Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    niuniakura, moja kaszy nie je w ogole i zawsze mam problem co jej rano podawac...
    beau, 100 lat dla Twojego przystojniaczka robicie cos na te okazje?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Kubuś też czasem z kaszą grymasi.
      Annamaja dzięki za życzenia zamówiłam torta na niedzielę i zaprosiłam rodzinkę.

      A u Kubusia widać już 8 ząbek

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Beau wszystkiego najlepszego dla dzisiejszego solenizanta Kubusia, sto lat!!


        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Myssia będę trzymać kciuki w poniedziałek... jakiegoś szampana trzeba będzie otworzyć a Igusia to już tak mała dziewczyneczka

          Beau zapomniałam napisać gratulacje dla Kubusia z okazji 8 ząbka.


          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Agatko dziękuję w imieniu mojego synusia
            Agatko widze że nowe foteczki do suwaczków załączyłaś oczywiście ładniusie!
            Last edited by beau; 15-09-2011, 08:51.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              beau 100 lat dla synusia!!!!!



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Beau Wszystkiego najlepszego dla Kubusia!!! I gratuluję 8 ząbka!
                Myssia zgadzam się z Agatką szampan musi być, i to na forum z mamusiami
                Annamaja właściwie brzmi jak sałatka owocowa z bułką

                Zosia śpi a ja siedzę przy kawce i próbuję coś wymyślić na obiad. Nie mam pomysłów ostatnio.





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  cześć Mamcie!

                  Właśnie wróciłam ze spacerku z Igusią i korzystając z okazji, że dzidzi śpi zaglądam do Was.
                  Dziękuje za komplementy o mojej malutkiej Iguni.
                  Annamaja, Igusia waży 8100. Może na zdjęciu wyszła duża, ale w rzeczywistości drobniutka jest.

                  Agatka, szampan będzie . Chociaż ostatnimi czasy prócz tej obrony nic mi nie wychodzi. z D. jest coraz gorzej. I coraz częściej uświadamiam sobie,że ja z tym człowiekiem nie chcę już być. Coś we mnie pękło, oddaliśmy się od siebie i z każdym dniem jest coraz gorzej.

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Myssia to dlatego tak czujesz ze za dużo rzeczy ci sie zebrało. Poczekaj az zwolnisz tempa a wszystko bedzie inaczej. Niestety przyjscie dziecka na swiat troche zmienia zwiazek ale tylko na poczatku, potem wszystko sie dogrywa i jest jeszcze lepiej tylko trzeba nad tym pracowac. U nas jakoś tez tak sie sypało jak Gabi miala ok 3 miesiace ale porozmawialiśmy, ustalilismy pewne rzeczy i jest ok. Cieszymy sie ze nasz związek wszedł na wyższy poziom Bedzie dobrze!!!



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      mam problem
                      jak ustawić suwaczki?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Niunia, obyś miała rację. Może wszystko będzie tak jak kiedyś.. Mam już dosyć tego wszystkiego, bo oddaliśmy się od siebie, każdy ma swoje sprawy. Tyle że ja się w tym bardzo męczę. Chodzę przygnębiona i nic mnie nie cieszy.

                        Wiadomo, na facecie świat się nie kończy, ale mam z D. dzidziusia i chciałabym, abyśmy byli prawdziwą rodziną. Chciałabym, aby było tak jak wcześniej..

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Myssia a mówiłaś mu to. I jak zareagował?



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Niunia, oczywiście,że mu mówiłam. Z naszych rozmów wynika, że mamy podobne marzenia. Chcemy tworzyć szczęśliwą rodzinę, zapewnić Igusi i sobie dom pełen miłości.. Tylko to są na razie słowa, a gdzie czyny? D. naprawdę potrafi pięknie mówić, ale słowa to stanowczo za mało.
                            Nie wiem co się z nami porobiło. Do tej pory było bardzo dobrze. Wiadomo, kłótnie się zdarzały, ale teraz mam wrażenie, że oddalamy się od siebie, coraz mniej nas łączy. Nie chcę być z nim tylko dlatego, że mam z nim dziecko, bo to droga donikąd. Może faktycznie ta napięta atmosfera i wszystkie ostatnie wydarzenia są podstawą naszych nieporozumień. Fakt faktem, ja chodzę ostatnio nabuzowana, on również ma stresujący okres..
                            Chyba trzeba to przeczekać..

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Myssia może spróbujcie jeszcze raz szczerze ze sobą porozmawiać i wyjaśnić wspólnie czego oczekujecie od siebie. Niedługo będziesz po obronie i trochę stresu Ci odejdzie, może wtedy spojrzysz na to wszystko inaczej i uda Wam się wspólnie jakoś dogadać.

                              A ja dziś znalazłam u Zosi kolejnego ząbka. Tym razem górna piątka. Ostatnio idą jej zęby w takim tępie, że nie nadążam z suwaczkami





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Ada, na pewno porozmawiam z D., ale myślę, że najlepiej będzie zrobić to po obronie właśnie.
                                Teraz próbuje się uczyć, ale nie mogę się na niczym skupić.

                                Ada, gratuluję kolejnego ząbka. Zosia faktycznie tempo ma nieziemskie i idzie jak burza. Ja też przed chwilką chciałam sprawdzić czy u Igusi w buziaczku pojawiło się coś nowego, ale nie dała sobie zaglądnąć.

                                U nas dzisiaj niby ciepło, ale wiatr jest strasznie nieprzyjemny. Chyba już nie ma co liczyć na takie przyjemne dni.

                                A wczoraj byłam w Smyku. Kupiłam Igusi parę ciuszków na urodzinki. Naprawdę piękne tam mają rzeczy, ale niektóre taaaakie drogie. Oglądałam też zabawki, no ale te ceny...
                                Last edited by Myssia; 15-09-2011, 16:39.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X