Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

    Przyjęcia urodzinowe poza domem to zdecydowanie bardzo wygodna opcja W ofercie różnych firm są na prawdę super atrakcje, od aranżacji i dekoracji sal, przez balony z helem, po różnego rodzaje animacje artystyczne czy sportowe. Wystarczy poszukać w internecie, jest tego mnóstwo
    Polecam znajomych i małe polskie przedsiębiorstwa!
    sam dużo podróżuje i ucze się języków obcych

    Balony w Warszawie

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

      To zależy od tego czy masz wystarczająco dużo miejsca, aby urządzić przyjęcie w domu oraz od tego ile gości planujesz zaprosić. Wiadomo, że jeśli będziesz robiła imprezkę w domu to również czeka cię sporo ogarniania, jednak w lokalu taka uroczystość może sporo kosztować.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

        Zdecydowanie w lokalu. Sama kiedyś juz urzadzałam przyjęcie dla dzieci w domu i jest to ciężka praca, jak również po urodzinach macie niesamowicie dużo sprzatania. Jestem osobą wygodną tak wiec nie mam ochoty pakować się to ponownie:
        http://www.rodzinna-turystyka.pl/roz...olin-wawa.html

        Polecam salę airo gdzie jest park trampolin. Sala jest w Warszawie

        znajduje się tam wiele dedykowanych sal, w ktorych mozna zrobić urodziny
        ma się do dyspozycji animatorów
        wychodzicie i wracacie poza tym do czystego mieszkania

        Skomentuj


          #49
          Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

          Sama nie wiem... Dobrze jest po prostu zastanowić się nad tym, jakie są potrzeby. Na stronie: https://*****************************/uslugi/sluby...ecia/pozostale znajdziecie zarówno ogłoszenia właścicieli miejsc, w których mogą się odbyć przyjęcia, jak i firma cateringowych, które pomogą w obsłudze imprezy w domu.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

            Każdy urządza przyjęcia, tam gdzie mu pasuje. My zwykle przyjęcia urodzinowe robimy na działce.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X