Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawe produkty na podróż samochodem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciekawe produkty na podróż samochodem

    Który uważacie za najbardziej przydatny?

    http://babyonline.pl/przedszkolak_pr...r_01_page_no=0
    Attached Files
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

    ta walizeczka jest super, przydatna nie tylko w podróży, ale i w domu może fajnie wszystko zamknięte leżeć w jednym miejscu, ten przybornik na tylne siedzenie mam i bardzo dobrze nam służy, zabawki w nim są - nie walają się po całym samochodzie i nie brudzą. polecam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

      Zgadzam się,walizka z przyborami np do malowania to bardzo dobry pomysł i na pewno sprawdzi się podczas każdej podróży,zabawi znudzone dziecko Można wiedzieć ile kosztuje?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

        Najbardziej podobaly mi się ochraniacze na siedzenia kierowów, jednak praktyczne w sytuacji kiedy druga osoba siedzi z dzieckiem ztyłu, bo tak naprawdę dziecko nie jest w stanie się schylić po nic z tego organizera jeśli jest przypiete pasami.
        U nas obyło się zbędnych gadźetów, chociaż taki ochraniacz fajny i przede wszystkim chroniący fotel

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

          Raz przyboru do malowania i kolorowanka,a dwa ciekawe książeczki z dużymi ilustracjami które nasze dziecko może czytać podczas podróży,to znakomicie się sprawdza.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

            Książeczki i kolorowanki podczas jazdy u nas odpadają. Organizer bardzo przydatny, bo zawsze jest mnóstwo rzeczy do wzięcia i konieczni muszą być pod ręką.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

              Myślę, że tutaj http://edzieci.pl/rodzina/416-ochron...odczas-podrozy warto sobie zajrzeć. Jest tam ciekawy artykuł dotyczący ochrony dziecka podczas podróży. Uważam, że warto się z nim zapoznać. Jest tam bowiem wiele cennych informacji.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

                U nas to by się przydały jakieś gadżety dla dzieci do podróży samolotem Choć w tym roku wybieramy się w podróż statkiem wycieczkowym (jakby ktoś był zainteresowany to polecam poczytać http://www.tanierejsowanie.pl/s/rejsy-karaiby-17.html ) ale wydaje mi się, że ogólnie gadżety na podróż z dzieckiem czy niemowlakiem sprawdzą się w każdej sytuacji

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

                  Książka to dobra opcja na długą podróż

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

                    Znalazłam świetną książkę, jest to zbiór łamigłówek, który uatrakcyjni podróż dzieci.
                    To niezbędnik w długiej i nudnej podróży.
                    https://aros.pl/ksiazka/podroze-male...ozy-lamiglowki

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

                      Moim zdaniem warto w tym temacie popytać się znajomych. Takie działania z reguły przynoszą bardzo dobre rezultaty
                      Sławni ludzie zazwyczaj nie mają problemu ze zdobyciem numerów innych sławnych ludzi.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

                        Moim zdaniem podczas jazdy samochodem i tak zawsze jest najważniejszy wygodny i bezpieczny fotelik dla dziecka, kupiliśmy właśnie już kolejny, tym razem taki do 36kg https://www.sklep-smile.pl/foteliki-samochodowe/15-36kg bo nasz maluszek wyrósł z poprzedniego.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

                          u nas tablet nader wszystko ale chcę się z wami podzelić też opinia o naszym nowym zakupie dla starszaczka...zamiast podkładki stosujemy zabezpieczenie Smart Kid Belt, fajny produkt, łatwy w użyciu, bezpieczny no i mieści się nawet w mojej niedużej torebce

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

                            Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym...
                            Zdarza się, ze rzeczy, które w pewnym momencie wydawały nam się pełne blasku i absolutne, rzeczy, dla których gotowi byliśmy wszystko rzucić, po upływie pewnego czasu albo widziane pod nieco innym kątem, zaczynają się wydawać zadziwiająco wyblakłe.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ciekawe produkty na podróż samochodem

                              Napisane przez dagga77 Pokaż wiadomość
                              u nas tablet nader wszystko ale chcę się z wami podzelić też opinia o naszym nowym zakupie dla starszaczka...zamiast podkładki stosujemy zabezpieczenie Smart Kid Belt, fajny produkt, łatwy w użyciu, bezpieczny no i mieści się nawet w mojej niedużej torebce
                              Smart Kid Belt wygląda faktycznie na ciekawe rozwiązanie. Najmniejszy i tak musi być w foteliku przewożony, ale dla starszego spokojnie moglibyśmy zamienić poddupnik na taki pas. Na poddupniku i tak pas bezpieczeństwa jest za wysoko, więc Smart Kid Belt rozwiązał by ten problem. W każdym razie tak wnioskuje z opisu produktu. W końcu miałby pas od barku do biodra a nie od szyi
                              Ale pewnego dnia chciałbym żyć, robiąc coś dobrego, a nie tylko unikać robienia tego, co złe

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X