Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Księgowość w firmie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Księgowość w firmie

    Tylko 1 odpowiednia osoba tym by się zainteresowała.
    Bo samemu się nie da.
    Krótko mówiąc, ewolucja nie jest rzeczą świętą.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Księgowość w firmie

      Dobra księgowa to skarb. Warto o nią dbać.
      Czy ktoś miał może asics lifestyle? Gdzie kupić takie buty w dobrej cenie? Priv.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Księgowość w firmie

        Napisane przez mysza21 Pokaż wiadomość
        Dobra księgowa to skarb. Warto o nią dbać.
        Dokładnie, a o taką coraz trudniej
        W mojej firmie korzystamy z programu firmy Reset2 (xxx), to łatwiejsze i bardziej dostępne rozwiązanie niż szukanie księgowej. Sam program jest dość łatwy, wymaga pewnej wprawy - ale jak wiadmo trening czyni mistrza
        Last edited by disne; 30-06-2020, 19:37. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Księgowość w firmie

          witam
          moze podpowie mi ktos kompetentny na temat urlopu wychowawczego?
          podczytuje troche neta i widze ze przysługuje na okres 36 m-cy.
          od kiedy jest ten zapis?
          jestem na urlopie od 1.09.2015 czy przysługuje mi 36 miesieczny czy wtedy kiedy pisałam wniosek przysługiwał 24 miesieczny?
          pozdrawiam

          Skomentuj


            #65
            Odp: Księgowość w firmie

            Wiele osób decyduje się na outscourcing i w ten sposób załatwia księgowość.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Księgowość w firmie

              Warto też zapoznać się z ofertą xxxx. Moim zdaniem w firmie ( szczególnie tej mniejszej ) można spokojnie taką innowację wprowadzić i przerzucić się na księgowość internetową. To naprawdę duża wygoda i oszczędność pieniędzy. Mają możliwość darmowego przetestowania, oferują stałe wsparcie ekspertów dla swoich użytkowników.
              Last edited by disne; 30-06-2020, 19:37. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Księgowość w firmie

                Fakty są takie, że nie ma sensu prowadzić księgowości na własną rękę, bo można się na tym solidnie przejechać. Szczególnie trudne jest to w Anglii, gdzie prawo podatkowe znacznie różni się od polskiego. Najlepiej w takich sytuacjach skorzystać z pomocy firmy xxx Oni zadbają o to, by Wasza księgowość była prowadzona na najwyższym poziomie zgodnie z miejscowym prawem.
                Last edited by disne; 30-06-2020, 19:37. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Księgowość w firmie

                  Jak nie ma się pojęcia o księgowości to się lepiej w to nie bawić, żeby sobie piwa nie naważyć ,serio. Lepiej zlecić to kompetentnej firmie jezak/en/services , ja polecam ich praca z nimi to bajka, zawsze terminowi, zawsze oczytani, z ogromną wiedzą, tą aktualną.
                  Last edited by disne; 30-06-2020, 19:38. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Księgowość w firmie

                    W małej, zwłaszcza młodej firmie księgowość można prowadzić samodzielnie - można na tym trochę zaoszczędzić. Potrzebne do tego narzędzia są łatwo dostępne w sieci, choćby na xxx - nie kosztują wiele, a w razie problemów z księgowością można liczyć na pomoc ekspertów księgowych z serwisu.
                    Last edited by disne; 30-06-2020, 19:38. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Księgowość w firmie

                      Zgadzam się w 100%. Firmy, które nie inwestują w rozwój swoich pracowników nie tylko nie rozwijają się, ale wręcz zostają w tyle za konkurencją. W tak istotnych kwestiach jak księgowość i kadry powinno się bezustannie doszkalać pracowników. Podstawą są takie szkolenia jak Most Wanted, gdzie przekazywana jest praktyczna wiedza. Weźcie tę radę na poważnie i zastosujcie się do niej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Księgowość w firmie

                        Prowadzenie księgowości online to bardzo wygodne rozwiązanie ale niestety trzeba się na tym trochę znać. Mimo że większość tych programów jest dość czytelna to niestety ale trzeba się trochę na tym znać. A w przypadku gdy korzystasz z usług jakiegoś biura to w sumie o nic już nie musisz się martwić.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Księgowość w firmie

                          Z tą księgowością i ogólnie usługami online zawsze jest jeden problem, nie masz fizycznie kontaktu z osobą, która obsługuje twój projekt. W moim odczuciu jest to duży minus gdyż lubie spotkać się z osobą która wykonuje dla mnie cokolwiek przy kawie i porozmawiać od ogółu do szczegółu, czyli zarówno minimalnie ją poznać jak i dowiedzieć się jaki ma koncept na prowadzenie mojej sprawy. Ale zakładam, że chodzi ci o cięcie kosztów więc księgowość online z całą pewnością wyjdzie ci taniej. Ale jeżeli zakładasz własny biznes to zastanów się również nad modelem finansowania, może przydać ci się wsparcie inwestycyjne lub unijne dotacje, a zastrzyk gotówki szczególnie na początku to nieocenione wsparcie. Ostatnio czytałam ten artykuł i jest napisany bardzo przystępnym językiem : xxx. Ja wraz z przyjaciółką prowadzę mały sklepik z ręcznie robionymi akcesoriami dla bobasów i księgową mamy z polecenia z naszego miasta. Jestem zadowolona.
                          Last edited by disne; 30-06-2020, 19:33. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Księgowość w firmie

                            A księgowość online? Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie - ze względu na niskie koszty - choć tylko w mniejszej firmie. Na xxx można prowadzić taką księgowość - jest to dość proste, nie zajmuje też wiele czasu, a w razie czego można liczyć na wsparcie ekspertów księgowych z serwisu.
                            Last edited by disne; 26-08-2020, 19:25. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Księgowość w firmie

                              Normalna sprawa, przecież bez dobrej księgowości ciężko Wam będzie obsłużyć wszystkie procesy w firmie, takie jak chociażby zarządzanie płacami dla pracowników. Ja uważam, że dzięki takim biurom rachunkowym jak MDDP będziecie w stanie najlepiej o to zadbać. W xxx macie świetnie przedstawione, dlaczego warto wejść we współpracę właśnie z nimi.
                              Last edited by disne; 30-06-2020, 19:33. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Księgowość w firmie

                                Całkiem dobry pomysł

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X