Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    itka- ja ostatnio dostałam inf z przedszkola na Wołczyńskiej- z familijnego poznania, że chłopcy się dostali. Zrezygnowałam z miejsca. Może jest tam jeszcze coś wolnego???

    mroovcka. U nas katar tak długo trwa, bo chłopcy na zmianę się zarażają. Jest to raczej woda z nosa, niż coś infekcyjnego, ale i tak zima zwykle nam upływała z towarzystwie chusteczek.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      dzieki Kasiuale on musi do zlobka trafić do przedszkola z racji wieku go nie przyjma







      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        iza - ze złobkiem państwowym to praktycznie nie ma szans - około roku sie czeka, a lista rezerwowa bardzo długa... moze przemeczcie sie do czasu jak Dominik skonczy 2,5 roku i poszukaj przedszkola. państwowego albo prywatnego. prywatne kosztuje 600 zl, wiec jest o 200 drozsze niz panstwowe.
        ja płace 2zl za dodatkowe godziny i w tym miesiacu ze wszystkimi pierdółkami zapłaciłam 409. a w gazecie wczoraj czytałam, że w swarzędzu chca 6,8 za dodatkowa godzinę. przeciez to wyjdzie duzo wiecej niz prywatne!!!! takze Iza dobrze sie rozejrzyj, bo teraz niekoniecznie państwowe znaczy tańsze...
        Antoś 24.01.2008r


        Julianka 06.01.2010r


        Moje dwa łobuzy

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          no to czas zacząć kolejny tydzień...

          U Julki bez zmian, nadal nie chce zostawać.
          Antek troche rano marudzi, ale wszystkim opowiada że w przedszkolu jest fajnie i chce chodzić.
          Trochę się boję, że będzie chory. Dzisiaj w nocy miał kaszel taki odkrztuszający. Ale kataru nie ma. Trochę dziś pociągał nosem, ale żadne "świeczki" mu nie wiszą. Więc puściłam go do przedszkola. Albo wróci zdrowy i będzie ok, albo wróci chory.

          Kasiu, a jak katar Twoich chłopców? JUż po czy przerodził się w choróbsko?
          Antoś 24.01.2008r


          Julianka 06.01.2010r


          Moje dwa łobuzy

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Witam Mamy z Wielkopolski. Mam 2 letniego synka i mieszkam na obrzezach Poznania.
            Aktualnie jestem na etapie poszukiwania klubu malucha, zlobka zeby synek mogl isc na pare godzin pobawic sie z rowiesnikami.
            Czy macie jakies sprawdzone lub polecone KM?
            Do przedszkola niestety moze isc dopiero za pol roku, a ja potrzebuje czegos na teraz zeby mogl sie wyszalec z rowiesnikami:-)

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              hej.

              U nas Dawid nadal w domu-cały czas ma kaszel, lekarza nie odwiedzamy, ale radzimy sobie sami.

              Miłosz zachwycony przedszkolem. Dziś przy wyjściu żegnał 3 koleżanki, z czego 1 bardzo mocno przytulił

              A ja dziś jestem z mężem po generalnym sprzątaniu mieszkania, łącznie z myciem okien i praniem firan. Uwielbiam poczucie, że narezcie jest wszystko dopięte na ostatni guzik

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                A co tu taka cisza jak makiem zasiał??????

                U nas nic nowego... jakoś sobie radzimy, dnie mi lecą dużo szybciej... ale powiem wam że cieszę się że pracuję, jakoś lepiej się czuję Mam coś więcej niż tylko dzidziusia mojego na głowie

                Wystawiłam trochę ciuszków po małej, może któraś chętna?? jak tak to piszcie przez gumtree, bo na maila przyjdzie, ale piszcie że to WY

                http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzeda...AdIdZ314408332

                http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzeda...AdIdZ314408493

                http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzeda...AdIdZ314408545

                http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzeda...AdIdZ314408672

                Jak sprzedam, to będę szukać większych ciuszków - bluzeczek na krótki i długi rękaw, ale takich gdzieś 98 jak ktoś ma to mogę się pisać

                No i ODZYWAJCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                tęsknię....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  To ja się odzywam.

                  Nie było mnie trochę bo niedawno wróciliśmy zRodos- było cudownie aż szkoda było wracać ale cóż trzeba zmierzyć się z codziennością.Najgorzej nie mogę się przyzwyczaić że u nas już zimno się robi a tam tak cieplutko.

                  Oluś fajne ciuszki ja mam dużo ubrań dla Hani po Karoli więc podziękuje.

                  A gdzie reszta dziewczyn?

                  Monia, Grabusia, Dorotka, olcia odzywajcie się częściej


                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Hej Mamuśki z Wielkopolski Chyba dobrze trafiłam....nurtują mnie te diabelskie wybory parlamentarne. Nie zdecydowałam jeszcze. Czy są w naszym okręgu politycy, którzy rzeczywiście zajmują się naszymi sprawami?

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Kliknij http://www.fotoslupca.pl/kf_dzieci11...%20dzieci.html i zagłosuj na moją Wiktorię. Możesz oddać jeden głos na 24 godziny:-)

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Dzień dobry
                          Agatko , nie wiem czy pisałam ale byłam u tesciów dlatego nie zagladałam , ale już wróciłam i na pewno bede was zanudzać.

                          Dziś idę z fifulcem do dentysty , przezywam to strasznie bo już wiem jak bedzie sie darł ale innego wyjścia nie ma gdyz próchnica nie odpuszcza a ja chce mu uratować jeszcze kilka zebów.

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            hej ,hej

                            co tu taki zastój??????????

                            u nas nic nowego, ja jakos nie miałam weny na pisanie, zabrałam się troszke za moja prace dyplomową, ale nie idzie mi wcale

                            Wczoraj mielismy miły dzionek, bylismy na budowie stadionu narodowego, 18 i 25.09 mogą wchodzić tylko szkoły, ale ,że Robert i jego jednostka są odpowiedzialni między innymi za plany ochorny to moglismy wejść. Fajnie tak, bo zero ludzi, no nie licząc budowlańców, bo oficjalne wejście dla wszytskich dopiero 2 października, ale nas nie będzie w warszawie a pozatym wtedy to będzie zatrzęsienie ludzi więc robcio stanął na wysokości zadania
                            Było super, łazilismy , zwiedzalismy, bylismy w lozy prezydenckiej... wyszlismy brudni niesamowicie, ale naprawde było super

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Hej
                              pogoda nie zaspecjalna za oknem ale i tak wybieramy sie na łajzy, ide z małym na chomiczówke do cioci , to załapiemy sie na leniwe, chyba skocze na piechotke żeby je potem spalić bo znajac swoje upodobanie do tego dania to od razu mi dojdzie 3 kilo

                              Olcia , my mielismy jechać jak było to zwiedzanie ale stwierdzilismy że za duzo ludzi bedzie i mały tego nie przetrzyma , dlatego zazdroszcze tej mozliwosci obejrzenia stadionu w spokoju:0

                              Olenko , czekam na info kiedy znajdziesz troche czasu dla swojej bezrobotnej kolezanki

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                hej dziewczynki
                                chcialam sie pochwalić 21PAŻDZIERNIKA bierzemy Ślub
                                w wadze miejskiej na9rano,jeśli któraś z Was znajdzie czas będzie mi milo







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X