Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezsenne noce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Bezsenne noce

    Bezsenne noce są akurat podczas ciąży normalne- http://www.bezsennosc.pl/terapia-beh...lno-poznawcza/ Ruchy dziecka, hormony, obawa przed porodem- wszystko to wpływa na to, że nie możemy zasnąć. Po ciąży wszystko powinno minąć- trzeba jednak pamiętać, by podczas ciąży nie zażywać leków nasennych, bo mogą zaszkodzić dziecku.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Bezsenne noce

      Słuchajcie nie wiem czy kiedyś próbowaliście, ale jeśli nie to zainteresujecie się tematem kołder obciążeniowych, przykładowe macie tutaj z opisami na Senso-Rex - https://senso-rex.com/pl/ dlaczego taka kołdra jest lepsza niż zwykła? Z tego co wiem używana jest w leczeniu i ma za zadanie generować jak najwięcej spokojnego snu więc działa. Kołdry poprzez, ze są cięższe lepiej dociążają nasze ciało co w konsekwencji przekłada się na spokojniejszy i zdrowszy sen.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Bezsenne noce

        ja też zauważyłam u siebie że pomimo zmęczenia nie mogę zasnąć i budzę się w nocy.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Bezsenne noce

          moja bratowa miała identyczny problem w ciąży nie mogła spać nocami a w ciągu dnia mogła by non stop spać

          Skomentuj


            #50
            Odp: Bezsenne noce

            Bezsenność jest niestety dość częstym problemem, może dobrze byłoby porozmawiać z lekarzem?

            Skomentuj


              #51
              Odp: Bezsenne noce

              Ja byłam ostatnio u lekarza w związku z moimi bezsennymi nocami i powiedział że na początek może mi tylko polecić tabletki nasenne bez recepty czyli leki głównie ziołowe, zawierające wyciągi z kozłka lekarskiego, waleriany, chmielu i goryczki, melisy, mięty, lawendy i dziurawca. Zobaczymy czy to coś pomoże.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X