Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsze dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwsze dziecko

    Przepraszam jeśli taki temat już istnieje, ale nie znalazłam tego na forum.
    Spodziewam się pierwszego dziecka (w sumie dlatego się zarejestrowałam) i jestem w panice. nie mam pojęcia jak to wszystko będzie wyglądało. Wszyscy mnie straszą, że skończyło się spanie w nocy itp.
    Naprawdę jest aż tak źle?
  •    
       

    #2
    Odp: Pierwsze dziecko

    Wiesz, dziecko zmieni Twoje dotychczasowe życie o 360 stopni, to ogromna odpowiedzialność ale i radość. Pierwsze noce są trudne, jednak wszystko jest też kwestią przyzwyczajenia i potem będzie coraz lepiej. Czy masz przygotowaną wyprawkę dla dziecka? Bo chętnie pomożemy i doradzimy w każdym aspekcie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pierwsze dziecko

      Ja też sie bardzo bałam, moje maleństwo ma 3 miesiące i uwierz mi... to cudowny okres Oczywiście, że są wątpliwości. Jesli coś będzie cie przerastać, zdecydowanie powinnaś mówić o tym głośno! Każda z nas sie potyka, każda ma wahania i każda się boi. Nie ma nic złego w tym, że powiesz, że coś Ci nie wychodzi. Najważniejsze to się nie zamykać w sobie.

      A co do twojego świata... zmieni się w 100%. Odtąd bedzie się tez liczyć taka mała istotka, która bedzie płakać, krzyczeć, nie bedziesz wiedziała czasem o co jej chodzi, ze dałas już wszystko,a ciągle jest źle. naprawdę... można zafiksować się. ale jak zaśnie to dochodzisz do wniosku, że oj, nieprzespane noce, ale mimo wszystko było warto Skończy się spanie w nocy, ale jeszcze to sobie odespisz Mamo!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pierwsze dziecko

        Twoje obawy są całkowicie uzasadnione. Każda kobieta tak się czuje przed pierwszym dzidziusiem. Wiadomo, że to będzie delikatne maleństwo, ale na pewno dasz sobie radę. Nieprzespane noce nie są regułą. Nie wszystkie dzieci marudzą całe noce, część przesypia je grzecznie i nie daje się rodzicom we znaki. Musisz tylko odpowiednio się przygotować na przyjście Maluszka na świat. Pełna wyprawka i ubranka dla noworodków to podstawa. Kupując je sprawdzaj jakie materiały zostały wykorzystane do produkcji i czy posiadają odpowiednie atesty. Zawsze dokładnie czytaj metki i etykietki, żebyś miała pewność odnośnie tego co wybierasz.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pierwsze dziecko

          W tym co ludzie móią jest dużo prawdy, ale każde dziecko jest inne może być lepiej lub gorzej

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pierwsze dziecko

            Hej

            Jeśli chodzi o pierwsze dziecko i zakupy z nim związane polecam tą stronę

            http://www.wpokoiku.pl/

            znajdziecie tu wiele sklepów z bardzo fajnymi akcesoriami w na prawdę dobrej cenie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pierwsze dziecko

              Pierwsze dziecko to z pewnością bardzo duże wyzwanie. Trzeba samemu się wszystkiego uczyć od podstaw. Przede wszystkim trzeba wiedzieć jaką wyprawkę zakupić, jakie buteleczki, smoczki czy ubranka (https://kochanyurwis.pl/dziewczynka), które będą dla dziecka odpowiednie i bezpieczne. Ale każda z nas przez to przechodziło i wszystko było w porządku, więc i Tobie pójdzie dobrze

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pierwsze dziecko

                Dokładnie, zawsze można się "doszkolić".

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pierwsze dziecko

                  Ciekawi mnie co sądzicie o smyczach dla dziecka, stosujecie takie rozwiązanie? Widziałam dzieci w parku, które były tak prowadzone. Znalazłam w sieci artykuł na ten temat https://babychic.pl/smycze-dla-dziec...dy-stosowania/ i przyznam, że nie wiem dalej co o tym myśleć. Z jednej strony to bezpieczeństwo a z drugiej, czy dzieci mogą być szczęśliwe spacerując w ten sposób.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pierwsze dziecko

                    My też czekamy na swoje pierwsze dziecko. Nie możemy się już doczekać nakupiłam już naszej perełce tyle ciuszków, kocyków ze sleepee, otulaczy itd że głowa mała Nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pierwsze dziecko

                      Ważne, aby po narodzinach dziecka zaopatrzyć się w odpowiedni wózek dziecięcy, ciekawą ofertę znajdziesz na stronie https://www.bobowozki.com.pl/

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pierwsze dziecko

                        z pierwszym jest zawsze najtrudniej

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X