Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak pozbyć się wszy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak pozbyć się wszy

    Polecamy artykuł http://babyonline.pl/przedszkolak_zd...kul,13610.html

    Na drugiej stronie ciekawy filmik z PRL-u!
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Jak pozbyć się wszy

    Oj pamiętam wszy z dzieciństwa-miałam włosy po pas i wróciłam własnie z koloni ,2 tygodnie do konca wakacja a ja mam wszy.
    Nie dałam ściąc włosów więc mama lała mi głowe octem i nosiłam worek na głowie.Babcia parzyła WROTYCZ który pomagał bez konkurencyjnie-to cudowne zioło na wszystkie robaki: wszy i owsiki ,gliste ludzką.
    Pamietam tez z czasów szkolnych jak higienistka chodziła po klasach i ogladała głowy.Na samą myśl wszystko mnie swedzi!!!!


    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak pozbyć się wszy

      hehe a ja pamiętam jak wszystkie z siostrami "zaraziłysmy" sie wszami od sąsiadów mama załamana... a my? przeszczęśliwe, że nas po włosach "miziają" do tej pory z resztą uwielbiam jak mi się przy włosach cokolwiek robi




      http://moj-dzikus.blogspot.com/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak pozbyć się wszy

        W aptece można się zapytać. Teraz są bardzo dobre preparaty dla dzieci, które likwidują też gnidy. A potem trzeba wyczesać drobnym grzebyczkiem wszystkie.
        Współczuję, wiem co to jest. Na samą myśl zaczyna mnie głowa swędzieć.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak pozbyć się wszy

          niestety jest to bardzo popularne schorzenie wśród dzieci Mnie tez na sama mysl swędzi wszystko!!
          Jest dwunasta

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak pozbyć się wszy

            Moja córka przyniosła wszawicę z przedszkola. Strasznie się bałam, że za chwilę wszyscy w domu będziemy mieć wszy. Miałam szczęście bo w aptece polecono mi szampon Sora Forte. O dziwno naprawdę zadziałał już po kilku umyciach, pozbyliśmy się wszy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak pozbyć się wszy

              Do artykułu dołączyliśmy ciekawy wywiad, a w nim porady fryzjerki, jak zapobiegać wszawicy. http://babyonline.pl/przedszkolak_zd...kul,13610.html
              pozdrawiamy,
              Redakcja MamoToJa.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak pozbyć się wszy

                Moja córcia póki co się ustrzegła mimo że dzieciaki w przedszkolu miały wszy. Swoją drogą ciekawe te artykuły

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak pozbyć się wszy

                  Chemiczne środki na wszy, owszem są skuteczne, ale jednak bardzo toksyczne. Ja osobiście zalecam wyczesywanie do skutku. Jeśli kogoś przekonałem, to tutaj instrukcja, jak wyczesywać: http://pozbyc-sie-wszy.blogspot.com/...-sie-wszy.html

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak pozbyć się wszy

                    Kiedyś to było one wszędzie u dzieci na szczęście teraz można raczej uniknąć ich. Ja sama będąc dzieckiem raz miałam w szkole od koleżanki do mnie przeszły
                    jagody acai

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak pozbyć się wszy

                      najlepsze metody to natrzeć lekiem na wszy umyć specjalnym szamponem wyprać wszystko w 90 stopniach dosłownie wszystko ! no i nie straszyć dziecka.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak pozbyć się wszy

                        A jak się sprawdza grzebień na wszy?
                        Ktoś miał okazje go testować?
                        No i podstawowe pytanie - czy sam grzebień wystarczy? Czy raczej powinno się go połączyć z jakimś dodatkowym preparatem?
                        Dajcie znać, co najlepiej sprawdziło się u Was

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak pozbyć się wszy

                          Grzebień? Pierwsze słyszę, to chyba jakaś metoda z zamierzchłych czasów  Ja stosuje LauPro, szampon przeciw wszom, tzn. taki dobrej jakości, bo po nim włosy są lśniące i odżywione. W tym przypadku to zawarty w szamponie silikon „odstrasza” wszy.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak pozbyć się wszy

                            Najlepiej stosować do tego odpowiednie środki, najlepiej przepisane przez lekarza.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak pozbyć się wszy

                              albo po prostu sprawdzone przez kogoś znajomego, ja np. nie leciałam z tym do lekarza, bo nie miałam czasu wiadomo, jak jest z publiczną służbą zdrowia – w mojej okolicy fatalnie…

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X