Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie piersią w miejscach publicznych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

    Kurde, temat ciężki.
    Ja osobiście nie mam nic do karmienia piersią w publicznym miejscu, ale na miłość boską, róbmy to z klasą...
    Mamy od tego różne piękne szale, chusty... nie wystawiajmy tej piersi na widok ludzki, bo są różni ludzie, jedni oleją, drugich to zniesmaczy, inni zaczną się podniecać... a nie raz tak jest, jak to koleżanka napisała wcześniej - marzena_161, że dziecko puszcza pierś i ta dynda tak oblana mlekiem, no proszę Was...
    Ale gdyby mi ktoś podszedł i powiedział, że mam iść do kibla czy mam ogólnie spadać do domu, to bym go chyba rozszarpała na strzępy. A co mi już jako matce wyjść z domu nie można, dziecko dopadł głód na ulicy, w parku to co mam zrobić, iść do kibla, toytoya? Ciekawe czy taki delikwent zjadł by swój posiłek w takim miejscu.
    Także drogie mamy, nie było by tematu, gdyby niektóre mamy karmiły z klasą.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

      ha ha ja do nikogo nic nie mam pisałam tam gdzieś , niżej Pisałam, że nie lubie siebie i karmienia w miejscu publicznym co nie znaczy, że mi się nie podoba gdy inne mamy to robią Zdarzyły się sytuację, że musiałam i karmiłam, ale ja się źle czuję. Wole w spokoju - mała się nie rozprasza

      Skomentuj


        #33
        Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
        Kurde, temat ciężki.
        Ja osobiście nie mam nic do karmienia piersią w publicznym miejscu, ale na miłość boską, róbmy to z klasą...
        Mamy od tego różne piękne szale, chusty... nie wystawiajmy tej piersi na widok ludzki, bo są różni ludzie, jedni oleją, drugich to zniesmaczy, inni zaczną się podniecać... a nie raz tak jest, jak to koleżanka napisała wcześniej - marzena_161, że dziecko puszcza pierś i ta dynda tak oblana mlekiem, no proszę Was...
        Ale gdyby mi ktoś podszedł i powiedział, że mam iść do kibla czy mam ogólnie spadać do domu, to bym go chyba rozszarpała na strzępy. A co mi już jako matce wyjść z domu nie można, dziecko dopadł głód na ulicy, w parku to co mam zrobić, iść do kibla, toytoya? Ciekawe czy taki delikwent zjadł by swój posiłek w takim miejscu.
        Także drogie mamy, nie było by tematu, gdyby niektóre mamy karmiły z klasą.
        wiesz co, myślę że nie koniecznie- bo jak komuś przeszkadza karmienie przez kobietę, to nawet przeszkadza mu gdy jest przesłonięte chustą czy ponczem- tacy już ludzie, uważają karmienie cycem za obrzydliwe i basta, najlepiej zamknij się na cztery spusty z dzieckiem bo jestes obrzydliwa. Szczerze to nie widziałam jeszcze żeby kobieta karmiła bez klasy, bezwstydnie wywalając cyca więc chyba nie jest to takie nagminne co?

        Skomentuj


          #34
          Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

          Znam dwa przypdaki :d Gdzie np osoba wychodzi przed blok bierze swojego 3 letniego dzieciaka wywala cycka i karmi :P Dziecko jest na tyle duże i wiekowo i masowo, że zbędne jest by co 30 minut je tak karmić ale znam taka mamę i cóż :P

          Skomentuj


            #35
            Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

            Ha ha no i Marzena wygrała internety
            Beatris oj zdarza się, zdarza, są takie kobiety, które maja cały świat w poważaniu, i co się o nich myśli, bezwstydnie wtedy się zachowują, bo twierdzą, że można, a potem mamy taką nagonkę jaką mamy nie raz w mediach czy na głupim fejsbuczku.
            Ale coś w tym jest, że ludzie, którzy uważają matki za dojne, obrzydliwe krowy, to nawet im chusta będzie przeszkadzać...

            Skomentuj


              #36
              Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

              No to jak już takie duże dziecko i jeszcze cyca wywala - to nie ma co się dziwić ale kobitka dziwna, mi to było by wstyd takie duże dziecko karmić publicznie, bo taki maluszek to wiadomo że to najsłodszy widok jak ssie i tak patrzy tymi oczkami na mamusię swoją
              A jak pisałaś o tej kobiecie, to przypomniała mi się scena z gry o tron, co ta królowa tego swojego dużego syna piersią karmiłą na tronie oglądałyście, kojarzycie?

              Skomentuj


                #37
                Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                Nie wiedziałam tego Ale za to widzę tą i nie wygląda to zbyt ładnie ! Taki dzieciak powinien dostawać mleko z butelki i to rano i wieczorem a nie wciaż i nadal .. Ma 3 lata a waży już ponad 20 kg bo je ciągle do tego cycek i słodycze . Ja bym się wstydziła w ten sposób postpować tym bardziej, że nie ma się czym pochwalić No ale każdy robi jak lubi tylko dla innych to jest niesmaczne.

