Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakim kurierem wysłać paczuszkę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakim kurierem wysłać paczuszkę

    Wiem, że trzeba dzwonić ale interesuej mnie czy ta paczka musi być jakoś specjalnie owinięta papierem i czy nie przeszkadza np. że jest karton po makaronie ?
  •    
       

    #2
    Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

    aby zamówić kuriera można to zrobić poprzez stronę internetową danej firmy kurierskiej w większości przypadków, w co po niektórych firmach kurierskich można zamówić także opakowanie tzn. karton za dodatkową opłatą, choć w jakim kartonie tzn. po czym on jest kuriera nie interesuje - ważna aby dokładnie zawartość była zamknięta, pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

      Jesli paczka jest bardzo ładnie opakowana to nie przeszkadza. Takie niewielkie opakowania są poza tym o wiele tańsze niż duża i cięzka paka.

      Sama wysyłam czesto paczki za pomocą dhl bo zdarza mi się co nie co sprzedawać na allegro. Wszystko załatwiam przez internet. Przyjeżdża do mnie kurier, odbiera paczkę i dostarcza do odbiorcy. Na stronie dhl jest opisane jak wysłać paczkę kurierem. Jest tam również cennik.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

        Ja wybieram tego co mam po drodze w jakimś kierunku.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

          Dziewczyny a jakim kurierem mozna wysłać paczkę do Anglii?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

            każda paczka musi być dobrze zabezpieczona, inaczej Ci jej nie przyjmą

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

              Kiedyś wysyłałam coś DHL a teraz najczęściej wysyłam GSL. Zmawiam kuriera przez internet do domu, przyjeżdża a odbiera paczkę i bez kłopotu. JA mieszkam na wsi i ciężko mi szukać gdzieś w mieście punktu nadawania paczek

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

                Napisane przez wioletta11 Pokaż wiadomość
                Wiem, że trzeba dzwonić ale interesuej mnie czy ta paczka musi być jakoś specjalnie owinięta papierem i czy nie przeszkadza np. że jest karton po makaronie ?
                Tutaj masz instrukcję jak zapakować paczkę przed wysyłką kurierem:
                https://www.globkurier.pl/zasady-pakowania.html , co wiecej na GlobKurier możesz zamówić kuriera online

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

                  Najlepiej sprawdzonym. My w pracy zawsze korzystamy z DHL

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

                    ja to najczęściej korzystam z firmy https://www.ebox24.pl/tani-kurier-krajowy . Na tej stronce możecie łatwo wyszukać najtańszą ofertę dostępną na rynku. Wystarczy że wpiszecie wymiary i wagę waszej paczki i wybierzecie najlepszą z ofert kurierskich i zamówicie kuriera

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

                      Najlepiej byłoby chyba po prostu sprawdzić oferty różnych firm kurierskich i je ze sobą porównać.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

                        Ja wychodzę z założenia, że w przesyłaniu paczek między krajami najważniejszy jest szybki i tani kurier. Sam przez długi czas korzystałem z różnych firm przewozowych, aż natrafiłem na stronę furgonetka.pl. Tam cały czas zamawiam kuriera i nie sprawdzam na własną rękę, którego wybrać, bo na tej stronie od razu pojawiają mi się wszystkie ceny. Bardzo przyjazne rozwiązanie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

                          Ja ostatnimi czasy wszelkie paczuchy wysyłam bliską paczką - https://bliskapaczka.pl/. Wszystko załatwiam przez neta, kurier przyjeżdża po paczkę do mnie albo zanoszę ją do punktu w, którym kurier ją sobie odbierze np. sklep żabka. O wiele wygodniejsze rozwiązanie niż czekanie na kuriera w domu.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

                            Według mnie bardzo ciekawą ofertę ma schenker - https://www.ebox24.pl/ile-kosztuje-w...erem-schenker. Jednak mnie interesują bardziej biznesowe usługi, nie wiem do końca jak to wygląda w przypadku bardziej "traycyjnych" paczek. Jednak też powinno być całkiem pozytywnie, zwłaszcza że firma cały czas się rozwija

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakim kurierem wysłać paczuszkę

                              Jest prostszy i co ważne tańszy sposób. Rejestrujesz się na http://www.parcelabc.pl , podajesz odpowiednie dane: adres nadawcy, odbiorcy, godziny w których kurier może od ciebie odebrać przesyłkę itp.
                              Po opłaceniu usługi dostajesz dokumenty w pdf które musisz wydrukować i dać kurierowi wraz z przesyłką.
                              Jeżeli nie zdecydujesz się wysłać przesyłki poprzez platformę internetową i udasz się osobiście do firmy kurierskiej to zapłacisz dużo więcej chyba że masz z nimi podpisaną umowę.
                              Możesz jeszcze wysłać przesyłkę na poczcie pocztexem (to też kurier) tylko że tej firmy nie polecam nikomu.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X