Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakie wino na prezent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jakie wino na prezent

    Cześć,

    Chciałbym was zapytać o opinie mojego artykułu na moim blogu http://najlepsze-wina.pl/jakie-wino-...-najblizszych/ odnoście wyboru wina na prezent dla rodziny.Chciałbym abyście wyrazili swoje opinie oraz prosił bym abyście napisali mi tutaj czym Wy się kierujecie przy wyborze wina ? Krytyka mile widziana : )
  •    
       

    #2
    Odp: jakie wino na prezent

    Najlepiej znać jaki rodzaj wina lubi osoba której kupujemy winko...

    Skomentuj


      #3
      Odp: jakie wino na prezent

      U nas mój mąż ma dobry gust koneserski i zna się na winach, wie jaki rodzaj do czego i rozroznia te bukiety smakowe. Ja po prostu lubię bądź bardziej lubiłam, bo bardzo dawno nie pilam wina, słodkie carlo rRossi

      Skomentuj


        #4
        Odp: jakie wino na prezent

        Najlepiej czerwone wino.
        Charms

        Skomentuj


          #5
          Odp: jakie wino na prezent

          Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
          U nas mój mąż ma dobry gust koneserski i zna się na winach, wie jaki rodzaj do czego i rozroznia te bukiety smakowe. Ja po prostu lubię bądź bardziej lubiłam, bo bardzo dawno nie pilam wina, słodkie carlo rRossi
          ooo tak ja też bardzo lubię Carlo Rossi najlepiej różowe Na ślub zamiast kwiatów poprosiliśmy właśnie o wina

          Skomentuj


            #6
            Odp: jakie wino na prezent

            Najlepiej kupić takie wino, jakie lubi osoba, dla której wybieramy prezent. Oczywiście nie trzeba kupować dokładnie konkretnego rodzaju, ale dobrze jest wiedzieć czy woli wino czerwone czy białe, słodkie, półsłodkie czy wytrawne. Warto wtedy poszukać czegoś nowego, ale mając pewność, że trafi w gust tej osoby.

            Skomentuj


              #7
              Odp: jakie wino na prezent

              z winami w mom odczuciu to ciezka sprawa wino winowi nie jest rowne i jest tyle tego na runku o roznej polce cenowej, ja rzadko kupuje wino idac w gosci zewzgledu wlasnie na obawe ze nie trafie w gust ;/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jakie wino na prezent

                Faktycznie jest sporo smacznych win. Osobiscie preferuję wina białe ponieważ bardzo dobrze sprawdzają się z lekkim obiadem albo kolacją. Świetne jest to winko:
                https://dobrewina.pl/wina/1107-equus-blanc.html
                Ma bardzo lekki oraz delikatny owocowy smak.

                Jeszcze posmakowało mi to:
                https://dobrewina.pl/wina/1090-valle...o-amphora.html
                Nie jest drogie a świetne !

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jakie wino na prezent

                  Jeśli tylko budżet jest wystarczający, to idźcie w tym kierunku - http://www.wina.pl/wina/1323-amarone...l#.Vm5qMb_AOwR Pewnie, że wino może być równie dobrze bardzo drogie, ale chyba nie tędy wiedzie droga. Jeśli dobierać produkt to mając na uwadze jego najwyższą jakość. Chociaż decydujący jest budżet.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jakie wino na prezent

                    Ja mam zawsze problem z winami, ponieważ kompletnie się na tym nie znam. Zazwyczaj idę do winiarni i proszę o poradę.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jakie wino na prezent

                      Zobaczcie, pewnie że można - http://www.wina.pl/3-wina#/rodzaj-bia%C5%82e
                      Ale pamiętajcie o tym, że wina przede wszystkim wymagają dopasowania pod typ potrawy. To nie jest tak, że każde wino pasuje do wszystkiego - ono ma stanowić uzupełnienie smaku jedzenia.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jakie wino na prezent

                        Oj ja nie jestem aż takim znawcą wina, nie zwracam też aż takiej uwagi jakie powinno się pić do jakich potraw, najbardziej lubię różowe i wcale nie do deserów

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: jakie wino na prezent

                          Ja na to jakie do jakich dań powinno sie pić też nie zwracam uwagi. Piję takie jakie mi smakuje, chociaż miłośniczka win to ja nie jestem.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: jakie wino na prezent

                            Ja ostatnio póroowałą winko Carlo Rossi ale nie klasyczne białe tylko Muscato- dla mnie pyszne, warto spróbować jak ktoś lubi białe winka.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jakie wino na prezent

                              Każde wino jest dobre Oczywiście od pewnego pułapu cenowego Nie te najtańsze, ale takie po środku są najlepsze Przeważnie wchodzę i biorę to najładniejsze :P

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X