Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak długo starałyście się o dziecko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

    na bezsennosc na szczescie nie cierpie, boze jeszcze tego by mi brakowalo ;p a co do podlog, to kazdy sposob jest dobry, zeby tylko lepiej sie poczuc

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

      Czy stosowałyście jakieś pomocne żele, kremy coś co powodowało że nasienie stawało sie "bardziej wartościowe" ?

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

        nie my nie stosowaliśmy. Ale robiliście badania i rozumiem, że jakośc nasienia jest niezadowalajaca? Może spróbujcie na początek naturalnymi sposobami zwiększyc jakosc nasienia.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

          zależy co należy rozumieć starania. planowaliśmy od ponad 2 lat ale niestety jak się chce to nie wychodzi a jak odpuściliśmy to się udało. ciekawe jak będzie z nastepnym

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

            My się staraliśmy rok. Mieliśmy szczęście nie nastawiałam się za bardzo.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

              5 lat byliśmy parą-uważaliśmy ale bez pigułek, 2 lata narzeczeństwa unikaliśmy tylko dni płodnych. Pobraliśmy się i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zaszłam w ciąże w noc poślubną albo w pierwszy tydzień od ślubu ciężko stwierdzić dobrze że tak wyszło bo ja jestem straszną panikarą i pewnie bardzo bym się spinała od początku że nie zaszłam w ciążę a potem blokada by mi się załączyła więc dobrze wyszło. Podejrzewam że to dlatego że w ogóle o tym nie myśleliśmy, cieszyliśmy się startem w nowe życie. Zobaczymy jak będzie z następnymi bobaskami bo chciałabym od razu bez większej przerwy mieć drugie maleństwo

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
                5 lat byliśmy parą-uważaliśmy ale bez pigułek, 2 lata narzeczeństwa unikaliśmy tylko dni płodnych. Pobraliśmy się i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zaszłam w ciąże w noc poślubną albo w pierwszy tydzień od ślubu ciężko stwierdzić dobrze że tak wyszło bo ja jestem straszną panikarą i pewnie bardzo bym się spinała od początku że nie zaszłam w ciążę a potem blokada by mi się załączyła więc dobrze wyszło. Podejrzewam że to dlatego że w ogóle o tym nie myśleliśmy, cieszyliśmy się startem w nowe życie. Zobaczymy jak będzie z następnymi bobaskami bo chciałabym od razu bez większej przerwy mieć drugie maleństwo
                no to moje gratulacje, naprawdę macie farta 2 lata bez pigułek i w ciąże nie zaszłaś to znajoma zaszła biorąc pigułki widocznie nie ma reguły

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                  Przede wszystkim nigdy nie wolno się poddawać, my już traciliśmy nadzieję, aż w końcu wybraliśmy się do Gyncentrum do Katowic, tu zrobiono nam pakiet badań, większość bezpłatnie. Okazało się, że słabe amh, pierwsza inseminacja nic, druga nic i za 3 wielki sukces.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                    My mielismy ogromna niespodzianke, udalo nam Sie przy pierwszym podejsciu, podczas podrozy poslubnej 😊 nigdy nie uzywalam antykoncepcji w pigulkach, jedyne zabezpieczenie to gumeczki 😊
                    Patrzac po znajomych, wyciagnelismy sredni czas oczekiwania na pol roku, wielce zaskoczony byl maz, gdy mu powiedzialam ze fasolka juz kielkuje 😊

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                      planowaliśmy od jakiegoś czasu ale nie jakość na szybko z kalendarzem dni płodnych tylko tak spontanicznie no i się udało

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                        U nas chyba za 3 razem sie udalo

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                          Pisze tutaj bo nie wiem gdzie pisać, nie macie wątków o poradach dla starających się :P ? tutaj wszystko jest na temat wyboru imion dzieci i tak dalej, ech ;p słodko ale brak coś dla tych, którzy chcą się postarać! mam 24 lata i w tym roku postanowiłam z moim mężem że zostaniemy rodzicami mam nieregularne cykle i za bardzo nie wiem kiedy się kochać.. nie wiem jak to dobrze obliczyć, czytałam info, o tym, kiedy kobieta jest płodna i jak to mniej więcej wygląda: http://www.biomedical.pl/antykoncepc...plodna-48.html ale i tak w praktyce się gubię, znacie jakiś dobry patent na potencjalnie dobre wyliczenie dni płodnych? I co z mężem, od początku roku dba o dietę, biega i nie pali, czy z jego strony takie czynności wystarczą? o sobie nie mówię, bo teraz 2x myślę za nim coś biorę do ust :P chce żeby mój organizm był niczym oaza dla mojego dziecka ) w sumie od początku lutego rozpoczeliśmy starania, teraz bd chwila że bd okres, więc jakoś teraz powinna być faza płodności nie?? myślę że powinno się udać w naszej rodzinie nikt nie miał z tym problemów, uf uf... boje się, oby się udało... i przy okazji, może znajdą się akieś wskazówki od bardziej doświadczonych osób? ) w sensie żywieniwoym, stosunkowym może :P kiedy i jak, ehhe - każda rada na wagę złota
                          "Czasem dopiero sekcja zwłok pokazuje, że ktoś miał skrzydła..."

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                            Myślę że przede wszystkim nic sobie nie narzucajcie, że już teraz musi być bo już chcecie, bo jak się nie uda to zaczniecie popadać w paranoje i włączy wam się blokada psychiczna. Nie jestem psychologiem ani seksuologiem ale z tego co zauważyłam najwięcej poczęć ma miejsce gdy przyszli rodzice po prostu cieszą się sobą i kochają się żeby umocnić związek a nie strikte żeby "zrobić dziecko"(wiem strasznie to brzmi ale już spotkałam się z takimi określeniami typu robimy dziecko). Jest dopiero 10 luty ;p kochajcie się póki co z miłości i z radością i powinno się udać

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                              hehe fajnie to opisałaś, kochamy się właśnie jak ejst ochota z tym, że po prostu jest zawsze koniec w środku :P po prostu bardzo o tym marzymy i strasznie to przeżywamy, tak lekka paranoja się robi hihi w takim razie spróbujemy odroibnkę wyluzować :P
                              "Czasem dopiero sekcja zwłok pokazuje, że ktoś miał skrzydła..."

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                                Odkąd zaczełam brać leki na tarczycę, a mąż rzucił palenie, minęły 3 miesiące. Teraz czekam na potwierdzenie ciąży u lekarza.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X