Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczny samochód

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Bezpieczny samochód

    mój peugeot 208 jest bardzo bezpieczny i przyjemny w czasie podróży. Cieszy też moje oko za każdym razem też możesz poczuć tą radość, bo teraz peugeot ogłosił wyprzedaż rocznika i można w fajnej cenie zakupić u nich samochód.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Bezpieczny samochód

      Nie mam niestety zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

      Skomentuj


        #93
        Odp: Bezpieczny samochód

        Warto też zadbać o odpowiednie ubezpieczenie auta. Ciekawe rankingi tego typu są np. tu http://www.ubezpieczeniaonline.pl/komunikacyjne/0.html

        Skomentuj


          #94
          Odp: Bezpieczny samochód

          Na pewno warto ubezpieczyć jak najbardziej komplesowo samochód, najlepiej mieć i oc, ac i nww, wtedy mamy pewność ze nawet gdy np. podczas burzy zostanie nasze auto uszkodzone to zostanie wypłacona nam kaska

          Skomentuj


            #95
            Odp: Bezpieczny samochód

            Myślę, że to powinien ocenić specjalista. A macie dobre warsztaty swoja drogą? Ja lubię Green Car pod Warszawą w Nadarzynie, bo traktują mnie tam poważnie ( a nadal nie wszędzie kobieta kierowca ma poważanie), no i mają przyzwoite ceny i po prostu znają sie dobrze na robocie, więc ufam im.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Bezpieczny samochód

              Kupicie jakiegoś rodzinnego minivana i zapomnicie o tym że trzeba na cokolwiek uważać ^^.
              voip

              Skomentuj


                #97
                Odp: Bezpieczny samochód

                Z jakiej firmy korzystacie gdy potrzebne holowanie? Ostatnio trafiłam na http://www.holowanie.rzeszow.pl/ i w sumie to mają bardzo ciekawą ofertę. Ktoś już korzystał?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Bezpieczny samochód

                  Wiadome jest, że mając dzieci myślimy głownie o ich bezpieczeństwie również podczas jazdy dlatego ja kupując teraz samochód wybrałabym nowy model Mazdy CX-5, posiada on najnowszy system bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE , który zapewnia wykrywanie niebezpieczeństwa dużo wcześniej dzięki czułym czujnikom i kamerom ponadto suv ten wyróżnia się przestronnym wnętrzem oraz naprawdę pięknym wyglądem zewnętrznym. Komfort jazdy również jest nie do opisania. Jak dla mnie numer jeden.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Bezpieczny samochód

                    Żaden samochód nie będzie bezpieczny, jeśli kierowca jeździ nieostrożnie. I odwrotnie - z dobrym kierowcą każde auto (no prócz rozpadającego się) będzie ok

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczny samochód

                      Masz racje. Gdy kierowca jest nieostrożny, to nawet najlepszy samochód nie pomoże.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczny samochód

                        Rodzinne minivany zawsze są dobrym wyjściem jeśli chodzi o pojemność oraz bezpieczeństwo . Generalnie wybór jest spory i warto się zastanowić dokładnie nad tym wszystkim :P.
                        http://www.prostozkranu.pl/uslugi-na...ej-osmozy.html

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczny samochód

                          Ja niby mam bezpieczny samochód, ale nie ustrzegło mnie to przed kolizją i szkodą oc, niestety. Odszkodowanie teraz musi być wypłacone z mojego oc, a ja będę miała pewnie horrendalne składki. Tak to jest, jak się za dużo rzeczy ma na głowie i jest się ciagle niewyspanym i przemęczonym.

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczny samochód

                            Zgadzam się z dalis że wiele zależy od kierowcy, my też mamy kilkuletnią mazdę z instalacją lpg optima i nie mieliśmy nigdy żadnych nieprzyjemnych niespodzianek a samochód sprawuje się bez zarzutu

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczny samochód

                              Widze że tu ktoś wyżej o minivanie napisał. Ja się akurat zgadzam bo jeździmy 7 osobowym rodiusem i się dobrze sprawdza nawet na dalsze wakacyjne wyjazdy. Co do bezpieczeństwa to tak jak mówicie, dużo zależy od kierowcy

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczny samochód

                                Najczęściej duże rodzinne auta są bezpieczne o czym możesz przeczytac tutaj http://rodzinneauta.pl/duzy-rodzinny-samochod/ jest też tam kilka propozycji nad czym warto się zastanowić.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X