Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zielono mi! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zielono mi! :)

    Dziewczyny, a jak zaopatrujecie się na problem ekologii? Bo w sumie to nie tylko działanie w jakiejś fundacji, stowarzyszeniu, ale też naturalne kosmetyki, zdrowa żywność. Jeden z babskich portali promuje właśnie ekologie i mają m.in. zachęcić do używania tylko naturalnych i zdrowych kosmetyków, żywności.. http://www.entertheroom.pl/life/6071...-wlacz-zielone oraz wiele innych informacji na temat np lasów i wiele innych. Ma być też wywiad z Leonardo Di Caprio A wy jakie stosujecie kosmetyki? Działacie w jakiś sposób na rzecz ekologii?
  •    
       

    #2
    Odp: Zielono mi!

    Często ekolodzy są utożsamiany z fanatykami przywiązującymi się do drzew. Jeśli chodzi o ekologiczną żywność i naturalne kosmetyki jestem na tak. Ale nie popieram walki np. o ślimaki i wstrzymywania przez nie budowy dróg.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zielono mi!

      Jak najbardziej kosmetyki ekologiczne, najlepiej nie testowane na zwierzętach warto starać się dla naszej planety - nawet w tak małym stopniu

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zielono mi!

        ekologiczna zdrowa żywność super zgadzam się, kosmetyki także zdrowe i bezpieczne. Warto zadbać o środowisko aby dawało nam to co najlepsze i wartościowe

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zielono mi!

          Ja zazwyczaj staram się używać kosmetyków bardziej ekologicznych - bo chyba tylko czysto ekologiczne mogę sobie zrobić w domu. Dużo tez kupuję żywności BIO dla dobra i zdrowia naszego i dzieci. Sadzę też własne warzywa bez podlewania nawozami.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zielono mi!

            Z kosmetykami to tak zależy, natomiast żywność koniecznie ekologiczna, najlepiej z własnego domu, teraz bardzo popularna i nawet w supermarketach są specjalne półki BIO.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zielono mi!

              Tak, staje sie to coraz popularniejsze - i dobrze. Aby coraz więcej było sklepów z żywnością ekologiczną wtedy by tak wszystko drogie nie było.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zielono mi!

                Ja też uważam, że do dobry trend. Staram się sama stosować naturalne kosmetyki, ale tak samo środki do sprzątania. Do wielu rzeczy używam sody i octu, zawsze to coś uważam, że warto bo za duzo chemii wszędzie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zielono mi!

                  Ja chętnie sięgam po produkty eko i bio. Dzięki temu mam poczucie że nie truję ani środowiska, ani siebie

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X