Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tipsy: żel czy akryl?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tipsy: żel czy akryl?

    Dziewczyny, które tipsy lepsze: żelowe czy akrylowe? Jestem ciekawa Waszych opinii

    Słyszałam, że można montować sobie tipsy na paznokciach u nóg! Na to bym raczej nie wpadła
  •    
       

    #2
    Ja kiedyś miałam żelowe i wszystko było ok. Chyba mogę je polecić.

    Skomentuj


      #3
      Witam to prawda na paznokciach u stop taz mozna zelowe sa jak swoje i nie niszcza tak bardzo plytki podobno

      Skomentuj


        #4
        mam kolezankę która zakład tipsy i ona poleca żelowe.a tipsy na stopach są super
        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

        Skomentuj


          #5
          hej ja sama robię sobie paznokcie i polecam żelowe o wiele ładniejsze i trwalsze od akryli

          Skomentuj


            #6
            Na stopach tez są oki tylko oczywiście jedynie w lato

            Skomentuj


              #7
              ja tez sama sobie robie tipsy żelowe i wydaje mi sie ze sa bardziej naturalne od akryli. Chociaż akrylowe tez miałam kilka razy i do tych stylistka musi się pożądnie przyłożyć i opracowac je tak żeby nie były grube bo to strasznie wygląda

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja już od kilku lat nakładam tipsy, sama mam żelowe chociaż akrylowe czy porcelana według mnie są trwalsze, ze względu na małego nakładam żelowe żeby nie smrodzić w domu płynem do akrylu. A na paznokcie od stóp polecam sam żel french lub kolor zwłaszcza na lato, pazurki są zawsze błyszczące bez odprysków super sprawa. A czy się niszczą, ciężko mi powiedzieć, jak tips jest dobrze nałożony i odpowiednio ściągnięty to napewno z płytką nic się nie dzieje. Pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez nicola
                  A ja moge sie tylko pochwalic ,że mam swoje mocne,grube i długi paznokcie,często znajome pytały Mnie gdzie robie tipsy...złościło Mnie to więc je skrócilam troszeczkę
                  Ja tak samo!! Nalepsze są naturalne!! Akryl, żele i co tam tylko jeszcze jest strasznie niszczą naturalne paznokci. Moja mama robiła akryl mimo że miła ładne, mocne i zdrowe paznokcie. Po akrylu są one łamliwe, rozdwajają się i nie da się ich wogle zapuścić. Ja nigdy żadnych sztuczny nie miałam i nie mam zamiaru mieć!!

                  Skomentuj


                    #10
                    To pogratulowac tym, co mają swoje!. Ale te panie które nie mogą zapuścić, albo mają bardzo łamliwe robią sobie tipsy. Moja mama też ma swoje ładne paznokcie a i tak nakłada zel, kwestia gustu komu jakie sie podobają.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja mam żelowe...polecam

                      Skomentuj


                        #12
                        osobiście nie robię ani jednych ani drugich, ale moja siostra się tym zajmuje poleca żelowe

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja tez jestem za naturalnymi, jadlam witaminki, stosowala odzywki i teraz mam super mocne paznokcie.Z opowiesci kolezanek zele sa lepsze.
                          Sama robilam sobie pasurki nawet na slub - oto owoc mojej pracy:

                          Skomentuj


                            #14
                            Moja siostra sien tym zajmuje i to jets tak ze zelowe sa ladniejsze ale akryl jest trwalszy. Ja mam swoje naturalne bardzo dlugioe wiec mi tipsy nie potrzebne
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez luska884 Pokaż wiadomość
                              hej ja sama robię sobie paznokcie i polecam żelowe o wiele ładniejsze i trwalsze od akryli
                              o wlasnie dziewczyny a jak sieto wogole robi?
                              bo ostatnio byulam sobie zrobic akryle i jak patrzylam to raczej latwizna tylko czy ktos moze mi powiedziec co ja potrzebuje do tego kupic?
                              a czy akryle tez sie suszy lamp czy? bo mi nie suszyla.
                              PAULINKA 31.8.2003
                              VICTORIA 20.5.2008

                              12.1.2009r raczkowanie
                              13.1.2009 pozegnanie cycunia
                              16.1.2009 samodzielne siadanie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X