Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wzmożony apetyt w trakcie karmienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wzmożony apetyt w trakcie karmienia

    Witam,
    jestem 4 miesiące po porodzie, karmię tylko piersią i mam ogromny apetyt. Nie mogę sobie z tym poradzić a największą zmorą są słodycze.
    Sytuacja wygląda tak że zjem śniadanie (nie małe) ale to zawsze był podstawowy posiłek, minie godzina czasu i znowu jestem głodna. I tak wkoło.
    Jeżeli chodzi o słodycze to ile bym nie miała to wszystko bym zjadła, po prostu je pochłaniam i nie potrafię ich sobie odmówić.
    Jest to moje drugie dziecko i nie przypominam sobie żebym przy pierwszym miała taki problem.
    Co jest tego przyczyną?
  •    
       

    #2
    Odp: Wzmożony apetyt w trakcie karmienia

    Jeśli karmisz piersią a dziecko nie ma żadnych objawów na skutek np. objadania się słodkościami i przy okazji nie tyjesz w oczach to nie masz się czym przejmować. Inne dziewczyny, w tym ja możemy Ci tylko pozazdrościć
    Przy karmieniu piersią nasz organizm wykonuje bardzo dużą pracę, dzidzia wysysa z nas pokłady energii więc musimy je na bieżąco uzupełniać

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wzmożony apetyt w trakcie karmienia

      Karmiąc musiałam ze wszystkim uważać, bo mała od razu jak zjadłam coś nie tak płakała całymi godzinami. Zazdrościłam wtedy mojej siostrze która mogła wszystkim się objadać a jaj córka nie płakała. Jedyne co mogłam to pić bez ograniczeń wodę i sok jabłkowy

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wzmożony apetyt w trakcie karmienia

        Jesli maluszek nie ma żadnych objawów alergicznych to nie ma problemu z jedzeniem przez mamę, goźej jak trzeba uważać na skład;/ wowczas zazwyczaj się usilnie chce sie jeść to czego nie wolno

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wzmożony apetyt w trakcie karmienia

          Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
          Karmiąc musiałam ze wszystkim uważać, bo mała od razu jak zjadłam coś nie tak płakała całymi godzinami. Zazdrościłam wtedy mojej siostrze która mogła wszystkim się objadać a jaj córka nie płakała. Jedyne co mogłam to pić bez ograniczeń wodę i sok jabłkowy
          Moja koleżanka zeby uniknąć takich kłopotów pije zioła Spokojny Brzuszek i dziecku nic nie szkodzi - ale to zioła i trzeba pic je jakiś czas - to nie działa tak doraźnie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wzmożony apetyt w trakcie karmienia

            o ile dobrze pamiętam to karmiąc piersią wcale dużo więcej nie jadłam niż wcześniej ale za to pragnienie miałam jak bym miała kaca

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wzmożony apetyt w trakcie karmienia

              ja pochłaniałam ogromnie ilości jedzenia jak karmiłam, więc to chyba jest normalne

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wzmożony apetyt w trakcie karmienia

                Myślę, że spożywanie dużych ilości jedzenia w czasie karmienia jest normalne. Wiadomo, że organizm potrzebuje w tym czasie bardzo dużo witamin i minerałów, które przekazuje wraz z mlekiem dziecku. Jeżeli masz szczególną ochotę na słodycze, możesz mieć np. niedobór magnezu, dlatego odczuwasz bardzo dużą ochotę właśnie na takie produkty.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wzmożony apetyt w trakcie karmienia

                  ja bym jednak probowala sie powstrzymac i ewentualnie zamienic na te zdrowsze slodycze albo sama je wypiekała, przyniesie to na pewno sporo korzysci tobie i twojemu dziecku

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X