Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    ja namawiam moja teściową żeby ona cos takiego stworzyła bo kobieta ma dar w rękach, szyje, ma maszynę - ale ona ciągle zabiegana, czas jej ucieka przez palce - obiecała mi, że przed świętami pomyśli nad tipi - może sie doczekam
    czyli masz możliowość Ja bym teściowej nie odpuściła Wydaje mi się,że chyba to aż tak trudne do uszycia nie jest. Chyba sama bym się podjęła jakbym miała maszynę.



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

      Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
      czyli masz możliowość Ja bym teściowej nie odpuściła Wydaje mi się,że chyba to aż tak trudne do uszycia nie jest. Chyba sama bym się podjęła jakbym miała maszynę.
      mam mam ale ona ciągle w swojej pracowni ale czekam
      ja mam dwie lewe ręce więc się nawet nie podnajmuje wykonania
      ale na necie jest dużo instrukcji jak to sie robi - ale ja jestem lewa do prac tego typu i efekt pracy mojej by mnie nie zadowalał więc nie próbuje

      Skomentuj


        #18
        Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

        Bardzo fajnie.Trzeba mieć wpierw ogródek Ale za parę lat może się dorobimy.
        Czy ktoś się wtbiera na studia licencjackie katowice? Nie chcę sam iść.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

          Napisane przez olafkant Pokaż wiadomość
          Bardzo fajnie.Trzeba mieć wpierw ogródek Ale za parę lat może się dorobimy.
          Czemu trzeba mieć ogródek? A balkon masz? My mamy taki domek na balkonie. Teraz stoi w domu. Majka lubi tam się chowaź i spędzać czas ze swoimi zabawkami Poza tym bardzo fajnie sprawdza się na plaży!!!



          Skomentuj


            #20
            Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

            Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
            Czemu trzeba mieć ogródek? A balkon masz? My mamy taki domek na balkonie. Teraz stoi w domu. Majka lubi tam się chowaź i spędzać czas ze swoimi zabawkami Poza tym bardzo fajnie sprawdza się na plaży!!!
            dokładnie taki domek też w domku świetnie się sprawdza - nasz stoi w salonie tam - Zośka bawi się najczęściej, ma kawałek swojego świata - często zanosi tam wszystkie zabawki, poduszki - uwielbia sie do nich przytulać i taki domek ma wszechstronne zastosowanie - kiedyś robiło się namiot z krzeseł (pamietacie? czy tylko ja z siostrą się tak bawiłam ) i koców dziś dzieciaki mają fajnie i kolorowo

            Skomentuj


              #21
              Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

              te domki są rzeczywiście fajne ale chyba małpi gaj w ogrodzie to prawdziwa uciecha dla malucha (dużego dziecka z resztą też). My zamawialiśmy projekt placu zabaw z zastrzeżeniem, że ma być od malucha po starszaka, ale jednocześnie nie mieliśmy też nieograniczonego budżetu. firma spisała się nieźle, nakłoniła nas do paru modyfikacji (zamiast dwóch zjeżdżali jedna, a więcej wspinaczki na różnych poziomach - tańsze rozwiązanie). więc jesli szukacie jakiś podpowiedzi, to warto sie z nimi skontaktować

              Skomentuj


                #22
                Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                Jeżeli chodzi o domki dla dzieci to ja zdecydowanie polecam ten sklep internetowy http://www.domy-ogrody.pl/pl/c/Domki-dla-dzieci/78 W tam roku zdecydowałem się na kupno taką altankę ogrodową i musze powiedzieć, że to coś niesamowitego. Fajnie jest móc pójść i od codziennych spraw. Także myślę, że domki dla dzieci można śmiało u nich kupić. 

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                  Naprawdę piękne i ładnie się wkomponuje w każdy krajobraz ogrodowy. Zdecydowanie ciekawszy projekt od tych plastikowych- przynajmniej mnie takie zachwycają bardziej zdecydowanie. My nie w tym roku, ale w przyszłym będziemy myśleć o takim domku. Mnie w oko wpadł taki projekt
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                    Naprawdę piękne i ładnie się wkomponuje w każdy krajobraz ogrodowy. Zdecydowanie ciekawszy projekt od tych plastikowych- przynajmniej mnie takie zachwycają bardziej zdecydowanie. My nie w tym roku, ale w przyszłym będziemy myśleć o takim domku. Mnie w oko wpadł taki projekt
                    to drewniany domek? mi tez te plastikwe jaks nie podobaja sie jakos - wogole nie lubie plastiku - naturalne tworzywo jak drzewo super wyglada i ma to cos w sobie

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      to drewniany domek? mi tez te plastikwe jaks nie podobaja sie jakos - wogole nie lubie plastiku - naturalne tworzywo jak drzewo super wyglada i ma to cos w sobie
                      Właśnie drewniany domek, a nie plastikowy. Specjalnie szukałam takiego kolorowego by pokazac, że drewnianey nie oznacza od razu bure, nujakie i nudne. Może też mieć kolorowe barwy, bo jednak maluchy lubią bardziej kolorowe rzeczy raczej, tak mi się wydaje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                        Mojej Zuzi marzy sie drewniany domek w ogrodzie i chyba będziemy musiały uśmiechnąć się do chrzestnej to może małej sprezentuje domek po swoich córkach które się już w nim nie bawią. Domek wykonał mąż siostry jest solidny i kolorowy i co najważniejsze dla Zuzi stoi na koguciej nóżce

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                          też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                            Zabawa w ogrodzie musi być bezpieczne, ale i urozmaicona. Bo jeżeli damy dziecku tylko zabawki i pójdziemy, to taka zabawa nie potrwa długo. Więc taki domek sprawdzi się tylko, jeśli dziecko będzie miało z kim w nim przebywać.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                              Chyba najwygodniejszą opcją jest kupno gotowego domku. Podobają mi się też place zabaw w stylu tego: http://ogrodosfera.pl/plac-zabaw-jungle-gym-baltazaar .
                              Tylko na coś takiego trzeba mieć sporo miejsca w ogródku.
                              Z drugiej strony dzieciom czasem wystarczy mała piaskownica, żeby szaleć cały dzień.
                              Trudny wybór

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                                Takie domki to fajna sprawa, myślę że nawet jakiś prosty domek to i sprytny tata by zrobił, a zabawy było by co niemiara i dla małego pomocnika i taty w marketach jest sporo domków z plastiku jednak mi bardziej podobają się drewniane

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X