Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pakowanie torby do szpitala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pakowanie torby do szpitala

    Niedługo muszę się zabrać za pakowanie torby do szpitala i zastanawiam się w co się spakować, lepiej walizka czy jakaś torba podróżna? Nie wiem też jakie ubranka spakować małemu, powinnam urodzić na początku października. Proszę o sugestie
  •    
       

    #2
    Odp: Pakowanie torby do szpitala

    Weź najlepiej walizkę, bo zawsze lepiej mieć za dużo niż za mało. Zresztą sam szlafrok zajmuje sporo, bo ja brałam. Chyba, że zawsze będzie miał kto coś podrzucić w każdej chwili..

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pakowanie torby do szpitala

      Ja już mam spakowaną torbę do szpitala. Szlafrok zajmuje w niej połowę miejsca, ale walizkę mam tylko tą największą i trochę głupio z taką wielką jechać na porodówkę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pakowanie torby do szpitala

        Teraz szczerze mówiąc nie ma co szLec jeżeli chodzi o pakowanie torby do szpitala...
        Tylko podstawę ,która nam trzeba a resztę zostawmy w domu bo naprawdę mało trzeba...
        dla mamusi najlepiej majtki bawełniane podkłady i 3 koszule do przebrania a mozna wziąć tylko 2 na bank ktoś przyjdzie do szpitala do doniesie świeże a zabierze brudne
        To samo z dzieciątkiem bo po co nosić te ciężkie torby teraz już wiem to xD

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pakowanie torby do szpitala

          Ja z gazet mam kilka takich notatek w formie tabel co zabrać do szpitala- dla mamy, dzidzi, kompletuje i odchaczam Przynajmniej wiem że o niczym nie zapomne , bo w ciązy to człowiek jakiś taki rozkojarzony

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pakowanie torby do szpitala

            Ja dla maluszka nie muszę zabierać ciuszków, bo wszystko daje szpital, a na wyjście to mąż przywiezie w dniu w którym będziemy wychodzić

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pakowanie torby do szpitala

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Ja dla maluszka nie muszę zabierać ciuszków, bo wszystko daje szpital, a na wyjście to mąż przywiezie w dniu w którym będziemy wychodzić
              teresa a kosmetyki? pieluszki? ręczniczek?rękawiczki nie drapki? ciuszki dla Ciebie na przebranie? kapciochy? podkłądy? Szpital wszytsko daje? Czy te podstawowe rzeczy dla Malucha?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pakowanie torby do szpitala

                Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                teresa a kosmetyki? pieluszki? ręczniczek?rękawiczki nie drapki? ciuszki dla Ciebie na przebranie? kapciochy? podkłądy? Szpital wszytsko daje? Czy te podstawowe rzeczy dla Malucha?
                Dla maluszka muszę mieć tylko pieluszki, resztę daje szpital. Oczywiście dla siebie muszę zabrać kosmetyki i ciuchy, ale podkłady też daje szpital

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pakowanie torby do szpitala

                  Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                  Dla maluszka muszę mieć tylko pieluszki, resztę daje szpital. Oczywiście dla siebie muszę zabrać kosmetyki i ciuchy, ale podkłady też daje szpital
                  to fajny szpital, u mnie mimo , że warunki sa naprawdę wspaniałe, wiele rzeczy trzeba przywież (nawet papier toaletowy)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pakowanie torby do szpitala

                    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                    to fajny szpital, u mnie mimo , że warunki sa naprawdę wspaniałe, wiele rzeczy trzeba przywież (nawet papier toaletowy)
                    O nie papier toaletowy to już przesada. Ja jak urodziłam Zuzię to w łazienkach był nawet płyn do higieny intymnej lakcyt. I oczywiście herbata i woda dla mamy bez ograniczeń.
                    A szpital niby nie za bogaty, ale ginekologia sponsorowana przez różnych producentów.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pakowanie torby do szpitala

                      Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                      O nie papier toaletowy to już przesada. Ja jak urodziłam Zuzię to w łazienkach był nawet płyn do higieny intymnej lakcyt. I oczywiście herbata i woda dla mamy bez ograniczeń.
                      A szpital niby nie za bogaty, ale ginekologia sponsorowana przez różnych producentów.
                      to macie tam fajnie mi dużo miejsca zajmą te wszystkie przybory, papiery, reczniki toaletowe, kosmetki do mycia, i pewnie mąz będzie mi jeszcze dowoził, bo tak mam, że nawet gdybym się pakowała przez całe 9 miesiecy to i tak czegoś zapomnę, zostawię na szafie itd.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pakowanie torby do szpitala

                        Ja spakowałam się w sumie 2 dni przed pójściem do szpitala , a przy córce chyba już 2 tygodnie wcześniej ! Jednak człowiek jak jest doświadczony to wie lepiej kiedy się szykować. Warto o to zadbać by mieć to co potrzebne przy sobie!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pakowanie torby do szpitala

                          wiem, że w jednych szpitalach karzą brać dużo rzeczy, wszystko co tylko może się przydać, a w innych móią by nie brać bo wszystko jest, nawet pieluszki, xtemu lepiej pojechać do szpitala i zobaczyć co tam chcą by brać

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pakowanie torby do szpitala

                            ja miałam na długo wcześniej spakowaną i co jakiś czas sprawdzałam czy na pewno mam wszystko co będzie mi potrzebne. czasem ktoś mi podpowiedział co jeszcze się przyda i tak dokładałam

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pakowanie torby do szpitala

                              dokumenty, o których trzeba pamiętać
                              Dokumenty:
                              • dowód osobisty
                              • aktualny dowód ubezpieczenia
                              • karta przebiegu ciąży
                              • ew. zaświadczenie ze szkoły rodzenia, skierowanie do szpitala
                              • numer NIP pracodawcy lub własny w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej


                              Wyniki badań:
                              • grupa krwi i czynnik Rh (oryginał)
                              • przy ujemnym Rh (Rh–) – badanie na obecność przeciwciał anty Rh
                              • zrobione po 32. tygodniu HBS – badanie krwi na nosicielstwo antygenu wirusa żółtaczki zakaźnej
                              • odczyn WR – badanie w kierunku kiły (robione dwukrotne: na początku i pod koniec ciąży)
                              • wynik USG zrobionego po 36. tygodniu ciąży
                              • ostatnia morfologia i badanie moczu
                              • wynik badania na obecność HIV

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X