Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wszystko o rozwodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wszystko o rozwodzie

    Zerkaliście już tutaj http://adwokat-podgorski.pl ? Jest tam wiele ciekawych i przede wszystkim bardzo przydatnych informacji na temat rozwodów. Warto się z nimi zapoznać, aby nie popełnić żadnego błędu. W ten sposób można się sporo dowiedzieć i nie płacić za poradę prawnika, choć uważam, że pozew powinien być sporządzony przez profesjonalistę.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wszystko o rozwodzie

      a ja znam adwokat Iwonę Sztubecką z Warszawy. Znana i polecana w kwestiach prawa rodzinnego, myślę że jakbyś miała jakiekolwiek pytania to na pewno pomoże. W kontaktach bezpośrednich jest bardzo sympatyczna i przyjemna

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wszystko o rozwodzie

        Ale wcale nie musisz od razu duzo placic by cie prawnik reprezentowal. Ja na przyklad bylam tylko na jednej konsultacji w kancelarii Legaleo w Gliwicach. Pani prawnik powiedziala mi czego moge sie spodziewac, jak postepowac, czego nie robic, na co uwazac. Mysle ze taka konsultacja to jest podstawa, w koncu chodzi tutaj o twoje przyszle zycie i dzieci, wiec warto rozeznac sie prawnie jak to wyglada. A tak naprawde teraz nie mozemy tu odpowiedziec na twoje pytanie, bo to zalezy od wielu czynnikow. Idz do jakiegos dobrego i polecanego adwokata na sama konsultacje.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wszystko o rozwodzie

          ja ze swojej strony mogę Ci polecić świetną Panią adwokat ze specjalizacją w prawie rodzinnym z jst kancelaria, Panią Iwonę Sztubecką. Jest doświadczonym adwokatem, ma dużą wiedzę i naprawdę profesjonalnie podchodzi do klienta.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wszystko o rozwodzie

            Witam na pewno będzie potrzebna dobra kancelaria adwokacka , która będzie walczyć o alimenty warszawa to jest też bardzo ważna rzecz. Dobry adwokat to tak naprawdę podstawa i pół sukcesu w osiągnięciu zwycięstwa.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wszystko o rozwodzie

              Takie sprawy nie są proste i jeśli strony nie mogą dojść do porozumienia mogą ciągnąć się latami. Moją sprawę prowadził warszawski adwokat rozwodowy Podszedł do tego profesjonalnie i po dwóch rozprawach są orzekł rozwód.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wszystko o rozwodzie

                Moja koleżanka, która niedawno przechodziła koszmar rozwodowy mówiła mi, że na terenie Łodzi jest świetny adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska - dostała pełna obsługę prawną zarówno podczas rozwodu, jak i ustalania kwestii opieki nad dziećmi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wszystko o rozwodzie

                  Rozwód to trauma, nie ma co ukrywać. Mój brat jest w trakcie rozwodu i co lepsze, nie z jego winy, po prostu jego żona znalazła sobie młodszego o 10 lat kochanka! Masakra jakaś co te baby potrafią wyprawiać. Zeby tego było mało wynajęła mecenasa Budrewicza. Brat sie załamał, przecież to prawnik, który praktycznie każdą sprawe o rozwód wygrywa. Ja nie wiem co on zrobi. Sama się podłamałam sytuacją.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wszystko o rozwodzie

                    jeśli chodzi o rozwód to według mnie połową sukcesu jest wybór odpowiedniego i doświadczonego prawnika, który pomoże przeżyć ten trudny czas. W Warszawie warto skorzystać z pomocy pani Iwony Sztubeckiej z JST Kancelaria - doświadczona, konkretna a przy tym bardzo sympatyczna osoba.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wszystko o rozwodzie

                      Rozwody to nic przyjemnego w końcu kończy się jakiś rozdział w życiu.Wiem jednak, że przy rozwodzie czasem warto mieć adwokata. Jeżeli nie wiesz na jakiego postawić to bardzo polecany jest ta http://kancelaria-gizinski.com/rozwody/ kancelaria . Zajrzyj do nich bo według mnie znają się na rzeczy i Ci pomogą. Taka pomoc czasem jest wręcz niezbędna

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wszystko o rozwodzie

                        Zgadzam się z tym w 100%. Nic dodać, nic ująć.
                        Chciałabym tylko móc zachowywać się jak zwykła egoistka.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wszystko o rozwodzie

                          Znalazłam ciekawą kancelarię, która zajmuje się tego typu sprawami: https://www.i-kancelaria.pl/o-kancelarii/

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wszystko o rozwodzie

                            Myślę, że bez adwokata się nie obejdzie. Adwokat pomoże Ci w wygraniu sprawy rozwodowej i wyegzekwowaniu alimentów. Sama raczej sobie nie poradzisz. Jedyne co możesz zrobić to poczytać sobie o alimentach na http://alimenty.org

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wszystko o rozwodzie

                              A moze przed rozwodem warto rozwazyc opcje separacji? Oczywiscie takze ustalona sądownie. Wiecie czym tak naprawde rozni sie separacja od rozwodu? Mozna o niej poczytac np na blogu kancelarii adwokackiej: https://ktmh.pl/separacja-co-to-wlasciwie-jest/
                              Mysle, ze dla wielu par moze byc to jednak lepsze wyjscie. A jak jednak separacja nie pomoze - to zawsze mozna potem juz predzej uzyskac rozwod.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wszystko o rozwodzie

                                Moja koleżanka jakiś czas temu miała sprawę rozwodową i korzystała z usług kancelarii z Poznania Lipiński i Walczak. Panowie naprawdę niezawodni, pomogli jej bardzo, mimo iż jej mąż wszytko jej utrudniał i nie chciał stawiać się na rozprawach, dzięki ich pomoc wszystko zakończyło się po jej myli i co najważniejsze szybko zamknęli ten rozdział.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X