                Tak jak piszesz moja ma zaraz pół roku i jak je i patrzy tymi swoimi pięknymi niebieskimi oczkami to aż miło i takie dziecko karmić to zupełnie inna sprawa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                  Ha ha ha gra o tron, tak na marginesie czekam na następny sezon
                  No kiedyś widziałam, była taka akcja ze zdjęciami matek, które karmiły do 6 roku życia i taki duży chłopczyk wyciągał sobie pierś i ssał takie coś mi się już baaaardzo nie podoba dziwnie to tak jakoś...

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                    No są jakieś granice rozsądku jednak nie ? Karmić dziecko a dziecko ? Później to już i tak nie ma jakichś szczególnych wartości z tego mleka, bo zyskuje je z owoców, warzyw i trybu życia jaki ma prowadzony na co dzień.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                      Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                      Kurde, temat ciężki.
                      Ja osobiście nie mam nic do karmienia piersią w publicznym miejscu, ale na miłość boską, róbmy to z klasą...
                      Mamy od tego różne piękne szale, chusty... nie wystawiajmy tej piersi na widok ludzki, bo są różni ludzie, jedni oleją, drugich to zniesmaczy, inni zaczną się podniecać... a nie raz tak jest, jak to koleżanka napisała wcześniej - marzena_161, że dziecko puszcza pierś i ta dynda tak oblana mlekiem, no proszę Was...
                      Ale gdyby mi ktoś podszedł i powiedział, że mam iść do kibla czy mam ogólnie spadać do domu, to bym go chyba rozszarpała na strzępy. A co mi już jako matce wyjść z domu nie można, dziecko dopadł głód na ulicy, w parku to co mam zrobić, iść do kibla, toytoya? Ciekawe czy taki delikwent zjadł by swój posiłek w takim miejscu.
                      Także drogie mamy, nie było by tematu, gdyby niektóre mamy karmiły z klasą.
                      Dobrze powiedziane :-) karmienie karmieniem ale trochę godności drogie mamy..nie wywalajmy cyca na środku sklepu czy w alejce z częściami samochodowymi..
                      Ja też karmiłam córkę w miejscach publicznych ale zawsze szukałam jakiegoś cichszego miejsca..niekoniecznie toalety bo teraz to norma - pokój dla matki z dzieckiem = toaleta dla inwalidów :-( nie jest to przyjemne ani dla mamy ani dla dzidzi.
                      Używałam do tego różnego rodzaju chust i kocyczków..nie gorszyłam więc ludzi a dziecko było najedzone:-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                        Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                        Dobrze powiedziane :-) karmienie karmieniem ale trochę godności drogie mamy..nie wywalajmy cyca na środku sklepu czy w alejce z częściami samochodowymi..
                        Ja też karmiłam córkę w miejscach publicznych ale zawsze szukałam jakiegoś cichszego miejsca..niekoniecznie toalety bo teraz to norma - pokój dla matki z dzieckiem = toaleta dla inwalidów :-( nie jest to przyjemne ani dla mamy ani dla dzidzi.
                        Używałam do tego różnego rodzaju chust i kocyczków..nie gorszyłam więc ludzi a dziecko było najedzone:-)
                        I ooo to to to, o to mi właśnie chodziło.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                          Tym bardziej, ze to karmienie nie zawsze wyglada tak pięknie jak na reklamach w telewizjia teraz tyle tych pieknych ubran do karmienia jest, zapewniajacych dyskrecje.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                            Chodzi Ci o staniki odpinane? Czy coś innego?
                            Ja sobie kupiłam takie pijamki odpinane na piersiach, żebym nie musiała kiecki na głowę zakładać Pewnie też ubrania codzienne też takie są, a widzisz, nawet nie szukałam. Myślę, że chusta czy szal mi wystarczy w zupełności

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                              Owszem, są ciuszki do karmienia..ale w nich bardziej chodzi o wygodę mamy niż o możliwość zasłonięcia dziecka..
                              ale nie przeczę, bardzo ułatwiaja sprawę. Nie trzeba się rozbierać i kombinować, wystarczy suwaczek rozpiać. Karmi się wygodnie i dyskretnie :-)
                              Chyba, że pojawiło się jeszcze coś nowszego he he

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                                Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                                Tym bardziej, ze to karmienie nie zawsze wyglada tak pięknie jak na reklamach w telewizjia teraz tyle tych pieknych ubran do karmienia jest, zapewniajacych dyskrecje.
                                W tych reklamach to faktycznie, wszystko takie piękne i łatwe i wogóle he he ;-) też bym tak chciała..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X