Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdzie kupić bieliznę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: gdzie kupić bieliznę

    Ja osobiście polecam sklep rafjolka.pl. Trafiłam na niego z polecenia przyjaciółki. Najbardziej jestem zadowolona ze staników. Dodatkowo błyskawiczna wysyłka i super ceny! Polecam!
    Last edited by disne; 01-07-2020, 16:09. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: gdzie kupić bieliznę

      Ja bieliznę kupuję zazwyczaj w Intimissimi. Mają bardzo ładne modele i rzeczy dobrej jakości.

      Skomentuj


        #18
        Odp: gdzie kupić bieliznę

        A ja ostatnio polubiłam zakupy w avantisklep.com mają tam bardzo dobrej jakości materiały i odzież oraz bieliznę. Nic mi się nie poniszczyło, a niektóre rzeczy już prałam kilka razy i nadal wyglądają jak nowe.

        Skomentuj


          #19
          Odp: gdzie kupić bieliznę

          Napisane przez avene Pokaż wiadomość
          Ja bieliznę kupuję zazwyczaj w Intimissimi. Mają bardzo ładne modele i rzeczy dobrej jakości.
          Ja również najczęściej kupuję bieliznę w Intimissimi, czasami są bardzo duże promocje

          Skomentuj


            #20
            Odp: gdzie kupić bieliznę

            No tak, szczególnie w okresie wyprzedaży . Lubię też markę Creation Twin, ale ma jakąś hiszpańską rozmiarówkę, więc trzeba się dokładnie pomierzyć.

            Skomentuj


              #21
              Odp: gdzie kupić bieliznę

              Napisane przez Kama13 Pokaż wiadomość
              Dziewczyny, zajrzyjcie sobie do sklepu epizama.pl Mają bardzo duży wybór bielizny. Sama mam z tego sklepu kilka biustonoszy i nic się nie rozciągają, po praniu wyglądają jak nowe.
              Jak kupować bieliznę to tylko ze sprawdzonego źródła, kiedyś kupiłam sobie biustonosz w pierwszym lepszym sklepie i nie dość, że rozciągnął się i nie wyglądał za dobrze, to na dodatek wydałam na niego bardzo dużo. Nauczona doświadczeniem, nie kupuję z niesprawdzonych sklepów.
              ja robiłam już kilka razy zakupy w tym sklepie i jakościowo są naprawdę fajne
              Last edited by disne; 01-07-2020, 16:06. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: gdzie kupić bieliznę

                Jakoś nie jestem przekonana do kupowania biustonoszy przez internet. Już parę razy się na tym zacięłam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: gdzie kupić bieliznę

                  Już gdzieś wcześniej o tym tutaj pisałam. Dla mnie najlepsze są biustonosze Intimissimi Mają zawsze duży wybór, biustonosze są bardzo dobre gatunkowo i świetnie podkreślają biust. Ich kolekcję można sobie nawet podejrzeć przez internet intimissimi.com . Fajna sprawa!
                  Last edited by disne; 01-07-2020, 16:07. Powód: link



                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: gdzie kupić bieliznę

                    z ja lubię firmę esotiq można kupić tam fajną bieliznę, ale też kostiumy czy pidżamy dla niej i dla niego ja parę razy kupiłam cos w sklepie stacjonarnym i teraz już wiem jaki rozmiar i zdarza mi się coś zamówić przez neta polecam strone esotiq.com
                    Last edited by disne; 01-07-2020, 16:07. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: gdzie kupić bieliznę

                      [QUOTE=27otsifem;344987]z ja lubię firmę esotiq można kupić tam fajną bieliznę, ale też kostiumy czy pidżamy dla niej i dla niego ja parę razy kupiłam cos w sklepie stacjonarnym i teraz już wiem jaki rozmiar i zdarza mi się coś zamówić przez neta polecam strone www.esotiq.com

                      jak byłam nieco młodsza to też tam od czasu do czasu coś kupiłam ale u nich to jest moim zdaniem różnie. Zależy co się trafi. Chyba,e się teraz poprawiło? Ja tam lubiłam piżamki do spania.
                      Last edited by disne; 01-07-2020, 16:08. Powód: link



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: gdzie kupić bieliznę

                        ja osobiscie nei przepadam za esotiq nie pasuje mi ta bielizna..... i nei jest w cale super gatunkowo, zdecydowanei stawiam na intimissimi

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: gdzie kupić bieliznę

                          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                          ja osobiscie nei przepadam za esotiq nie pasuje mi ta bielizna..... i nei jest w cale super gatunkowo, zdecydowanei stawiam na intimissimi
                          No ja właśnie też.Tylko ja mam opinię o esotiq sprzed kilku lat i może coś się od tego czasu zmieniło. Dla mnie nr 1 intimissimi 💝



                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: gdzie kupić bieliznę

                            u mnie w miescie bynajmniej nic sie nei zmieniło hehe dlatego szkoda mi czasu zeby tam w ogole zagladac...

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: gdzie kupić bieliznę

                              To jak u Ciebie nic się nie zmieniło to u mnie też nie.Asortyment pewnie mają wszędzie taki sam albo podobny.I tak mnie nie interesują



                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: gdzie kupić bieliznę

                                Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                                To jak u Ciebie nic się nie zmieniło to u mnie też nie.Asortyment pewnie mają wszędzie taki sam albo podobny.I tak mnie nie interesują
                                no dokładnie a nienawidze kupowac badziewia z ktorego zaraz mi druty powylaza albo ramiaczko pjdzie albo kolor po praniu bedzie zamaist bialy jakis ecri. Jak kupie driozszy to przynajmniej wiem ze starcfzy na dlugo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X