Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

makijaż w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    makijaż w ciąży

    Zapraszam wszystkie przyszłe mamy, które chciałyby sprawić sobie przyjemność i nauczyć się czegoś nowego o sztuce makijażu w ogóle, i w ciąży zwłaszcza, na casting do programu poświęconego malowaniu. Nasza prowadząca – ekspertka radzi uczestniczkom, jak mogą poprawić swoją urodę, zmienić coś w swoim sposobie malowania, doradzi, jak radzić sobie z problemami i mankamentami, a także jak podkreślać atuty. To bardzo fajny program, a nasza prowadząca to świetna specjalistka i przemiła osoba.
    Casting odbywa się w czwartek 31 maja, od godziny 10.00 do 18.00. Czas na jedną osobę – około 20 minut. Trzeba przyjść w makijażu.
    Adres castingu: Warszawa, studio TPS, ul. Dominikańska 9 (wejście od ul. Niedźwiedzia)
  •    
       

    #2
    Odp: makijaż w ciąży

    czy takie castingi odbywają sie cyklicznie?

    Skomentuj


      #3
      Odp: makijaż w ciąży

      co fajnego to zawsze wawie... a w mojej mieścinie nic nei ma hehe... uroki zycia w malym miescie :-))

      Skomentuj


        #4
        Odp: makijaż w ciąży

        fajne te spotkania, byłam na takim jednym, dobrze wiedzieć jakie kosmetyki można używać w ciąży, a jakich lepiej unikać, zawsze się człowiek czuje wtedy lepiej

        Skomentuj


          #5
          Odp: makijaż w ciąży

          Ja rzadko się maluję, nie mam na to ochoty i stawiam na naturalność.

          Skomentuj


            #6
            Odp: makijaż w ciąży

            Według mnie w pierwszej kolejności trzeba wybrać odpowiedni pędzel. Pomoże nam w tym poradnik ze strony http://www.ezebra.pl/Rodzaje-pedzli-...494924997.html Zdawać by się mogło, że syntetyczne pędzle do makijażu będą najlepszym rozwiązaniem dla osób z problemami skórnymi, biorąc pod uwagę fakt, że naturalne włosie zwierzęce jest częstym alergenem. Nie do końca jest to prawda. Niektóre pędzle syntetyczne także uczulają i prowadzą do podrażnień. Nie jest więc regułą, że problemy skórne wymagają użycia wyłącznie syntetycznych pędzli. Z pewnością przewagą pędzli z syntetycznym włosiem jest ich trwałość. Posłużą nam zdecydowanie dłużej niż pędzle z włosia zwierzęcego.

            Skomentuj


              #7
              Odp: makijaż w ciąży

              nie zawsze to co drogie oznacza lepsze. Moim zdaniem kobieta w ciąży powinna chociaż robić delikatny makijaż. Więcej informacji na tej stronie http://babyneo.pl/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: makijaż w ciąży

                Ja polecam poszperać trochę w tym temacie w Internecie. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze

                Skomentuj

                       
                Working...
                X