Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

woda smakowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: woda smakowa

    Ja jestem przeciwniczką tego typu napojów.
    Jeśli woda, to tylko zwykła, niesłodzona mineralna.
    Jeśli mamy ochotę na coś słodszego, sama wyciskam sok. Wychodzi przepyszny i wcale nie kosztuje dużo
    Tylko trzeba zainwestować w wyciskarkę. Chociaż to też już nie jest bardzo duży wydatek, wyciskarka do soków,np. taka z Cook Store wcale nie kosztuje fortuny. Inwestycja szybko się zwróci, jeśli odliczymy koszt napojów, które do tej pory kupowaliśmy.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: woda smakowa

      Napisane przez ajulia Pokaż wiadomość
      Moje dziecko nie chce pić wody. Mogłoby nic nie pić cały dzień. Kupuje więc wody smakowe. Czy są one lepsze niż soki? Czy można je podawać jako zamiennik wody?
      To jest sam cukier! Lepiej kupić stevie (polecam liście), i dolać soku z cytrynki. Wyjdzie zdrowiej!

      Skomentuj


        #78
        Odp: woda smakowa

        A ja dziecku serwuję taki napój: każdego wieczoru nalewam przegotowana wodę do dzbanka lub mineralną niegazowaną i dodaję do niej różne owoce w zależności co mam w zasięgu ręki, zostawiam to na noc a rano przecedzam i mam aromatyczną wodę smakową bez tony zbędnego cukru

        Skomentuj


          #79
          Odp: woda smakowa

          Ostatnio widziałam jakieś porównanie wody smakowej z puszką coca coli. Okazało się że w małej butelce takiej wody jest tyle samo cuktu co w małej puszcze ! Tragedia.. Nigdy w życiu nie dam się napić mojemu dziecku czegoś takiego...

          Skomentuj


            #80
            Odp: woda smakowa

            Moi synowie piją tylko najzwyklejszą wodę źródlaną. Chciałam by od najmłodszych lat wyrabiali w sobie zdrowy nawyk. Uważam, że wody smakowe są niezdrowe i nigdy ich nie kupujemy


            Skomentuj


              #81
              Odp: woda smakowa

              Kiedyś kupiłam wodę cytrynową i bardzo się po niej rozchorowałam. Kiedy zobaczyłam jej skład to się przeraziłam, sama chemia!!! Kupuję najtańszą wodę w Biedronce bo tylko ta mi smakuje. Poza tym mieszkam na wsi i woda tu jest bardzo zdrowa. Zdarza mi się pić wodę prosto z kranu. Jest zdrowa, bez żadnych dodatków, polepszaczy smaku. Jeżeli już koniecznie mamy ochotę na wodę smakową to proponuję dodać trochę do soku z własnej roboty i już mamy wodę smakową, albo wkroić plaster cytryny. Tak jest o wiele, wiele zdrowiej :-)

              Skomentuj


                #82
                Odp: woda smakowa

                Wody smakowe są paskudne, nie wiem, jak ktokolwiek mógłby to pić na co dzień zamiast zwykłej wody albo soku.
                Jak już chce się samemu pić albo tym bardziej dawać dziecku do picia wodę smakową, zdrowiej jest zrobić ją samemu, wrzucając plasterek cytryny, ogórka, kiwi albo listków mięty, imbiru itd. do butelki/szklanki, podobno smak jest o niebo lepszy i lepiej gasi pragnienie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: woda smakowa

                  Uwielbiam latem pić wodę koperkową z cytryną, można dla smaku dodać odrobinę miodu. Doskonale orzeźwia i jest bardzo smaczna ;-)

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: woda smakowa

                    Woda smakowa to taki sam niezdrowy napój jak cola czy inne kolorowe. Niestety ludzie dają się nabrać na nazwę woda.
                    Prawdziwa woda smakowa to jeżeli sobie doda się cytrynki do wody.
                    Warto przyzwyczajać Maluszka do różnych smaków nie tylko słodkiego.
                    Ja jeeeeszcze jestem w ciąży, ale już teraz po chwilowym słodyczowym wariactwie (wcześniej przed ciążą nie przepadałam jakoś specjalnie za słodkim) dozuję mojemu syneczkowi bardzo różne smaki.
                    Nawet nie boję się ostrego, co niby to się nie powinno, jem i piję wszystko ale niedosładzane nie dosalane niepotrzebnie.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: woda smakowa

                      Woda smakowa jest zdecydowanie niezdrowa...
                      Widziałam jak niektóre kobiety mają takie bidony na wodę,a w środku jest osobny pojemnik, do którego wkłada się owoce. Wiecie gdzie takie coś dostane?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: woda smakowa

                        Woda smakowa dla synka w naszym przypadku odpada. Wolę już do zwykłej przegotowanej wody dodac cytrynę lub zrobic kompot ze swoich jabłek.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: woda smakowa

                          Wody smakowe mają dużo cukru. Może kupić córce jakiś fajny bidon, czy kupek i wtedy polubi picie. Ja podaję również słabą herbatkę.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: woda smakowa

                            Ja właśnie zawsze zwracam uwagę na fakt, aby synek nie jadł zbyt dużo cukru. jesli juz to ten naturalny, który zawarty jest w owocach.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: woda smakowa

                              Ja daję moim synom wyłącznie soki i kompoty z własnej roboty. W tych kupnych napojach jest tyle cukru, że jestem tym faktem przerażona. Dobrze zaopatrzyć się w sokownik i robić soki z owoców sezonowych


                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: woda smakowa

                                Ja wody smakowej zdecydowanie unikam. Na początku jak to była nowość i parę lat temu dopiero wchodziło na rynek to naprawdę uwielbiałam ten smak. Trochę czasu potem wyczytałam, że jest bardzo niezdrowa i sobie z nią podziękowałam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X