Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Kilka fotek
    Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Jaka_ja Fajne fotki powrzucałaś))

      A to mój przedszkolaczek
      Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Słoneczko widzę że jesteś co nic nie piszesz?

        Dziewczyny macie jakieś pomysły na urodziny naszych 3latków?Już pytała się Martynki chrzestna co jej kupić i nie wiem?
        Last edited by marzeni; 09-09-2011, 13:43.
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Hej. Kliknij na stronę: http://www.fotoslupca.pl/kf_dzieci11...%20dzieci.html i zagłosuj na Wiktorię w konkursie dla maluchów:-)

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            marzeni nic nie pisalam bo wpadlam tylko na chwile i lecialam z mloda na spacer kurujcie sie przez weekend dziewczyny, fajne fotki ah zazdroszcze ze Martynka lubi przedszkole ja juz sie boje przyszłego roku a dzieciaki maja jakies dodatkowe zajecia w przedszkolu?? wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!

            co do urodzin hmm beda takie jak w zeszlym roku z tym ze Oliwia bedzie miala na nie wiekszy wplyw wybierze tort itp chce zrobic tez imprezke z ciachem w sremie zeby Oliwia miala tez male przyjecie z dziecmi. Niestety przyjecia odbeda sie tydz przed lub tydz po Oliwi ur bo ja wtedy jestes w szkole.

            o matko wlasnie ogladam na TLC 'moje wielkie cyganskie wesele" nie wiedzialam ze oni tam 16 pozwalaja juz brac slub nie wspominajac o tym jakie to wszystko kiczowate te suknie bleeeee
            http://www.tlcpolska.pl/programy/moj...ganskie-wesele

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              marzenia Ślicznie wyglądaliście na weselu, Martynka jak prawdziwa księżniczka. Ojjj też już bym poszła na jakeś weselicho...a tu jak na złość nic się nie szykuje...

              Najlepszego z okazji 6-tej rocznicy!

              Co do urodzin, to tylko wiadomo, że Nadusia chce tort w kształcie dinozaura lub smoka, bo ona uwielbia wszelkie smoki i dinozaury. Jej ulubioną bajką jest ''Jak wytresować swojego smoka'' i ciągle udaje Szczerbatka, a ja mam odgrywać Czkawką (główni bohaterowie)...uwielbia odgrywać scenki z tego filmu
              Urodzinki raczej skromne i w domku. Napewno torcik, dziadkowie, chrzestni....

              ...a u nas dzisiaj popołudniu kolka. Biedny Ignasiek, tak mi go żal było. Sprawdzonym sposobem jest suszarka do włosów- skierowany ciepły strumień na goły brzuszek i masaż brzuszka oliwką zgodnie z ruchami wskazówek zegara. Tym razem też pomagało.

              Mieliśmy gości- teściowa i siostra męża.Takich gości co to ze swoim ciastem przyjeżdżają proszę więcej.
              Gdy goście odjechali dałam dzieci pod opiekę męża i sama poszłam się położyć. Mąż przyszedł mnie obudzić ok 22:00, dzieci uspał, sam zasnął Przespaliśmy porę kąpieli dzieci, więc tylko przenieśliśmy je do łóżek, no i mają dzisiaj Dzień Dziecka, śpią bez kąpieli

              Zmykam obejrzeć kolejny odc. Dextera.
              Polecam Wam ten serial! Świetny.


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                tez kiedys ogladalam Dextera ale pierwszej seri nie obejrzelismy do konca hehe ja terazzz lookam Plotkare.
                a na kolke polecam sab simplex tylko nie wiem czy juz jest dostepny w polsce

                u nas znowu ponuro nic sie nie chce brzuch mmnie boli mam ochote tylko na cos dobrego kolderke goraca herbate i ksiazke

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Co do Dextera, to ja oglądam 3 sezon i czeka na mnie 4 sezon True Blood i Fringe. Trochę mam tych seriali, które lubię.Tylko z czasem średnio stoję

                  U nas dzisiaj ładnie, więc jak ogarniemy się ze sprzątaniem, praniem i prasowaniem uciekamy na spacerek.
                  Jutro ma być jeszcze ładniej, więc planujemy zoo.

                  Miłego dnia.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    sama bym do zoo poszla chetnie a ty ogladasz seriale z jakies strony??

