Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

    Z rzeczy dla maluszka w szpitalu, w którym rodziłam potrzebne mi były jedynie chusteczki nawilżone do przemywania przy przewijaniu. Wszystko inne było zapewnione.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wyprawka.

      No własnie nie stety niby Toruń nie jest jakąś dziurą ale jest trochę problem ze sklepami typowo dla dzieci jest Smyk, w którym nie podobają mi się wózki. jest też bobas, ale jak poszłam to były same ze skrętnymi kołami i takie nowoczesne, a ja chce taki trochę retro Takie to tylko na zamówienie w sklepie z katalogu, poczekam jeszcze bo dużo czasu jest. A boję się że jak zamówię z katalogu to może wcale aż taki fajny nie będzie, chociaż zawsze mogę zwrócić. Ale z drugiej strony to równie dobrze też te przez internet można zwrócić, więc chyba wezmę się za kupno wózka już 2 miesiące przed porodem, zeby wrazie czego wymienili

      Skomentuj


        Odp: Wyprawka.

        mama_dzidzi teoretycznie w sklepach internetowych masz czas np. dwa tygodnie lub 10 dni (zależy) na zwrot bez podawania przyczyny. Zawsze można taką opcję wykorzystać.
        Ale zastanów się jeszcze nad tym wózkiem retro, bo na prawdę bardzo uciążliwy jest brak skrętności przednich kółek.

        Skomentuj


          Odp: Wyprawka.

          Ja miałam sporo stresów związanych z wyborem tych wszystkich gadżetów. Ale na szczęscie mogłam liczyć na znajome mamy, dostałam masę ubrań ale wszystkie były zgodne co do wózka i zdecydował się wybrać Mure.

          Skomentuj


            Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

            Ja do szpitala kupiłam sobie te ręczniki - ręcznik 50x90
            Najgorsze jest to, że zapomniałam kapci... Na szczęście mi dowieźli...

            Skomentuj


              Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

              A bierzecie tylko najpotrzebniejsze rzeczy, czy staracie się też sobie trochę uprzyjemnić pobyt? Zastanawiam się nad takimi nakładkami http://silikonovecolorove.pl/strona/silikonove-colorove na butelkę, ale nie wiem, czy nie są one zbytnim gadżetem. Co myślicie?

              Skomentuj


                Odp: Wyprawka.

                Moim zdaniem warto poszukać akcesoriów dla dziecka na wyprawkę w dobrych sklepach internetowych,wybór masz naprawdę szeroki a do tego dochodzą niższe ceny,o wiele bardziej korzystne niż w sklepach stacjonarnych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                  Ja już wprawdzie poród mam dawno za sobą, ale ostatnio przeglądając ofertę Texpol http://texpol.net.pl/, w zasadzie szukając ręczników, natrafiłam tam także na spory wybór produktów dla dzieci, w tym pieluchy wielorazowe. Któraś z Was stosowała je może u swoich maluszków, bo jestem ciekawa, jak się sprawdzają.

                  Skomentuj


                    Odp: Wyprawka.

                    ja z kolei nie zdawałam sobie sprawy, a bardzo przydatnym elementem wyprawki okazała się otrzymana od teściowej w prezencie elastyczna chusta z bonbonenfant, można spokojnie używać od samego początku, maluszek czuje się bezpiecznie blisko ciała mamy, jak dla mnie same zalet

                    Skomentuj


                      Odp: Wyprawka.

                      Właściwie już prowadziłam taki wózek, zazwyczaj mają lepsze amortyzatory niż te na skrętnych kołach. Dlatego wolę taki. A te ze skrętnymi niestety mi się kojarzą z wózkami sklepowymi, których nieogarniam zawsze jadą w inną stronę. W sklepie chwilę przejechałam takim i wiedziałam że to nie dla mnie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wyprawka.

                        Ja na początku też nie wiedziałam od czego zacząć. Co się tak naprawdę przyda a co okaże się zbędne. Ostatecznie zrobiłam listę, a jak urodziłam do mąż dokupował. Zakupy robiłam przez internet.

                        Skomentuj


                          Odp: Wyprawka.

                          Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
                          Właściwie już prowadziłam taki wózek, zazwyczaj mają lepsze amortyzatory niż te na skrętnych kołach. Dlatego wolę taki. A te ze skrętnymi niestety mi się kojarzą z wózkami sklepowymi, których nieogarniam zawsze jadą w inną stronę. W sklepie chwilę przejechałam takim i wiedziałam że to nie dla mnie.

                          Wszystko zależy co komu bardziej pasuje. Ja np. jestem bardzo zadowolona ze skrętnych kółek. Wózek jest dla mnie bardzo wygodny.

                          Skomentuj


                            Odp: Wyprawka.

                            Kompletowanie wyprawki nie jet proste nie dawno po raz drugi to przerabiałam Choć miałam już jakieś doświadczenia po pierwszym dziecku, jednak z biegiem czasu wszystko się zmienia i zapomina Zaczęłam od zrobienia listy, co mi będzie na początek niezbędne bo wiadomo, że coś jak wyniknie w trakcie to można dokupić zawsze Najpotrzebniejsze rzeczy to ubranka, kosmetyki, fotelik samochodowy, wózek i ewentualnie butelki, laktator i smoczek Resztę kompletuje na bieżąco

                            Skomentuj


                              Odp: Wyprawka.

                              Ja robiłam listę i akurat wolałam wszystko mieć kupione wcześniej. Potem to tylko dokupowanie jakiś rzeczy wynikłych nagle. Ja kupiłam też szlafrok, bo z moim to wstyd było iść do ludzi

                              Skomentuj


                                Odp: Wyprawka.

                                Napisane przez emros Pokaż wiadomość
                                Wszystko zależy co komu bardziej pasuje. Ja np. jestem bardzo zadowolona ze skrętnych kółek. Wózek jest dla mnie bardzo wygodny.
                                Dla mnie najważniejsze żeby wózek był lekki i się dobrze prowadził.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X