka baterie. 😏

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X