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Słoneczko co do seriali...to nie stać mnie byłoby, by mieć to wszystko na dvd

                      Muszę się Wam pochwalić, jaki Nadia prześliczny wózek dostała od swojej chrzestnej.
                      Nie wiem, czy to zdjęcie oddaje urok tego wózka, ale wstawię...
                      Attached Files


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        super ten wozek a z jakich str korzystasz?? mi chodzilo o to ze jeszcze mozesz sciagac a nie ogladac online ja polecam ta str :
                        http://iitv.info/

                        zapomnialam dodac wczesniej ze moje dziecko ma chyba jakis urok osobisty bo byla dzisiaj z dziadkiem na dworze przechodzili kolo kwiaciarni a oliwia nagle wchodzi do srodka i mowi " dzien dobry przyszlam kupic kwiaty dla mamy" dziadek w szoku ze cos takiego wymyslila ale w taka rozmowe sie podobno wdala z wlascicielka kwiaciarni ze dostala 3 kwiatki za darmo szkoda ze nie moze tak ciuchow nam zalatwiac hehe

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          SłoneczkoRaczej on-line nie oglądam, bo mam pecha, że jak już coś zacznę, to mi się tnie, wiesza itd., a to nie na moje nerwy.
                          Z różnych stron ściągamy, generalnie mąż ma nad tym pieczę

                          Dzisiaj znowu z rana kawa i oczy na zapałki.
                          Czy tak już będzie zawsze?
                          Kiedy ja się wyśpię???

                          Pogoda póki co niespecjalna, więc nie wiem, czy nam się wypad uda...wolałabym, żeby było ciepełko na taki wypad, bo Ignaś jeszcze taki malutki, a jak mi go przyjdzie gdzieś nakarmić na ławeczce, to nie chciałabym się zapalenia piersi nabawić, co to to nie...a o to szybko...

                          Brawo dla Oliwii!!! Może jak ją odpowiednio wyszkolicie, to i ciuchy załatwi...hehe

                          Gdzie się wszystkie Mamusie podziewają???


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej Hej Jestem

                            Dzięki za życzenia.
                            Wczorajszy dzień bardzo udany.Dostałam od męża piękny bukiet róż.Na obiedzie byli moi rodzice i teście.Dostaliśmy troszkę prezentów i pieniązki.
                            A wieczorek z mężem spędziliśmy razem bardzo miło

                            Kochane z tymi urodzinami to chodziło mi o prezenty dla naszych pociech,Martynka ma sporo róznych zabawek,myślałam o jakiejś edukacyjnej,lub może wozek dla lalek bo nasz się już rozwala.Podpowiedzcie coś.
                            Chrzestna się pytała co Martynce kupić i nie mam kompletnie pomysłu.
                            A nasze urodzinki bedą jak co roku dla najbliższych w domu i chce w tym roku zamówić torcik Hello Kitty.Wstawię fotkę.

                            A wózek Nadii,super.Już taki większy,możecie teraz razem spacerować Ty Sylwia z Ignasiem a Nadusia ze swoją lalą

                            SłoneczkoNiezłe pomysły ma Oliwka he he
                            Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              jaka ja hmm ja naszczescie nie mam problemu z zacinaniem sie seriali moze zalezy od predkosci internetu. a co do "kiedy ja sie wkoncu wyspie" hmm pewnie podobnie jak z Nadia co?? Oliwia do dzisiaj sie potrafi obudzic dziadkowi bo jej sie pic zachce
                              marzeni hmm zabawki moge ci powiedziec ze ja mam zamiar kupic na urodziny jakas gre bo bardzo lubi mamy juz kilka ale nie chce zadnej edukacyjnej tylko cos w tym stylu : http://www.rebel.pl/product.php/1,13...le-Wiggle.html
                              http://www.rebel.pl/product.php/1,32...ly-i-Miod.html
                              http://www.rebel.pl/product.php/1,13...illy-Bobr.html
                              Poza tym Oliwia ma bzika na punkcie Barbie i jej sie marzy kiedys tez mowila o czyms takim : http://allegro.pl/my-little-pony-cho...809765831.html
                              Oliwia tez lubi sie bawic rzeczami typu little pet shop, polly pocket itp ostatnio tez polubila klocki lego ale te zwykle postala jakies 3kg po Krzuchu Lubi tez dostawac ciuchy
                              Ja polecam tez ciastoline zalezy tez czym Martynka sie interesuje.

                              u nas chyba bedzie tort Barbie musimy pogadac z Krzycha rodzicami czy mozemy u nich impreze zrobic i czas zaczac planowac bo nie chce nic na ostatnia chwile wymyslac tymbardziej ze szkola mi sie zacznie i pewnie glownie bede o tym myslec.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Dodaje też kilka fotek z ostatniego czasu i z dzisiaj
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X