Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfekcyjna Pani domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Perfekcyjna Pani domu

    Nikt nie jest perfekcyjny, ten kto tak spamuje też nie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Perfekcyjna Pani domu

      Moja znajoma jest świeżo po remoncie, z racji tego że lubię urządzać wnętrza to jej pomagałam. Wybraliśmy standardowo tapetowanie ponieważ szybko i łatwo można odmienić całkowicie wnętrza Największym problem stanowił pokój jej nastoletniej córki (ciężko trafić w gusta nastolatek) ale się udało. Znajoma znalazła super stronkę z młodzieżowymi tapetami i wspólnymi siłami znaleźliśmy odpowiednie wzory. Jeżeli ktoś z was szuka podobnych rozwiązań to ta stronka tapety-mlodziezowe zasługuje na uwagę.
      Last edited by disne; 18-06-2020, 11:38. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Perfekcyjna Pani domu

        Super sprawa z tymi tapetami u nas w salonie też oczywiście mamy takie cudo na ścianie. Męczy mnie jednak inna kwestia, wnętrze jest mało przytulne i szukam sposobu na to żeby je nieco ocieplić. Myślałam o tym, żeby zawiesić jakieś zasłony. Teraz mamy tylko żaluzje aluminiowe i choć jest to praktyczne to jednak we wnętrzu daje taka surowość. Myślicie, że jeśli wybiorę materiał na zasłony w ciepłych kolorach to coś pomoże?

        Skomentuj


          Odp: Perfekcyjna Pani domu

          Ale to w pełni normalna rzecz! Jeśli zastanawiacie się nad tym, co może być da Was najważniejsze, to na pewno powinniście w pierwszej kolejności sprawdzić, na jakich środkach czyszczących pracujecie. Ja już nauczyłam się tego, że poprzez odpowiednią chemię, można nie tyko pomóc sobie w szybszym sprzątaniu, ale też przy okazji zadbać o dane sprzęty.xxx Dobry nabłyszczacz to super wsparcie, miejcie to na uwadze.
          Last edited by gagatka; 16-09-2020, 14:08. Powód: link - reklama

          Skomentuj


            wczoraj w lidlu dobry środek do mycia szyb znalazłam, wiec w weekend mam plany na okna

            Skomentuj

                   
            Working...
            X