Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Ciekawe po czym ją tak wysypało...
    Daj znać, co tam lekarz powiedział.

    Ja się trochę zdrzemnęłam, jak mąż wrócił z pracy i teraz spać mi się nie chce...
    Obejrzałam Rodzinkę.pl, potem Top Model, wzięłam prysznic, paznokietki sobie wypiłowałam, pomalowałam, maseczkę zrobiłam...myślałam, że mnie trochę zmuli...a tu nic.
    Poczytam trochę i może zasnę, bo pewnie za 2-3 h Ignaś się obudzi.

    Dobrej nocy.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Dziś cały dzień bez internetu bo jakaś awaria była i to właśnie dziś jak mam przelewy do zrobienia zawsze tak jest jak mi jest potrzebny

      Majka ma wysypkę, a oprócz tego dostała kropelki na tą kolkę. Ale muszę powiedzieć że noc nie była najgorsza a rano była bardzo grzeczna chyba nadrabiała zaległości w spaniu po wczorajszym dniu ale wieczorem znowu kolka wróciła zobaczymy czy kropelki pomogą ciekawe od czego te kolki może od jedzenia, chyba będzie trzeba z powrotem na ścisłą dietę przejść, ale zobaczymy jak to będzie po kroplach

      A co tam u was? U nas cały czas pada, okropna ta pogoda nawet na spacer nie da się wyjść

      Skomentuj


        Odp: Termin

        U nas też cały dzień pada, więc nawet na spacerze nie byliśmy. Beznadziejnie jest.

        Ignaś coś dzisiaj mało spał, robił sobie tylko takie krótkie drzemki, najdłuższa chyba godzinna. Nie wiem, co mu było. Przyzwyczaiłam się, że przed południem śpi ładnie nawet 3,5 h, a dzisiaj nie chciał. Były chwile, że strasznie płakał, też się zastanawiam, czy to nie kolka, a jak nie kolka, to co...

        Dzisiaj zaopatrzyłam się w mleko początkowe, tak w razie czego...gdyby mojego zabrakło

        Dzieciaki śpią od godziny, idę pod prysznic, coś poczytam i spać.
        Ciekawe jak nocka nam minie.

        Dobranoc.


        Skomentuj


          Odp: Termin

          U nas dziś ładnie się zapowiada, słoneczko świecitylko wiaterek wieje.

          Dziś po południu wybieram się na zakupy do supermarketu więc pewnie trochę czasu mi zejdzie;

          A mały też ze względu na pogodę może być niespokojny. Moja Maja też tak śpi niespokojnie w dzień ostatnio, a w nocy co 2 godziny się budziła.

          A co do mleka to ja już dawno mam i czasem dopajam Majkę ale ona wypija tylko po 30 ml i tyle. A jak tam położna już była?. Jej możesz się zapytać o kolki czy takie niespokojne spanie. A kiedy pierwsza wizyta u lekarza?
          Nas wczoraj ważono i Mała ma już 4400g

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Jestem strasznie zmeczona po tej nocy.Ignaś obudził się już o 24:00, potem o 2:00, 4:00, 6:00 i już nie chciał spać

            Z rana ładnie spał, bo 3,5 h, więc miałam czas, żeby wszystko ogarnąć.
            Zrobiłam sobie kawkę rozpuszczalną, bo ledwo na oczy widzę.Pozwoliłam też sobie na czekoladki.Zobaczymy jak to się odbije na małym.Jesz czekoladę?

            Co do dopajania, ja właśnie nie dopajam, ale mleczko na wszelki wypadek musi być.

            Położnej jeszcze u nas nie było. W poniedziałek dzwonię do przychodni.

            Nadusi włączyłam słuchowisko i nawet się zasłuchała w Czarnoksiężnika.

            Nawet na spacer nie chce mi się iść. Wieje u nas koszmarnie.


            Skomentuj


              Odp: Termin

              Hej. Kliknij na stronę: http://www.fotoslupca.pl/kf_dzieci11...%20dzieci.html i zagłosuj na Wiktorię w konkursie dla maluchów:-)

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Kurcze Filip ma gorączkę i wymiotował mam nadzieje że to od zębów i nie zarazi mi Majki.

                A Maja kolejny wieczór z rzędu ma kolkę jejku jak mi jej żal.

                Ciekawe jaka będzie noc aż się boje. Spokojnej nocy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  U nas na kolki pomaga ciepły strumień suszarki do włosów skierowany na goły brzuszek i masaż brzuszka oliwką (wg ruchu wskzówek zegara).
                  Dzisiaj przetestowane, bo Ignaś też miał kolkę.Spróbuj, może i u Was zadziała.

                  Miałam popołudniu gości- teściowa i siostra męża.Takich gości co to ze swoim ciastem przyjeżdżają proszę więcej
                  Gdy goście odjechali, dałam dzieciaki pod opiekę męzowi a sama poszłam się położyć. Wyszło tak,że mąż dzieci uspał, sam zasnął...obudził mnie ok 22:00, że wszyscy przespaliśmy kąpiel dzieciaków. Dzieciaki bez kąpieli do łóżek, a co tam niech raz mają Dzień Dziecka...

