Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Migreny i zaburzenia snu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Migreny i zaburzenia snu

    Jeśli chodzi o zaburzenia snu to wiem że pomagają na to tez specjalne materace dziecięce. Producent http://materacyk.pl/ ma w swojej ofercie właśnie takie modele bo jak kupowałam w sklepie sprzedawca przedstawiał mi ich ofertę.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Migreny i zaburzenia snu

      Nie no w takiej sytuacji, to bezwzględnie tylko neurolog może pomóc. Koniecznie umówcie się do niego na wizytę, bo trzeba znaleźć przyczynę. Nie można tak żyć. Pod nr 22 253 88 88 jest rejestracja w Psychomedic. Faktycznie mają tam naprawdę świetnych specjalistów.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Migreny i zaburzenia snu

        Moje 8letnie dziecko ciagle boli glowa od miesiaca nasila sie bol i osłabniecia bóle i zawroty glowymówi że glowa schodzi mu na czolo syn choruje na nf1glejaka nerwu wzrokowego

        Skomentuj


          #34
          Odp: Migreny i zaburzenia snu

          Migreny bywają mocno kłopotliwe i uciążliwe, ale można sobie z nimi radzić. Warto sprawdzić jakie są na to sposoby: https://penicylina.pl/migrena-jak-ja...-na-bol-glowy/. Rzecz jasna każdy może mieć nieco inne problemy. Moja znajoma jak ma migreny to nic nie pomaga, leki nie leki, nic.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Migreny i zaburzenia snu

            Długo miałam migrenowe bóle głowy. Na szczęście zaczęłam je w końcu leczyć i jest duża poprawa. Korzystałam z CR Modus we Wrocławiu https://crmodus.pl/ to dobre centrum rehabilitacyjne, mają program leczenia migreny, m.in. wykorzystują toksynę botulinową i fizjoterapię. Ja jestem zadowolona z efektów, jest dużo, dużo lepiej.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Migreny i zaburzenia snu

              Najczęstszą przyczyną migren jest brak klimatyzacji i dopływu świeżego powietrza do organizmu, ciśnienie oraz astygmatyzm. To pierwsze można łatwo rozwiązać u dziecka, chodząc z nim częściej na spacery, natomiast drugie i trzecie będzie wymagać sprawdzenia przez kardiologa lub okulistę.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Migreny i zaburzenia snu

                Zazwyczaj migreny u tak małych dzieci mają swoje podłoże w wadzie wzroku, która jeszcze mogła nie zostać wykryta. Dziecko chodzi bez okularów, wytęża wzrok, by coś zobaczyć, a w efekcie pobudzone nerwy wzrokowe powodują migreny. Dobrze by było iść do dwóch specjalistów - okulisty i neurologa, w tej kolejności. Bo jeśli u okulisty nie będzie stwierdzona żadna wada, to u neurologa można dostać skierowanie na tomografię głowy i zobaczyć, co się dzieje. Ja miałam straszne migreny, jak byłam mała, dopiero podczas badań kontrolnych w szkole wyszło, że mam astygmatyzm i dużą wadę wzroku, o czym rodzice nie wiedzieli.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Migreny i zaburzenia snu

                  Myślę, że nie należy bagatelizować takich objawów. Problemem może być niewłaściwa pozycja podczas snu albo nieodpowiednie łóżko. Tak było w moim przypadku. Dopiero kiedy przeprowadziłam się do nowego mieszkania postanowiłam kupić materac 120x200 rehabilitacyjny. Niepokojące dolegliwości minęły.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Migreny i zaburzenia snu

                    Może warto iśc z dzieckiem do neurologa? To może być właśnie jakieś schorzenie neurologiczne.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Migreny i zaburzenia snu

                      Ja bym nie czekała na Twoim miejscu z wizytą u specjalisty. Ty się stresujesz, a dziecko się męczy. Zrobią pewnie badania i wszystko się wyjaśni

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Migreny i zaburzenia snu

                        Moja znajoma tez miała ten problem i dopiero neurolog przepisał jej na to jakieś leki.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Migreny i zaburzenia snu

                          Zobacz sobie http://www.najlepsze-porady.pl/zdrow...anie-bolu.html - te porady powinny ci pomóc

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X