Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki telefon?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaki telefon?

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    To kupując w salonie telefon na kartę też podpisuje się umowę? Znalazłam w internecie w dobrej cenie ale jest sprowadzany z zagranicy myślicie że to strach?
    W czasach gdy miałam telefon na karte tak było, że umowę się podpisywało. Chyba nic się nie zmieniło.

    Ryzyko sprowadzenia z zagranicy nie jest wcale większe od zagubienia paczki przez nasza pocztę kochana, która mi zgubiła raz przesyłkę... Ale najpierw sprawdź jak z serwisem jakby coś...tfu...tfu się popsuło, czy łatwo oddać do naprawy, czy gdzieś w Polsce mają serwis czy do nich trzeba odsyłać.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaki telefon?

      Korzystam z Samsunga Galays s4 i nie zamienilbym go na zaden inny

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaki telefon kupić

        Korzystajac z okazji podlacze sie do tematu i zapytam. Co myslicie o telefonie Smartfon SAMSUNG Galaxy S Advance (dane techniczne http://www.mediamarkt.pl/smartfon-sa...9070,id-294385) Warto go brac w cenie 499? Czy moze dolozyc do nowszego modelu. Telefon glownie bedzie sluzyl do rozmawiania/smsowania wiec nie musi byc jakis super mocny. Jedynie aby bateria byla w miare wytrzymala. Na aparacie fotograficznym w sumie tez mi nie zalezy.

        Pozdr

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaki telefon kupić

          Ja kupiłam HTC One i jestem w 100% zadowolona

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaki telefon kupić

            Wszelkie telefony Samsunga polecam . Dobre są te telefony , miałam styczność z wieloma modelami i zawsze biły na głowę marki konkurencyjne
            Niepoprawna romantyczka

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaki telefon kupić

              Ja przede wszystkim staram sie nie zmieniać marki telefonu jeśli byłam zadowolona z poprzedniego Miałam Samsunga i teraz tez takiego chce. Z tym że wiadomo- nowszy model. Znalazłam takihttp://www.euro.com.pl/telefony-komo...i-czarny.bhtml w fajnej cenie. Myślałam że bedzie kosztował więcej

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jaki telefon kupić

                Kwestia czego oczekujesz od telefonu. Jeżeli ma służyć do dzwonienia i bateria ma wytrzymać kilka dni to bierz coś bez nadmiernych bajerów i z nie za dużym wyświetlaczem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jaki telefon?

                  Fajny wątek bo może też uda mi się znaleźć telefon dla siebie i dla męża Wczoraj już mąż się zirytował, że tak długo nie mogę się zdecydować i kazał mi się ograniczyć do sklepu electro.pl
                  Za bardzo mi to nie pomogło, bo tam mają od groma telefonów

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jaki telefon?

                    ja mam honor 7

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jaki telefon?

                      Ja chyba postawię na i phone 5s w tej ofercie https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/apple-iphone-5s-16gb/AP-H-T090.phtml . Telefon mi się podoba, opinie ma dobre i w sumie z chęcią zobaczyłabym jak wygląda obsługa na iOS

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jaki telefon?

                        Myślę, że Huawei P9 Lite jest bardzo fajny, trochę drogi ale warto.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jaki telefon?

                          My z mężem kupiliśmy sobie miesiąc temu nowe telefonu. On Iphona a ja Samsunga. jak narazie jesteśmy oboje zadowoleni. Na electro.pl jest pełno różnych telefonów więc najlepiej tam szukać.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jaki telefon?

                            a ja chyba skorzystam z promocji w media markcie bo widziałem tam alcatela idol4 w bardzo dobrej cenie a wiem że telefon jest super, dźwięk ma po prostu fantastyczny i sporo wartościowych dodatków w zestawie

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jaki telefon?

                              Jeśli chodzi o markę telefonów, to Huawei teraz robi świetne. Sama ostatnio szukałam jakiegoś nowego i na electro.pl zamówiłam sobie p8 lite. Telefon świetny, nic nie zacina i fajne zdjęcia robi. Na tej stronie masz duży wybór fajnych smartfonów więc pewnie coś dla siebie znajdziesz

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jaki telefon?

                                A mi spokojnie wystarczy telefon s5 nawet myślałam żeby go kupić bez oferty z konkretnej sieci, ale jak zwykle ciągle jeszcze jestem niezdecydowana ale telefon mi się bardzo podoba http://sklepsamsung.pl/telefony/smar...zarny#galaxys5

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X