Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    Bardzo duży wybór fajnych zabawek edukacyjnych, interaktywnych, kreatywnych, plastycznych i wiele wiele.. możesz znaleźć w sklepie FokaStara.pl: sklep z zabawkami Bardzo fajnie pobudzają dziecku wyobraźnię, uczą poprzez zabawę, a przecież o to nam chodzi. Można również otrzymać 5% rabatu przy pierwszym zamówieniu (kod: START2016), a i nawet bez tego ceny mają bardzo atrakcyjne.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

      Ja ostatnio kupowałam dla bratanka na 2 urodziny bramkę z Chicco, a że jest małym fanem piłki nożnej ( tak jak jego tatuś) to był to strzał w dziesiątkę. Moja córka , która ma 2,5 roku uwielbia ciastolinę, pierwszy zestaw dostała właśnie na 2 urodziny, początki co prawda były trudne, bo nie wiedziała co robić, ale próbowała i teraz spokojnie siedzi przez godzinę i tworzy

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

        Polecam dla takich małych dzieci drewniane zabawki. Są solidne, nic się z nimi nie dzieje jak dziecko rzuci na ziemię oraz bardzo bezpieczne. Moje dzieci mają kilka drewnianych zabawek i bardzo je lubią

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

          popatrz kochana tutaj http://www.lamalu.pl/zabawki/ekologiczne śliczne zabawki i do tego ekologiczne. ja kupuję moim chłopakom takie drewniane straże pożarne bo są strasznie zajawieni strażakiem samem

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

            Oj tak ostatnio drewniane zabawki robią furor i wracają szybko do nas u nas na święta córa otrzyma drewniany domek dla lalek natomiast dla synka planujemy kupić kolejkę górska drewniana mam nadzieję, ze zrobi furorę Lepiej zainwestować w droższe zabawki a później można je sprzedać jeszcze z dobrą korzyścią i kupić coś innego dziecku

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

              A ja dla 1,5 rocznego dziecka lub starszego polecam zestaw LEGO DUPLO: "Pociąg z cyferkami". Córka właśnie go dostała i nie można jej oderwać od zabawy. Bawi się nimi aż zaśnie To kolorowe, bezpieczne klocki, cztery wagoniki na kółkach, klocki z cyferkami, które pomagają uczyć się przy okazji cyferek, a do tego ludzik i piesek, w którym Milenka zakochała się wprost Oczywiście pociąg to tylko jedna z możliwych budowli, które można skonstruować z tego zestawu. To sprawa, że jest to zabawka rozwijająca kreatywność.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

                U nas w rodzinie jest kilkoro dzieci w tym wieku. Powoli robię listę prezentów dla nich. Chyba postawię na zabawki edukacyjne i dodatkowo każdemu maluchowi do paczki dodam video lub list od mikołaja z http://www.listymikolaja.pl/ Są one spersonalizowane więc każde dziecko poczuje się wyjatkowo. Co sądzicie o moim pomyśle?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

                  1,5 - 2 letnie dziecko może już spokojnie zaczynać przygodę np z puzzlami przeznaczonymi dla swojego wieku, uważam że puzzle są super bo doskonale wpływają na rozwój dziecka

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

                    Też szukam pomysłu na prezent dla mojej córki. NA Mikołaja jakiś drobny prezent już dla niej mamy, ale zastanawiamy się co kupić na gwiazdkę. Znalazłam świeży poradnik na ten temat, więc podrzucam, bo może ktoś jeszcze skorzysta: https://mamatatadziecko.wordpress.co...-dla-dwulatka/

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

                      Ciekawe opcje Dzięki wielkie
                      Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twego życia. Wracaj do nich, ilekroć w twoim życiu wszystko zaczyna się walić.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

                        Jak szukasz zabawek to wejdź na stronę urwisa: http://www.urwis.pl/figurki/figurki-dla-chlopcow Moja znajoma tam zawsze zamawia zabawki, ja w ty roku tez tak zrobiłam. Mają dużo artykułów dla dzieci w każdym wieku.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

                          Najlepsze dla dziecka w wieku1,5-2 lata są klocki. Moje dzieciaki mają drewniane i plastikowe i uwielbiają sie nimi bawić

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

                            Moja kuzynka podesłała mi tą stronę https://toysworld.pl/ Kupiła tam zabawki dwukrotnie i jest zadowolona z jakości zabawek oraz podejścia do klienta .

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

                              My kupiliśmy na https://kids.showroom.pl/ książeczki z wydawnictwa dwie siostry. Fajne są też drewniane zabawki.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

                                Ja ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy - Childsplay. Możecie sprawdzić, spory asortyment mają nawet dla takich najmłodszych dzieciaków.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X