Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sucha skóra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Sucha skóra

    Na suchą skórę super jet aloes, mni euratował te żel aloesowy na poparznia słoneczne najlepszy, super nawilża i przyjemnie chłodzi, wem że dziewczyny robią sobie też maseczki na włosy
    Last edited by disne; 18-06-2020, 13:16. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Sucha skóra

      Sucha skóra to mniejszy problem niż rumień. Ja zastanawiam się nad zabiegiem usuwania rumienia. Borykam się z tym problemem od wielu lat. Widziałam fajną ofertę na; . Wydaje mi się, że taki właśnie zabieg pomoże wreszcie pozbyć się tego problemu raz na zawsze.
      Last edited by disne; 18-06-2020, 13:19. Powód: link

      Skomentuj


        #78
        Odp: Sucha skóra

        Sucha skóra to mniejszy problem niż rumień. Ja zastanawiam się nad zabiegiem usuwania rumienia. Borykam się z tym problemem od wielu lat. Widziałam fajną ofertę na; . Wydaje mi się, że taki właśnie zabieg pomoże wreszcie pozbyć się tego problemu raz na zawsze.
        Last edited by disne; 18-06-2020, 13:17. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Sucha skóra

          Ja ostatnio odkryłam na nowo kremy z aloesem i jestem z nich tak zadowolona, że przestałam kupować jakiekolwiek inne kremy z innymi naturalnymi składnikami. Aloes w zupełności mi wystarcza, a też miewam problemy z szybkim przesuszaniem się skóry.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Sucha skóra

            Z tego co wiem to kąpiele z nagietka pomagają. Sprawdź może jeszcze jakiś profesjonalny serwis o leczeniu czy nowościach w medycynie. Ja korzystam z takich jak jest to magazyn dla farmaceutów.
            Last edited by disne; 18-06-2020, 13:13. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: Sucha skóra

              Od kiedy używam do pielęgnacji skóry oleju kokosowego nie mam żadnych problemów. AZS opanowany

              Skomentuj


                #82
                Odp: Sucha skóra

                Na sucha skórę dobre są emolienty, ja stosuje je na atopię, a przy tym schorzeniu skóra jest bardzo sucha.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Sucha skóra

                  Synek jest atopikiem i jakoś te oliwki do kąpieli wiele nie dają, olej kokosowy tez nam się nie sprawdził, zdecydowanie wolę atoperal. Ma fajny skład, dobrze nawilża, skóa jest po nim super gładka i miękka, moje dwa ulubione produkty to emulsja do ciala i krochmal do kapieli.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Sucha skóra

                    cześć,
                    mi osobiście bardzo pomogły kapsułki z naturalnym olejami Neoglandyna. To źródło cennych składników i witamin, dzięki nim moja skóra jest nawilżona i odpowiednio napięta! nie mam też żadnych wyprysków i uczulenia

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Sucha skóra

                      Polecam smarowanie skóry olejem kokosowym. Świetnie nawilża oraz pozostawia naturalny zapach. Dodatkowo ma działanie grzybobójcze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Sucha skóra

                        Mam nadzieję, że forumowicze znają się na tym. Ja nie mam wiedzy tutaj.
                        Twoja podświadomość pomnaża wszystko, co jej powierzysz

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Sucha skóra

                          Ja polubiłam olej kokosowy, kupiłam sobie taki balsam ładnie nawilża skórę, jest wydajny i przyjemnie pachnie. Używam go codziennie w końcu skóra mi się przestała przesuszać. A znacie coś dobrgo do skóry atopowej?
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 13:14. Powód: link

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Sucha skóra

                            Dla atopowej dla dzieci to polecam całą serię atoperal baby, szczególnie polubiłam piankę do mycia. Synek w końcu nie marudzi że skóra go swędzi, bo ta pianka i myje i nawilża, ma mocznik w składzie, olej lniany i macadamia, przy atopowej skórze to nie trudno o podrażnienie, szczególnie po zastosowaniu kosmtyków myjących ale tn jest super i delikatnie działa

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Sucha skóra

                              Do mojej suchej skóry często używam kosmetyków z olejem kokosowym, mój najnowszy nabytek bardzo ładnie pachnie, nawilża też w porządku
                              Last edited by disne; 18-06-2020, 13:15. Powód: link

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Sucha skóra

                                moje dziecko ma AZS i niestety bardzo szybko jego skóra ię przesusza zaczyna swędzieć, robi ie czerwony wyprysk, na szczęście od dłuższego czasu mamy spokój, smaruję go codziennie emulsją atoperal do mycia mamy ich pianke i ten zestaw ię sprawdza,

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X