Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poduszka pod głowkę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Poduszka pod głowkę

    Ja starszemu dałam poduszkę dopiero jak skończył 2 latka. Młodszy ma taki specjalny klin w łóżeczku, żeby leżał pod kątem, ma to zapobiegać ulewaniu.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Poduszka pod głowkę

      U nas poduszke synek tez dostał jak skończył 1,5 roku. Nie zawsze chciał na niej leżeć, bo on to taki bardziej wiercioch w nocy. My klina nie mieliśmy, ale mąz podniósł jeden koniec łóżeczka do góry.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Poduszka pod głowkę

        moje dzieci spią na płaskiej poduszeczce. u uważam że to dobrze gdyz kręgosłup będzie zdrowy

        Skomentuj


          #34
          Odp: Poduszka pod głowkę

          Jestem zdania, że warto jest zainwestować w porządną poduszkę, która będzie dobrze podtrzymywała głowę dziecka... Nie warto jest oszczędzać i kupować jakiejs daniej poduszki, która opada jak się ją położy na ręce. Poduszka powinna być w miarę sztywna.

          Zerknijcie sobie na poduszki od sembelli:
          http://sembella.pl/produkty/poduszki/

          Obecnie śpimy na nich my oraz nasze dzieci. Poduszki te sprawiają,ze przestrzeń wokół głowy podczas snu jest dobrze wypełniona.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Poduszka pod głowkę

            Uważam, że czas na poduszkę to minimum roczek, a najlepiej 2 latka. Nie ma się co spieszyć z poduszką. A jeżeli już to jakąś dość płaską.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Poduszka pod głowkę

              Ja też zbyt wcześnie nie dałam synkowi poduszki do łóżeczka, bo bałam się, ze jak sie przekręci na brzuszek w nocy to sie udusi. Prawdziwą poduszke dostał jak miał jakoś 18 miesiecy.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Poduszka pod głowkę

                Moje mniejsze dziecko śpi bez poduszki, natomiast starsza córka zaczęła spać na poduszce jak skończyła 3 latka kiedy przeniosła się do swojego dorosłego łóżka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Poduszka pod głowkę

                  Oczywiście są pewne wyjątki. Jakiś czas temu mała mi wymiotowała i dałam jej poduszkę na noc, bo bałam się ją położyć zupełnie na płasko. Tak samo jak przy katarze.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Poduszka pod głowkę

                    Tak katarek czy wymioty sa zagrożeniem dla dziecka w czasie snu dlatego zastosowanie poduszki będzie dobrym pomysłem. Czasami ułozenie tez np. książki pod nogi łóżeczka pomaga w takich sytuacjach.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Poduszka pod głowkę

                      a od jakiego producent kołder i poduszek kupujecie kołdry i poduszki dla dzieci? bo mi się wydaje, że w Polsce jest dużo firm produkujących poduszki antyalergiczne, takie, które nie podrażnia skóry dziecka i nie doprowadzą do alergii jak te poduszki z bazaru czy chińskie, ja sprawdzam zawsze polskie sklepy i certyfikat danego producenta więc Wam również polecam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Poduszka pod głowkę

                        Własnie też tak słyszałam, że najlepiej gdzieś odczekać około roku Sama uwielbiam poduszki jak i samo spanie. I wygodny materac to dla mnie podstawa Dla dziecka też mam taką zasadę. Ostatnio odkryłam materace sprężynowe kieszonkowe i jestem z nich bardzo zadowolona

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X