Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorszy prezent to

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Najgorszy prezent to

    I właśnie dlatego Miss raczej dawanie pieniędzy pod choinkę odpada, jak dla mnie gdyby ktoś mi dał kasę to oznaczałoby, że ma mnie gdzieś i sypnął groszem tak na 'odwal się'.

    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

    Różności do postów
    GALERIA OLAFKA

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Najgorszy prezent to

      Z ta kasa to roznie bywa - u mnei jest tak ze wiemy co kto chce dostac i problemu nie ma.
      Najgorszy prezent dla dziecka - to jak babcia zapomni o nim w dzien swietego mikolaja

      Skomentuj


        #33
        Odp: Najgorszy prezent to

        moje dziecko nawet czekolady od moich teściów nie dostało wczoraj od mojego taty dostała

        co do najgorszych prezentów to mój mąż dwa lata temu dostał saszetkę na dokumenty do samochodu a samochodu nie miał

        a ja chyba nigdy nie dostałam czegoś z czego bym się nie cieszyła. dla mnie liczy się pamięć, nawet jeżeli bym dostała rózgę a powinnam ją dostać




        Skomentuj


          #34
          Odp: Najgorszy prezent to

          Moja tesciowa strzela focha za to ze nie bylismy na weselu jej synka Jej problem - tak jak babcia pamietala wczoraaj o wnuku tak wnuk bedzie pamietal o niej w styczniu

          Pamiec pamiecia ale czasem jawnie widac ze ktos cos robi na "odwal sie" albo na zlosc.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Najgorszy prezent to

            W tym roku moi chłopcy dostali od Gwiazdora różowe skarpetki. Cóż...gdzie takie założyć??? Tego już Gwiazdor nie uwzględnił

            Skomentuj


              #36
              Odp: Najgorszy prezent to

              Najgorszy prezant jaki dostaliśmy to był owerlok. Dostaliśmy go w prezencie ślubnym, a żadne z nas nie szyje. jeszcze zrozumiałabym zwykłą maszynę, ale owerlok? Od ponad trzech lat leży w szafie i nie wiemy co z nim zrobić.
              Pod choinkę nie lubię dostawać kosmetyków. Na szczęście zwykle robi się u nas w rodzinie wywiad, kto co chce dostać i to dostaje.
              Last edited by Agnesia30; 02-01-2010, 20:05.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Najgorszy prezent to

                Odświeżam wątek
                Nie chciałabym dostać ksiązki...nie lubię ich czytac
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Najgorszy prezent to

                  Moja teściowa ma skłonność do zakupu tandetnych, chińskich szmelców, takich z cygańskiego straganu. Niemodne, nieładne, niebezpieczne.

                  Nie chciałabym dostać od niej takiego prezentu, bo mi jej szkoda, i tej kasy, którą na to wydaje - a zawsze nakupuje cały worek, aż czubato. A poza tym, to ze wszystkiego się ucieszę

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Najgorszy prezent to

                    Hm... zazwyczaj od tesciowki nie dostajemy nic. Od moich rodzicow najgorsze najtandetniejsze zestawy kosmetyczne z biedronki
                    I pomyslec ze my dla nich w tamtym roku po 300 zł na prezenty wydaliśmy... ah... taka wdzięczność. Zobaczymy jak bedzie w tym roku... pierwsze świeta mojego synka...
                    [

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Najgorszy prezent to

                      Właściwie nie dziwne, że teściowe podarowują nam nietrafione prezenty... Przecież to inna generacja Najsłabszy prezent to wg. mnie wszelkie kosmetyczne poprawiacze, np. kremy przeciwzmarszczkowe (a zwłaszcza te z wiekowymi widełkami, zawsze dla nas "za starymi")

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Najgorszy prezent to

                        Witam...od teściów zazwyczaj dostajemy z m. kasę, a od rodziców to zależy ale przeważnie mama wie co nam w domku brakuje czy jaki ciuszek mi sie podoba i później mam to w paczuszce...najgorszy prezent jaki dostałam to na ślubny prezent wujek mojego m. dał nam komplet tandetnej porcelany z 2 zbitymi filiżankami. Tylko to rozpakowałam i spakowałam z powrotem, ale jak owego wujka córka wychodziła za mąz to byłam na tyle chamska, że znalazłam gdzieś w sklepie identyczny zestawik dokupiłam te 2 filiżanki i jej to dałam na prezent. Ogólnie nie było mi źle z tym co zrobiłam, bo za owa rodzinką nie przepadam, nawet na to wesele bym nie pojechała ale to odemnie jakieś 400 km i teściowa nie miała czym jechać więc byliśmy z m. zmuszeni iść, bo teściówke trzeba było zawieść


                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Najgorszy prezent to

                          Prawdę mówiąc, kasa wydaje mi się najgorszą ze wszystkich możliwości... Bo właściwie wskazuje na brak kreatywności a takze i to ze niespecjalnie bliska jest nam dana osoba... bo skoro nawet nie wiemy, co jej podarowac, zeby sprawic jej przyjemnosc...

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Najgorszy prezent to

                            Hmm...ja ogólnie jestem osóbką,która cieszy się z byle pierdoły więc ze mną nie mają problemów Jednak jedynie muszą pamiętac o mnie bo jeśli Mikołaj mnie omija jest mi smutno.
                            Doriaś ur.17.03.2008




                            Tristaś ur. 11.03.2010

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Najgorszy prezent to

                              Ja chyba nie dostałam takiego prezentu. ALe ten motyw z oddaniem prezentu weselnego rewelacja, muszę zapamietać

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Najgorszy prezent to

                                Ja raz dostalam uzywana kosmetyczke :/ generalnie prezenty od rodziny meza zawsze sa beznadziejne :/
                                Zuzia




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X