                  Życzę Wam przespanej nocy.Oby to tylko na ząbki u Filipa ta gorączka nic więcej.


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Witaj!
                    Noc nie najgorsza mimo że wstawałam i do jednego i do drugiego dziecka na zmianę

                    Rano Filip już nie miał temp. ale zobaczymy co będzie wieczorem. Na razie chodzi strasznie zmierzły ale widać już biały ślad na jednym z dziąseł, więc myślę że to to

                    Rano pojechałam z myślą o zakupach w lumpeksie a tu wszystkie zamknięte bo wymiana towaru co za pech

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      U nas spokojny w sumie spokojny dzionek.
                      Z rana ogarnęłam mieszkanie, pranie, prasowanie itd. Potem spacerek, obiad...Nawet udało mi się trochę odpocząć, obejrzeć serial, poczytać.
                      Ignaś dużo spał w ciągu dnia.
                      Po kąpieli tylko strasznie płakał. Sama kąpiel ok, ale podczas wycierania i tych wszystkich manewrów wył na całego.

                      Jutro planujemy wypad do zoo. Mam nadzieję, że pogoda dopisze.

                      Dobrej nocy.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        U nas ciężka noc, spałam ze 2-3 godziny tylko. Ale to nie przez Majeczkę tylko Filipa który co chwile budził się z płaczem. Gorączki już nie miał w nocy ale dałam mu czopek przeciwbólowo i zasnął na jakieś pół godziny a potem się wybudził i buszował ponad 2 godziny i nie szło go zagonić do wyrka. Zasnął przed 4 jak Maja się obudziła na karmienie,a potem koło 7 pobudka bo Maja już wyspana, więc tyle z tego spania.

                        My mieliśmy dziś jechać do parku dinozaurów, ale sama nie wiem czy ryzykować i puszczać Filipa na dwór, mimo że zapowiada się piękny i słoneczny dzień dziś.

                        A jak u was nocka?
                        Dajcie znać jak udał się wypad do zoo

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Najlepszego dla Majeczki z okazji skończenia pierwszego miesiąca życia!

                          U nas noc nieciekawa. Ignaś budził się co 2,5 h na karmienie, jak nie karmienie, to kupka...więc dzisiaj znowu kawa z rana i oczy na zapałki.
                          Tak się zastanawiam, czy mu nie podać na noc butelki, może lepiej będzie spał...
                          Karmisz małą na żądanie, czy co ile godzin?

                          Z tym wypadem, to nie wiem, czy się uda, zobaczymy, jak pogoda, póki co nie ma rewelacji.

                          Jakie plany na dzisiaj macie?


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Wyprawa do zoo się udała, pogoda dopisała i spędziliśmy fajnie dzionek
                            Ignaś właściwie cały czas spał, tylko raz się przebudził na karmienie.

                            Fotki:

                            https://picasaweb.google.com/1173932...MA&feat=email#

                            Jak noc?
                            U nas pobudka już o 12;00, potem o 3:00 (od 3:00 do 4:00 kolka więc musiałam Ignacego nosić,kołysać itd.) kolejna pobudka 6:30, więc znowu mam oczy na zapałki.


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Dziękujemy za życzenia

                              my wczoraj jednak wyszli z Filipem na dwór. Najpierw pojechaliśmy na plac zabaw a po południu zrobiliśmy z sąsiadami grilla, bo było bardzo ciepło i przyjemnie na polku.

                              Wczoraj oglądałam tylko muzyka i uwierz mi że zasnęłam na siedząco przed telewizorem. Ale chyba moje dzieciaczki to wyczuły bo Fifik przespał noc z raz czy dwa ino za kwękał a majka obudziła się po 1 a potem po 4 i dopiero o 7 pobudka, więc mama zdążyła się zregenerować mimo że się budziła co chwila bo pełnia jest a przy pełni nie umiem spać

                              A dajesz małemu witaminy?? bo od 9 doby należny podawać D i K jak karmisz piersią.

                              Co do dopajania na noc ja daje gdzieś po 60 ml Majce (bo więcej nie chce)
                              i pierś ale nie za bardzo zdaje to rezultat żeby dłużej spała. A małą karmie na żądanie i zrobił się z niej straszny głodomór bo potrafi obie piersi opróżnić i czasem ma jeszcze mało

                              A co tam u Was jak niedziela minęła??

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Pisałyśmy w tym samym czasie
                                2 min wcześniej wysłałam posta niż Ty

                                Co do witaminek, to dajemy. Już w szpitalu powiedzieli, żeby dawać D+K.Mamy te wit. 2 w 1 w kapsułce.

                                Ja wczoraj chciałam obejrzeć Taniec z gwiazdami i też na siedząco zasnęłam.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X