Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

malowanie paznokci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: malowanie paznokci

    Ja rzadko maluję paznokcie, chyba przez zwykłe lenistwo, bo nie chce mi się tego robić.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: malowanie paznokci

      W czasie ciąży hybrydy, czy tipsy na pewno odpadają. Nawet niektórych lakierów nie wolno stosować, bo mogą zaszkodzić dziecku. Poczytajcie o tym, na: serwis dla mam - Mamaluch . Nie oznacza to, że kobieta w ciąży nie powinna o siebie dbać. Tylko kosmetyki należy dobierać staranniej niż zwykle.

      Skomentuj


        #33
        Odp: malowanie paznokci

        W takich tematach najczęściej radze się znajomych. I trzeba powiedzieć, że bardzo często dobrze na tym wychodzę
        Są w życiu momenty, do których nie można wrócić, i są takie, choć jest ich bardzo niewiele, poza które nie można wyjść.

        Skomentuj


          #34
          Odp: malowanie paznokci

          podobno do porodu nie wolno mieć nawet pomalowanych paznokci a co dopiero o akryl czy żel
          pożyczki przez internet
          pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
          szybka pożyczka przez internet
          chwilówka na dowód przez internet
          porównywarka chwilówek

          Skomentuj


            #35
            Odp: malowanie paznokci

            Ja też kocham hybrydy ale one niestety przynajmniej u mnie bardzo niszczą mi płytkę paznokcia. Na szczęście mam bardzo dobre niemickie odżywki https://www.callusan.sklep.pl/k/6/unguisan . Kosmetyczka moja mi je zamawia bo ogólnie nie są łatwo dostępne ale efekt po nich jest naprawdę dobry. Same sobie spróbujcie bo warto .

            Skomentuj


              #36
              Odp: malowanie paznokci

              Ja stosuję zwykłe lakiery. Nie widzę potrzeby malowania hybrydami.

              Skomentuj


                #37
                Odp: malowanie paznokci

                myślę że tipsy mogą być troche niebezpieczne. uważam ze lepiej własnie albo zrobić hybrydę albo zakupić taki lakier na który nakładasz top i w sumie bardzo wygląda podobnie do hybrydy tylko bez lampy,ja używam z firmy eveline https://kontigo.com.pl/lakier-do-paz...line-5693.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: malowanie paznokci

                  korzystacie z lakieru hybrydowego? jeżeli tak to ile kosztuje zrobienie takich paznokci i jakiejś kosmetyczki?

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: malowanie paznokci

                    Ja sobie robię hybrydy. A zasadniczo koleżanka mi robi bo kupiła sobie taką małą lampę i kupujemy na spółę lakiery :P wychodzi dużo taniej a przy odrobinie praktyki efekt świetny. Hybrydy są o tyle lepsze że świetnie utwardzają paznokcia - nie łamią się tak - i od razu po pomalowaniu paznokcie są suche. Przy tym wszystkim mamy naturalnie i estetycznie wyglądające paznokcie które potrafią się tak utrzymać nawet 3 tygodnie.
                    Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: malowanie paznokci

                      Uwielbiam jak kobieta ma zadbane dłonie i zadbane paznokcie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: malowanie paznokci

                        Ja mam ostatnio problem z paznokciami i nie mogę ich malować. Wtedy niestety bardzo szybko się rozdwajają.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: malowanie paznokci

                          A czy wiecie może gdzie można dorwać jakiś naprawdę dobry lakier do paznokci? Ja właśnie zastanawiam się nad czymś naprawdę trwałym, co po pół dnia nie zacznie mi schodzić z paznokci... Czy uważacie, że na przykłd coś z tego zakresu tematycznego byłoby w tym temacie dobrym rozwiązaniem https://drogerium.pl/dlonie-i-paznok...y-do-paznokci/ ? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Jestem pewien, że mi się one przeydadzą Jeszcze raz wielkie dzięki
                          Jestem bardzo niedoskonałym człowiekiem.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: malowanie paznokci

                            Na prawdę trwałe są hybrydy. Niektóre dziewczyny stosują utwardzacze i nawet zwykłe i tanie lakiery wytrzymują im nawet tydzień, ale wydaje mi się, ze bardzo dużo zależy od tego jaką kto ma płytkę paznokcia.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: malowanie paznokci

                              Tylko ze ściąganiem hybryd jest potem problem. To mnie jednak trochę zniechęca.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: malowanie paznokci

                                Raczej tak. Ale podobno już się od tego odchodzi. Paznokcie pomalujesz po porodzie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X