Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zbedne kilogramy:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: zbedne kilogramy

    Ja staram się jeść mniej kalorycznie i bardziej zdrowo, ale wiem, że ogólnie mamy złe nawyki żywieniowe, zwłaszcza mój mąż i krew mnie zalewa jak przychodzi do domu i mówi, że jadł na mieście kebaba bo w domu daję mu tylko sałatę, a on nie jest zającem. A ćwiczę z trenerką Angelikę Pióro na YT https://www.youtube.com/watch?v=GMQw...TpaWaF1LI0jSUG

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: zbedne kilogramy

      Ja mam do zrzucenia ponad 15 kg. Zaczęłam zdrowo jesć i cwiczyć. Kuszą mnie też wczasy odchudzające nad morzem w Primavera i chyba się na nie wybiorę. Potrzebuję motywacji i większej wiedzy o zdrowym jedzeniu.

      Skomentuj


        #78
        Odp: zbedne kilogramy

        Z pewnością dobrym rozwiązaniem będzie wizyta u dietetyka. W Trójmieście dobrym dietetykiem jest http://sports-med.pl/ . Jeżeli więc chcecie, to możecie zapoznać się z ofertą.

        Skomentuj


          #79
          Odp: zbedne kilogramy

          Ja jakoś sama sobie poradziłam z powrotem do formy po ciążach - mniejsze porcje na talerzu i dużo ruchu. Niestety moja siostra nie ma samozaparcia i wybrała opcję z osobistym trenerem. Skorzystała z łódzkiego studia treningu personalnego 60 minut http://www.60minut.com.pl/. Efekty było widać po kilku zajęciach. Bardzo indywidualnie podchodzą do każdej osoby od strony ćwiczeń, diety czy nawet psychicznego nastawienia. Siostra jest teraz pełna życia i co za tym idzie super mamą.

          Skomentuj


            #80
            Odp: zbedne kilogramy

            Ja chodzę do dietetyka i jak dla mnie bomba. Dieta super ułożona, a do tego jesszcze dodaję ćwiczenia fizyczne i już za jakiś czas będę piękna :P

            Skomentuj


              #81
              Odp: zbedne kilogramy

              Dieta, ruch i opcjonalnie suplementacja. Dieta potrafi zdziałać bardzo dużo, naprawdę

              Skomentuj


                #82
                Odp: zbedne kilogramy

                Szanowne Panie,
                mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
                Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

                https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

                serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
                Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: zbedne kilogramy

                  Moim zdaniem wystarczy odpowiednia dieta i ja jestem zdania że zamist w suplementy lepiej zainwestować w konsultacje z dietetykiem

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: zbedne kilogramy

                    Zdecydowanie konsultacja z dietetykiem to dobra opcja, jeśli nie ma się odpowiedniej ilości motywacji, aby samodzielnie walczyć z nadwagą. Specjalista powinien zadbać, aby dieta była skuteczna.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: zbedne kilogramy

                      Możesz też spróbować kremu Nivele, pomaga spalić odłożony tłuszcz. Całkiem skuteczny.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: zbedne kilogramy

                        Żadne dziwne specyfiki. Trzeba determinacji do ćwiczeń i diety.
                        Chipy ciss

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: zbedne kilogramy

                          najwazniejsze w odchudzaniu to systematycznosc i odpowiednia dieta polaczona z cwiczeniami.. uwazaj tylko na zaparcia (w razie czego pomoze dicopeg 10g) i pij duzo wody

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: zbedne kilogramy

                            Żeby pozbyć się zbędnych kilogramów, trzeba jednak coś więcej z siebie dać, bo same z siebie się nie stracą. Zacząć zdrowiej jeść i więcej ćwiczyć, to naprawdę pomaga.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: zbedne kilogramy

                              "Diety z internetu"... są programy dietetyczne, które spokojnie mogą zastąpić konsultacje z dietetykiem. Co do sportu to uważam, że obok odpowiedniej suplementacji, to najważniejsze w gubieniu kilogramów. Najlepiej połączyć przyjemne z pożytecznym i robić to co się lubi np. iść na basen, pograć w tenisa lub jeździć na rowerze.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: zbedne kilogramy

                                Na odchudzanie zbawienny może być po prostu ruch fizyczny. Wieczorne spacery, poranne bieganie mogą na prawdę dużo pomóc.
                                Strach zniekształca rzeczywistość. Strach każe widzieć diabły tam, gdzie zalegają cienie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X