Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

    Dziewczyny jaki polecacie projektor albo karuzelkę z projektorem? Przy pierwszej córce nie miałam, a teraz bym chciała kupić coś ładnego i z delikatnymi melodiami Na allegro mnóstwo propozycji, w sklepach też... Macie coś sprawdzonego?
  •    
       

    #2
    Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

    My dostaliśmy pozytywkę z projektorem w prezencie z firmy Smily Play. Na początku nie byłam do niej przekonana ale synek ją uwielbia i do dnia dzisiejszego przy niej zasypia.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

      Ja polecam projektory marki Chicco. Mają wspaniałe rekomendacje, czytałam już na kilku portalach zajmujących się testowaniem produktów i czytałam relacje z testów. Mają wiele funkcji nawet dla tych najbardziej wymagających i myślę, że nie jedną z Was zaskoczą parametry tych produktów. Ja osobiście polecam projektor Chicco w kostce - tęcza, wiele melodii, kolorów, figur... brak ostrych krawędzi, delikatne przyciski, dobrej jakości plastik.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

        My nie używałyśmy żadnego projektora. Trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na bezpieczeństwo, czy na pewno taki projektor nie niszczy wzroku dziecka?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

          Napisane przez aagnieszkaa1 Pokaż wiadomość
          My nie używałyśmy żadnego projektora. Trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na bezpieczeństwo, czy na pewno taki projektor nie niszczy wzroku dziecka?
          Ja pytałam położną - mówiła, że do 3 mca życia nie poleca się, żeby obrazy się przemieszczały, bo dziecko widzi jeszcze w 2 wymiarach, a nie w 3 - jak dorośli. Też tłumaczyła, że karuzelka lepiej żeby do 3 mca życia była nieruchoma - ale melodie są zawsze ok

          Wczoraj poszłam do sklepu i się zakochałam w projektorach Chicco - oprócz tego, że muzyczka nie jest wkurzająca, to wizualnie mi się bardzo podobały. Wybrałam Chicco Projektor Gwiazdek i jest naprawdę śliczny i daje piękne efekty Melodie sa spokojne (muzyka klasyczna) albo odgłosy natury. Starszej córce bardzo się spodobała ta mała laleczka dołączona do projektora Naprawdę polecam!



          Skomentuj


            #6
            Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

            Napisane przez loozak11 Pokaż wiadomość
            Ja osobiście polecam projektor Chicco w kostce - tęcza, wiele melodii, kolorów, figur... brak ostrych krawędzi, delikatne przyciski, dobrej jakości plastik.
            Wahałam się nad nim też na prawdę te projektory Chicco to udane produkty Innych firm są niezbyt ładne i mają denerwujące melodie :/ Masz jakeiś zdjęcia, jak wygląda u Ciebie ta Tęczowa Kostka? Jestem ciekawa

            Skomentuj


              #7
              Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

              U mnie wariant różowy. Jest również dostępny wariant niebieski. Naprawdę polecam. Jak dobrze poszukasz na stronie chicco to tam mają opinie i recenzję projektora, większość samych pozytywnych. A melodyjki są bajkowe.
              Attached Files

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

                Napisane przez loozak11 Pokaż wiadomość
                U mnie wariant różowy. Jest również dostępny wariant niebieski. Naprawdę polecam. Jak dobrze poszukasz na stronie chicco to tam mają opinie i recenzję projektora, większość samych pozytywnych. A melodyjki są bajkowe.
                ładna ta Tęczowa Kostka też )

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

                  Projektor dla dzieci to coś rewelacyjnego rozwija spostrzeganie wzrokowe, uczy skupic uwage na danym elemencie a do tego jest atrakcyjne. Znakomita rozrywka dla kazdego maluszka według mnie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

                    Ja nie kupowałam projektora. Zwyczajnie uznałam, że nie jest potrzebny. I to zdanie podtrzymuje, dla mnie to zbędny zakup.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

                      Moim zdaniem projektor z pozytywką to świetna rzecz dla dziecka. Nie należy tego rozpatrywać jako coś koniecznego ale uważam że super gadżet któy spodoba się dziecku

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

                        My mamy dla synka karuzele z TinyLove i uwielbia, wybraliśmy ja dlatego, że jak dziecko bedzie juz większe to może bawic się tą zabawką jak radiem wielofunkcyjna najlepsza

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

                          My dostaliśmy w prezencie karuzelę B Kids z projektorem, i do tego gra kołysanki. W toys planet można ją na pewno kupić. Poza tym na allegro jest spory wybór i jest taniej niż w sklepach.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

                            Za allegro nigdy nie przepadałam, poza tym w sklepach internetowych można często nawet taniej kupić niż prezentowanie ceny an allegro. Ja często wyszukuję na ceneo - wszystkie mi sie wyświetlają, poszukiwane i wybieram najniższą cenę.
                            projektor musi byc kolorowy wtedy na pewno zainteresuje dziecko na długo.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Projektor dla dziecka - jaki wybrać?!

                              Sklep muzyczny - xxx sklep-muzyczny.com.pl/ yamaha-tyros-5-76-stacja-robocza-keyboardy-i-aranzery-instrumenty-klawiszowe-instrumenty. według mnie jest naprawdę fajny. Jeśli więc także i wy szukacie takich instrumentów i sprzętu muzycznego, to warto zajrzeć w to miejsce.
                              Last edited by disne; 03-07-2020, 14:03. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X